Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőséges és erőszakos...

Szélsőséges és erőszakos botránypárt-e a Jobbik?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor ma így értékelte a pártot, és hozzátette, hogy a zászlójukra az van írva, "erőszak".
2009. dec. 14. 21:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
63%

14:00


ott a pont

2009. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
89%

13:50-nek:


Az jobb lenne, ha inkább a politikusok zsebébe tömném? Azzal mit nyernél te? Egyébként meg nem a kimenést kell szigorítani: lennének élhető körülmények itthon és eszembe nem jutna külföldre költözni. Amíg meg ez nincs, addig én azon csodálkozom, hogy egyáltalán van még, aki maradni akar. (Közvetlen ismerőseimnél ez úgy 10-ből egyre igaz.) Nem nyugat európai szintről beszélek, csak arról, hogy meg lehessen élni, anélkül, hogy az ember naponta a fogához verje a garast. És ne mondd, hogy nincs pénze az országnak ilyenre. Van, csak azt felélik a politikusoknak nevezett utolsó férgek. (A nagyvállalkozókról és egyéb állami cégvezetőkről nem is beszélve...)

2009. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
89%

Előző vagyok.


14:00-nak: Nem csak az övére...

2009. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem mindegyik hasznos és tanulságos volt. Nekem ez így együtt adja ki az igazságot, úgy hogy alig győztem nyomkodni a hasznos gombot. És hogy én hogy látom? Bizonytalan vagyok, ezért is kérdeztem meg. Gyanús nekem O.V. nagy megvilágosodása, mert kezdetben, mikor még nem volt ennyire egyértelmű, hogy a Jobbik így megerősödik, még nem volt a FIDESZ ennyire finnyás. Vonának viszont tényleg vannak agresszív megnyilvánulásai (nekem pl. a kereskedelmi tv-k földig rombolása ugrik be), de nem tudom, ezektől mennyire kell megijedni. Minden esetre én is szabadulnék az összes eddig kormányzott párttól, mert világos, hogy egytől-egyig leszerepeltek, de a Jobbikban engem is zavarnak bizonyos agresszív megnyilvánulások.
2009. dec. 15. 17:42
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább a követők agresszív felhangjai és sötét mantrái zavarnak, de nem mondanám egyik oldalra sem, hogy náluk több a sötét gyökér. Sajnos meglehet, hogy a békétlenek alkotnak még ezt-azt (ld kődobálás...). Sajnos az is előfordulhat, hogy sok-sok békétlen magyar ember "keletkezik", amikor kiderül, hogy mindig az aktuális hatalom a leggázosabb, ami történhet velünk. Remélem nagyon, hogy óriásit tévedek.
2009. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
61%
Ha belenézek a kereskedelmi tv-k műsorkínálatába akkor én is legszívesebben levegőbe röpíteném az egész szemetet amit nyomatnak ész nélkül.pedig nem vagyok agresszív ember.
2009. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem igazán szokott egyezni a véleményem Orbán Viktoréval, de most 100 %-ban igazat adok neki.
2009. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
10%

És pont akkor kell egyezzen a véleményed vele, amikor a legidiótább?


Erőszak tudod kinek van ráírva a zászlajára?


- az MSZP kezén lévő rendőrségére, akik lelkiismeret-furdalás nélkül félholtra verik az ártatlan járókelőt

- a cigányokéra, akik a szomszéd utcában laknak, és az egész környék fél kimenni miattuk

- a szlovákokéra és románokéra, akiknek minden egyes alkalommal fényesre nyalja a seggét az egész kúrmány, mintha legalábbis mi loptuk volna meg őket, és nem ők minket



Azért te érts csak egyet Orbánnal.

2009. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!