Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol kell aláírni a cannabis...

Hol kell aláírni a cannabis legalizáláshoz?

Figyelt kérdés
Internetes címet vagy linket ha valaki tudna.

2014. márc. 13. 19:20
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
6%
Igen, mert a frogosokra aztán olyan nagy intelligencia jellemző.... ;)
2014. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Újabb égés

2014. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
10%
Most be is kellene vennünk a linkelgetett marhaságaitokat?
2014. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

"Igen, mert a frogosokra aztán olyan nagy intelligencia jellemző.... ;)"


Nem ez a kérdés, hanem az hogy a kapudrog elméletnek van-e alapja.


Amúgy én is lehülyézhetnék minden dohányost az alapján hogy mondjuk csak nyomorékokat látok cigizni, de tudom hogy nem attól lesznek nyomorékok, hanem alapból azok, és hogy vannak értelmes cigiző emberek is. Fizikai fájdalmat érzek mikor az ilyen ostoba emebrek érveléseit olvasom mint pl a tiéd.

2014. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
Elvi kérdést csinálsz a drogpolitikából, ez jellemző az egész magyar fos parlamentre is, jobb és baloldallal együtt. Fogjátok már fel hogy nem erről szól, hanem arról hogy minimalizáljuk a veszélyeit egy szernek, és hogy a maffiát a lehető legtöbb eszközzel elnyomjuk. A jelenlegi rendszeren ők nyernek a legnagyobbat, ez téged nem zavar? Minek írtam a hosszú hozzászólásomat, érvelésekkel együtt, ha semmit nem fogtál fel belőle? Ostoba vagy, de mégis ugyan olyan szavazati jogod van mint nekem.
2014. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Dislike, dislike, ennyit értek.... NULLA ÉRV, de a szátok nagy, mindennek úgy kell lennie ahogy mondjátok. Ilyen barmok ülnek a magyar parlamentben is, hol rugaszkodtunk el ennyire a valóságtól?
2014. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
0%

Inkább szívj el egy spanglit a barmozás, ostobázás helyett narkós!


Addig is kussban maradsz. :)

2014. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok narkós, csupán gondolkozom. Soha életemben nem szívtam, nincs rá szükségem, de szánalmas ahogy az elmúlt 24 évben kezelték a drogpolitikát. Te sem tudsz érvelni, csak van egy álláspontod amit egy álomvilágra építesz és nem engeded meg senkinek hogy ezt az álomvilágot megtörje. Miért nem tudsz érvelni, normálisan vitatkozni mint egy felnőtt, gondolkzó ember?


De gondolom pl a pálinkát te is nemzet nagy italának tartod te drog elleni harcos. :)

2014. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%

"De gondolom pl a pálinkát te is nemzet nagy italának tartod te drog elleni harcos. :)"


Nem iszok szeszt, se nem bagózok. :D


Egyik sem nyerte el a tetszésemet.

A témához meg annyit, hogy nem elég "érett" és felelősségtudatos a társadalom ahhoz, hogy "legalizálni" lehessen! Aki akarja az úgyis csinálja.

2014. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
93%

"A témához meg annyit, hogy nem elég "érett" és felelősségtudatos a társadalom ahhoz, hogy "legalizálni" lehessen! Aki akarja az úgyis csinálja."


És mikor ezt leírtad nem villant fel a fejed felett a villanykörte, hogy akkor ezt jobb lenne ha államilag szabályozottan tennék, minhogy a maffiát támogatva?

Egyetértek hogy nem elég feljett a társadalom, de pont ezért lenne fontos a jó drogpolitika. A jelenlegi nem működik sajnos, annyi pénzt emésztene fel a pl a fű elleni harc amennyiből a normális legalizálást meg lehetne valósítani, és hosszú távon sokkal jobb megoldás lenne, mint a jelenlegi, rosszul működő tiltás. Azt hogy ezt bárki belássa nem kell hogy narkós legyen, csak fel kell mérnie hogy hol tartunk ma, és összehasonlítani egy legalizálás utáni jövőképpel, amire már vannak példák szerte a világon.

2014. márc. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!