Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok hogy a Jobbik...

Nem gondoljátok hogy a Jobbik túl szélsőséges? Ebbe azt értem hogy Pl: megszűntetik az rtl k. -t a tv2-t stb. Meg hogy na majd a "cigányok kapnak". utána mi jön? Svábokat, székelyeket. Is ki akarják iktattni?

Figyelt kérdés
Azzal egyett értek hogy hozzák vissza a halál büntetést, de ezt az Unió úgysem fogja megengedni.. Mert szerintem az sem lenne a legjobb ha ilyen szélsőséges párt nyerné meg.
2010. márc. 28. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha egyetértesz a halálbüntetéssel, akkor mi bajod a cigányok megdolgoztatásával és a bűnözés visszaszorításával? szerintem csak provokálsz.
2010. márc. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Rád mondják azt, hogy birka.
2010. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ha egyetértesz a halálbüntetéssel, akkor mi bajod a cigányok megdolgoztatásával és a bűnözés visszaszorításával? szerintem csak provokálsz.


Magyarázd már el nekem, hogy hasznot termelő munkára gondolsz, vagy közmunkára, ami nekünk kerül pénzbe? Meg miért csak a romákat? Aki vidéken él, képzetlen, munkanélküli, és nem roma, annak járjon továbbra is a segély? A jobbiknál engem is annyira az ilyen lózungok izgatnak, mert hülyeség mindegyik, hanem az, hogy valami döbbenetes a párttagok reakciója, ha kiderül akármi a pártjukról. Kicsit olyanok, mint az államfarmban Bandi.

2010. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nem csak cigányok követtnek el emberölést lopást stb..
2010. márc. 28. 16:41
 5/14 anonim ***** válasza:

többségében ők élnek segélyből és többségében ők lopnak rezet ők ölnek 800Ft_ért időst stb. amúgy senki sem mondta, hogy csak őket, tiszta hülyék vagytok, hogy ilyenen érveltek, senki sem állította, hogy csak a romákat. hány évesek vagytok ezzel az érveléssel? 14?


esküszöm az lenne a legjobb ha egyik jobbikos sem válaszolna az ilyen idegesítő gyerekes kérdésekre. talán akkor lenyugodnátok végre.

2010. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

ne aggódj kedves kérdező a jobbik az egy bohócpárt, aki ugyanúgy elfog tünni a süllyesztőben mint a MIÉP. a miép gyűléseken is volt 50 000 ember. aztán most hol vannak kérdem én?

persze az a demokrácia alappillére hogy az mondja egy párt miniszterelnök jelöltje, hogy egy kereskedelmi csatornát a földig rombolnak és a helyét sóval hintik be és ezt fogják csinálni azokkal is akik ellent mondanak nekik.


Szebb jövőt Jobbik nélkül!

2010. márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

"többségében ők élnek segélyből"


elárulom hogy MO-n 120 000 ember él segélyből és MO-n 800 000-re becsülik a romákat...

2010. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg az lenne a legjobb, ha a jobbikosok inkább meghúznák magukat és normális emberek módjára várják, hogy mi lesz a vége és max. reménykednek.

Ezzel a sok hőzöngéssel, meg "szebb jövőtözéssel", meg hülye cigányozással, meg zsidózással csak pont azt érik el, hogy provokálni fogják őket, undorítónak találja majd a pártjukat mindenki, aki nem rájuk szavaz, ők meg csak lesnek, hogy mi van.

2010. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Hajrá Jobbik
2010. márc. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A cigányok bizniszt csinálnak a gyerek nemzésből

felveszik a segélyt pár nap alatt elisszák és

mennek vissza az önkormányzatra

kötekednek


Az Mszp meg támogatja is őket ebben

pl megélhetési bűnözés

2010. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!