Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kivetni való van a jobbikba...

Mi kivetni való van a jobbikban? Mi az ami miatt nem szimpatikus? Mi az amiatt nem rájuk fogsz szavazni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 18:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kivetni való nincs. Oda megy az X április 6-án.
2014. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Irán meg a demokrácia?Ez még viccnek is rossz.

Ne legyél balf_sz.Amit a jobbik ígér,az önmagába véve is abszurdum.

A Jobbik utóbbi időben eléggé húz véleményem szerint a fidesz felé és ez nagyon nem jó jel.Sajnos vannak,akik ezt még nem vették észre.Főleg azok nem,akik nem rendelkeznek naprakész információkkal pártjukkal kapcsolatban.Csak nehogy úgy járjanak,mint anno a MIÉP,azt is egy idő után szépen szétzilálták és maradék tagjait beolvasztották a fideszbe.

Megjegyzésként említem meg,hogy sok jobbikos szavazónak nem tetszik az sem,hogy Jobbik szélső jobbról elindult közép jobb oldal felé utóbbi 1 évben.Előbb utóbb háza tájékán szerintem ott nagy párt szakadás lesz.

2014. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
84%

tetro és Molotov:


Az USA meg a demokrácia?


Izrael meg a demokrácia?

2014. márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
49%

A Jobbik nem valószínű, hogy összeáll valaha a Fidesszel.


Ha megfigyelitek, a radikális pártok egész Európa szerte visszább vettek.Valószínűleg titokban megbeszélték, hogy így fognak tenni.


Elég sok példa volt már, egy radikális meg egy jobbközép párt összeállásának a kudarcairól.De, nem csak Magyarországon.

Például Ausztriában a radikális FPÖ összeállt a jöbbközép ÖVP-vel, azért, hogy ne a szocik alakítsanak kormánytr.Ez eléggé leamortizálta mind a kettő pártot.

Az FPÖ-nek több, mint 10 évig tartott újra felerősödni és ismét a 2. helyre törni.

Persze, időközben a vezetőség is megváltozott.

2014. márc. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 tetro ***** válasza:
21%

21.25

Iránnal összehasonlítva? Igen.

2014. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Inkább lennék amerikai,mint iráni XD

Főleg,hogy egy átlag amerikai kb ötször jobb pént keres,mint egy magyar.Iránit átlagbért meg sem említem,mert az annyira nevetséges,hogy nem is mérik szerintem ...:D

2014. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Egyébként,ha már itt tartunk,te láttad már híradásokban,hogy kb egy átlag iráni miben és hogyan él?

És mondjuk egy átlag amerikai?Normális házban udvaron parkoló két kocsival minimum,vagy három,ja és igen abból a pénzből azt fent tudják tartani,egy iráni örül,ha lát lovas szekeret elmenni a viskója előtt.

2014. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag iráni kb, egy kicsivel jobban, mint egy átlag ukrán.


Az USA-ban sem él mindenki úgy, ahogy te hiszed.Ne a hollywoodi filmekből tájékozódj.Én jártam már az Egyesült Államokban, sőt él is kint rokon.


Az Egyesült Államokban könnyebben alapítasz vállalkozást, nincs mindenféle adó rá.

Ezáltal könnyebben is lehetsz módosabb.


De, nagyon sok szegény ember is van, sokan laknak penészes panelszerű házakban, új Ford nélkül.


Akiket a filmekben mutogatnak ők inkább a közép , felső-közép osztály.

2014. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 MolotovPunk ***** válasza:

Sok szegény van ott is,ez igaz,de ott jobban megbecsülik a melóst,mint Iránban.Unokatestvérem járt egyébként Brooklynban a lerobbant negyedben (annak jó része az.)és hát óriási különbség van,meg tudod USAban igen nagy szociális segélyek,meg egyebek vannak és igen,valószínűleg nagyobbak,mint Iránban.Azt viszont nagyon nem tudom elhinni,hogy egy átlag iráni él e úgy,mint egy átlag ukrán,de ha azt a szintet nézzük és igaz az állításod,még akkor is mesze áll egy Amerikaihoz.Én átlagot említettem amúgy,látom elkerülte figyelmedet,USA-t pedig a jelentős középréteg tartja fent,ami Iránban nincs és soha nem is lesz valószínűleg,vagy ha van igen K_rva kevés arányaiban számítva is USA-hoz képest.Ipart meg sem említem már,mert abban is USA győz.

Iránban amúgy nagyjából van egy kis réteg,aki nagyon gazdag és van egy hatalmas réteg,aki templom egere szegény,csak hogy legyünk tárgyilagosak....

2014. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

Akinek minden intézkedés mutyi, az ne akarjon kormányozni. Igenis ismerje el a jelenlegi kormány olyan sikereit (vannak), amelyek az ő programjukba is beleférnek.

És ha itt egyenlőtlenségekről beszélnek, hát Vona mivel jár? Tízéves Astrával? Hol lakik? Mátraterenyén egy felújításra váró sivár földszintes házban? Mennyiből él? Minimálbérből? Mutasson szépen példát, legyen hiteles, és vegye tudomásul, hogy a minket etető kezet (értsd: a fejlesztési pénzek 97%-a az EU-ból jön, a befektetések jó része dettó) nem harapdáljuk, mert egyszerűen a nemzet céljaival sem egyeztethető össze.

2014. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!