Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol kell aláírni a cannabis...

Hol kell aláírni a cannabis legalizáláshoz?

Figyelt kérdés
Internetes címet vagy linket ha valaki tudna.

2014. márc. 13. 19:20
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
51%

9: Mit magyarázol hülyeségeket? Látszik, hogy egy kis buta "lázadó" 16 éves vagy, akit nem érdekel senki, csak a fű, mert attól leszel aztán igazán menő!

Honnan szeded, hogy ha legalizálva lenne a fű, akkor nem lennének részegek? Tudtommal nem az alkohol helyett akarnátok ti a füvet. Szóval a részegek mellé még erőszakos beszívott emberkék is lennének. Ne magyarázz félre.

2014. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Nem akarok belemenni ,hogy melyik a rosszabb (pia-fű) de a lényeg nem ez,mert akinek szüksége volt rá eddig is be tudta szerezni.A lényeg ,hogy inkább a költségvetésbe menjen a haszon mint a maffiának vagy azoknak a bandák akik árulták.
2014. márc. 13. 21:07
 13/50 anonim ***** válasza:
22%

"Szóval a részegek mellé még erőszakos beszívott emberkék is lennének."


Hát, én még erőszagos beszívottat nem láttam.


"inkább a költségvetésbe menjen a haszon mint a maffiának"


Ezen a ponton nem látom a különbséget. Ott viszont annál inkább, hogy így ellenőrzött fűhöz jutnának, akik akarnak, ami kisebb kockázatot jelentene az egészségükre, és mernének orvoshoz fordulni, ha valami mégis balul üt ki.

2014. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
39%
13: És akkor ebből mi következik, hogy te nem láttál? Én meg láttam.
2014. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
13-as,igen ez is lényeg ,hogy ellenőrzött lenne az árú.
2014. márc. 13. 21:19
 16/50 anonim ***** válasza:

Mi a különbség? Maffia vagy a politikusok zsebét tömik az emberek, mindkettő lop, csak egyik erőszakkal a másik hazugsággal.


Nem mellesleg mi az a része, hogy ellenőrzött? Ha jól tudom ezek növényi levelek ugye, ezt csak nem hamisítják, vagy adnak helyette mást, gondolom felismerné az egyszerű fogyasztó is, hogy az nem az ami.

2014. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Lehet az ellenőrzött résznél arra gondol,hogy nem nyomják tele vegyszerekkel,nem permetezik,hogy gyorsabban nőjön vagy ilyesmi.Fogalmam nincs hogy termesztik.Lehet páran röhögnek,hogy hülyeséget írtam :) de én tényleg nem tudom.
2014. márc. 13. 21:30
 18/50 anonim ***** válasza:
26%
17: Afelől kétséged ne legyen, hogy röhögünk rajtad.
2014. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Jókat derültem a kommenteken. :D Tessék utána olvasni hogy miről is beszélünk, mielőtt megbélyegezzük. Ja hogy az RTL klub-on ezt mondták két mónika show közötti reklámban... Én kérek ez esetben elnézést! Akkor ez bizony így van! :D (Ironikus "Magyar politika" témakörben nem?)
2014. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
38%
19: Mire célzol?
2014. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!