Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szélsőséges és erőszakos...

Szélsőséges és erőszakos botránypárt-e a Jobbik?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor ma így értékelte a pártot, és hozzátette, hogy a zászlójukra az van írva, "erőszak".
2009. dec. 14. 21:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
57%

nem!


Csak kissé radikálisabbak, erőteljesebbek a követeléseik. De az nem ugyanaz mint az erőszakos.

2009. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%
én eddig még nem tapasztaltam semmi erőszakosat a Jobbiktól... van különbség erőszak és határozott fellépés között, ami a radikális változtatásokat követeli...de persze lesznek, akik épp az ellenkezőjét állítják ennek, neked kell megismerned (de ne tv-ből,meg fórumokról meg ilyen helyekről,hanem a hivatalos oldalon tájékozódj,vagy menj el a helyi elnőkhöz és tedd fel neki a kérdéseidet)....miután megismerted saját magad is a pártot és nem csak azalapján tudsz ítélni,amit hallottál róla, majd eldöntöd magad, hogy szerinted erőszakos e
2009. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
43%
Orbán Viktorral ritkán értek egyet, de ez esetben határozottan kivételt kell tennem.
2009. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
40%
IGEN. Egyértelműen szélsőségesek, és az erőszakot tartják "megoldásnak".
2009. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%
nem
2009. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
49%
OV már is erőszakosnak tartja, és még meg sem kérdezte a Jobbik hogy mi is van Tokajhímvesszejéve?
2009. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
67%
Vannak problémáink amelyeket nem lehet kesztyűskézzel megoldani. Ezt minden párt tudja, de senki nem meri rajtuk kívül felvállalni.
2009. dec. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Látom a válaszokból, hogy úgy fele-fele arányban oszlik meg a társaság, és az értékelésekből is ez tűnik ki. Én minden választ hasznosnak klikkeltem, mert minden vélemény érdekel, de a legjobban ez a tokajhímvesszeje tetszett.
2009. dec. 14. 22:13
 9/38 anonim ***** válasza:
69%
Én még nem láttam, hogy egy Jobbikos politikus erőszakot alkalmazott volna. Persze OV fél tőlük mint a tűztől... Bukott az "egy a zászló - egy a nemzet" elve.
2009. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
49%
Az már maga az erőszak amit Morvai művel kint az Eu parlamentben. (Tudom, hogy nem párttag, de az ő színeikben jutott ki.)
2009. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!