Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kivetni való van a jobbikba...

Mi kivetni való van a jobbikban? Mi az ami miatt nem szimpatikus? Mi az amiatt nem rájuk fogsz szavazni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 18:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a megoldási javaslataival, ezenkívül populista, épít az agresszióra, bár utóbbi kettőre már minden párt erőteljesen épít (sajnos).
2014. márc. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

+

megélhetés

elszámoltatás

rend


-

esetleges háború (Kárpátalja visszakövetelése,autonómia Erdélynek stb.)

2014. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Egészen tegnapig úgy voltam vele, hogy a Jobbikra fogok szavazni. Egészen odáig, mikor megtudtam, hogyan állnak a melegekhez. És nem azért, mert én is az lennék. De ez felháborított.
2014. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 tetro ***** válasza:

23.14

a melegekhez eddig is ugyanúgy álltak. vagy te mit láttál tegnap?

2014. márc. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
87%
Beszorítanák a homoszexualitást dolgot 4 fal közé, ez aztán hatalmas tragédia.
2014. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Igaz nem mai a cikk, de nem tudtam, hogy így áll hozzá ehhez a dologhoz.

[link]

4fal közé zárná? Igen? A börtön talán olyan jó megoldás? Az miért jobb mikor két heteroszexuális ember nyalja egymást az utcán? Mitől jobb, de komolyan? Már megfogni sem foghatja meg egymásnak a kezét két meleg?

2014. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ne hazudozz, nem a börtönre értettem. Sokan megbotránkoznak, ha egy hetero pár nyilvánosan kefél. Nem áll úgy a magyar népesség, hogy népszerűsítsünk egy olyan kapcsolatot, amely nem eredményezi a lélekszám növekedését, ráadásul illik figyelembevenni a többségi társadalom jóérzését is. Mi olyan borzasztó abban, hogy otthon csinálják?
2014. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Miért hazudnék? Valamit nagyon elnéztél. A cikket olvasd el! Amúgy meg attól, hogy nem segíti a népességszám növekedését, nem lesz hetero. Most miért gond ha nem mindenki vállal ,,úgy" gyereket? Nem fogsz kihalni..

Amúgy ismétlem, ha megnézed a cikket láthatod, hogy nem pont arról van szó, hogy 4fal közé szorítani, hanem pénzbírság és elzárás.

2014. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A jobbik is éppen olyan tolvajpárt mint a többi, csak nehezebb úgy lopni, hogy nincs kormányon, de amint a jobbik kormányrakerül meglátjátok lopni fognak mint a szélvész.
2014. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azt is megbírságolják aki nyilvános helyen megbotránkoztatja a jónépet. Nem hiszem el, hogy hazáig nem lehet kibírni a dolgokat, amikor tudatában vannak, hogy ez az emberek többségéből megbotránkozást vált ki.
2014. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!