Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőséges és erőszakos...

Szélsőséges és erőszakos botránypárt-e a Jobbik?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor ma így értékelte a pártot, és hozzátette, hogy a zászlójukra az van írva, "erőszak".
2009. dec. 14. 21:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
39%

tegnap 23:45


Dehogy mész, csak szájalsz. Hová is mennél.....

2009. dec. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
61%

Erőszak?

OV nak is lesz miről elszámolni,

Most a következő a helyzet:

Vannak MSZP sek akik saját szakállukra loptak, MSZP,SZDSZ n belül, azok vizsgálat alatt állnak

Vannak Fideszes összefonódások, amik nem lenne jó ha kiderülnének.

De ez jövő tavasszal megváltozik, és tényleg erőszakos lesz a Jobbik!

2009. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
75%

"Hajrá, nem fogtok hiányozni !

De ha visszahoztuk a sz@rból az egészet, akkor utána vissza ne merjetek jönni !!!"


Ti fogjátok visszahozni. Konkrétan te, meg Vona Gábor, a két kezetekkel...

2009. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
90%

23:45-ös és 00:25-ös vagyok megint.


02:01:

Nézd, én nem követem nyomon Viki bá' tevékenységét, hazudozásait. Ha ő is ezt mondja, akkor - bármennyire is utálom a tényt - ezúttal egyet kell, hogy értsek vele. Magam részéről az egész magyar politikai rendszer mehetne a kukába. Új pártokra, még nem korrumpálódott vezetők kellenének. DE nem szélsőségesek. Mindegy melyik oldal. De amikor napjában 20 ilyet látok itt, hogy majd jön a Jobbik és hú de megváltja a világot, meg hú de barom vagyok, ha nem eszem meg ezt a marhaságot, akkor egy idő után elszakad a cérna. Én kérek elnézést.


Ami a kimenést illeti, nem csak szájalok. Momentán egyetemista vagyok és nem megy rosszul Jövőre szándékomban áll megpályázni egy Erasmus programos utat (lehetőleg Angliába valahova), és esélyem is van rá. Kezdetnek jó. A mesterképzést meg már mindenképp kinn akarom letenni, később esetleg a doktorival együtt. Emellett írogatok novellákat és egy regényen is dolgozom. Elkezdtem angolra fordítani, hogy kiadathassam/pályázatra nevezhessem. Tisztában vagyok vele, hogy ez szerencse kérdése is, hogy sikerül-e vagy nem. Egyik legnagyobb álmom válna valóra, ha sikerülne. És ez esetben teljesen biztos, hogy legfeljebb nyaralni jönnék néha vissza az országba, lakni nem. De ha nem jön össze, akkor is kinn szeretnék maradni. Magyarországra igazából két dolog köt: a családom és az a természetközeli környezet, ahol az eddigi 20 évemet töltöttem. Az első még megoldható: van net, telefon, skype, stb. Az utóbbit nehéz lesz itt hagyni és egy darabig honvágyam is lesz. De a mai magyar társadalomtól, helyzettől, egymás tépésétől már forog a gyomrom és gyűlölöm. Meg itt tök mindegy mit csinálok, ha nem lopok kleptomán módjára mindent, amit érek, akkor úgyis felkopik az állam. Nem kell messze menni, elég a szüleimet megnéznem. Több évtizedes folyamatos munkaviszony után anyám majdnem részmunkaidős lett, apámat eggyel lejjebbi beosztásba került (nem nyalta a főnök hátsóját és leépítés volt). Mind a ketten elismert, jó munkát végző emberek. Ennyit ér ez itt. Minek maradjak? Hogy húsz év múlva megcsömörlötten a világtól utáljam a helyzetem és magam is, hogy megvolt az esélyem egy jobb életre, de éltem vele?


A tegnapi kirohanásom modoráért meg elnézést. Dühös voltam és fáradt is, nagyon nem így kellett volna kifejeznem magam.


A tartalmáért, miszerint a Jobbik egy demagóg, erőszakos és szélsőséges párt, ami ha hatalomra jut, csak megerősít a kimenés szándékában és az első adandó lehetőség kihasználására késztet, ezért nem kérek elnézést. Ugyanis a véleményem változatlan.

2009. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes, hogy a két patkánypárt -maszop,szadesz- hívei nevezik erőszakosnak a Jobbikot. Kik mocskolódnak 20 éve megállás nélkül a parlamentnek nevezett cirkuszban? Kik tették tönkre az országot? A ti példaképeitek! Lendvaik, petőivánok, horngáborok, gyurcsányok és névtelen bűntársaik. Mit visítoztok ti az erőszakról? Szemkilövető terrorista pártok csicskásai!
2009. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
57%

akkor gondolom,hogy amit kifizettünk neked adóban\tanulmányaid\azt visszafizeted az országnak,és akkor nyugodt szívvel kezdesz új életet akárhol.


Nem fogja a jobbik megváltani a világot,és vannak olyan dolgai amivel nem értek egyet de azért szavazok rájuk mert világosan leírják mivel van gondjuk és mit szeretnének elérni,miközben a többi párt úgy tesz mintha nem lennének hatalmas gondok és nem ülne az ország puskaporos hordón.és nem baj az ha valaki szélsőséges,radikális mert az nem keverendő össze a nácizmussal és fasizmussal mint próbálják összemosni.pl a greenpeace elég szélsőséges radikális még sincs velük az átlagembernek semmi baja velük.

2009. dec. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
×az az utolsó velük szó nem kell :) bocs
2009. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
90%

10:42-es ismét.


Ha egy árva fillért nem fizetek vissza (ez egyelőre csak orvosoknak van bevezetve), akkor sem lesz lelkiismeretfurdalásom tőle. Miért? Nézd, egy átlagos képviselő (főleg vezető beosztásban) egy, esetleg két hónap alatt ellop annyit, amennyit az én képzésemre három év alatt fordítanak. Visszaadják valaha? Adják a fenét! És ha én visszaadom, az jórészt hova kerül? Nem kell hozzá doktori cím, hogy kitaláljam, nagyrészt a zsebükbe.


Igen, a Jobbik kimondja a problémákat. És? Akinek pozitív tartományba van az IQ-ja az látja maga is, hogy nagyjából semmi nem működik rendben ebben az országban. Csak ez uszítással, rasszista megnyilvánulásokkal, újabb erőszakszervezetek alakításával (Gárda, esetleges csendőrség) nem fog megoldódni. Maximum kiélezi az így is durva széthúzást. Ez kellene az országnak? Tudja a fene, de nekem nem az biztos. Ami meg az egyéb megoldásaikat illeti, én úgy tízévesen jöttem rá, hogy csodák legfeljebb a mesékben vannak. Márpedig minimum csodaszámba menne az, ha az ígéretek felét meg tudnák valósítani. Azaz ugyanaz a téma, mint a FIDESZ és az MSZP esetében (a többi, épp csak vegetáló pártot most hadd ne soroljam), legfeljebb nagyobbra tátott pofával megy az uszítás és "nemzeti" jelleget húznak a hazudozásaikra. Valóban, ez tényleg fejlődés.

2009. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
És, ha más lop, akkor neked is szabad?
2009. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
46%
Orbán zászlajára meg az van írva, hogy "Buta vagyok, csak köpködni tudok", szóval innentől fogva nekem mindegy, mit mond.
2009. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!