Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Külföldi magyarok, ti miért...

Külföldi magyarok, ti miért szavaztok?

Figyelt kérdés
Akik nem itt éltek, miért szóltok bele az életünkbe?

2014. febr. 28. 22:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez már a sokadik ilyen kérdés, és bevallom, rosszul esik olvasni, hogy egyeseknek mennyire fáj ez! Nem sokat nyom a latban a külhoniak szavazata, nem értem miért kell ennyire felfújni a dolgot. Másrészt, nem most kellene háborogni, és nem azon, hogy szavazhatnak a külhoniak, hanem azon kellett volna, hogy az mszp mennyire semmibe vette a határon túliakat. Tessék, most meg lesz az eredménye!
2014. febr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
"mennék "vissza" az országomba"-ha holnaptól a lakóhelyedtől Magyarország 100 km-rel odébb lenne, akkor egyből költöznél, hátra hagyva az ismerőseid, barátaid, a megszokott környezeted?!
2014. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
A szokásos libsi provokáció.
2014. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem fogok szavazni, de ha mégis megtenném, akkor azért mert Magyarországot tekintem hazámnak, és én is magyar vagyok. Nem tudom másnál hogy van, de én valahogy nem tudok úgy hazát váltani, hogy másnap reggel felkelek és akkor mostantól ukrán vagyok.
2014. márc. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 progizo ***** válasza:
100%

"Akik nem itt éltek, miért szóltok bele az életünkbe?"


Ejnye, ez egyáltalán nem vall európai gondolkodásmódra. Ugyanis, ha az egyesülő Európában már egy közösség vagyunk, akkor a magyarság miért ne szavazhatna egységesen a választásokkor?

Ha annyit beszélnek a határok lebontásáról, akkor ez egy alkalom arra, hogy valami kézzelfoghatóval is bizonyítva legyen a határok lebontott mivolta, vagyis hogy magyar és magyar között NE legyen különbség.

2014. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Én Magyarországon élek jelen pill külföldi állampolgár

De eszem ágába sem jutna szülő országomba szavazni ugyan is annyi ídő eltelt hogy szinte magyarnak érzem magam de itt meg nem tudok furcsa mi ?!


Kellemes hétvégét

2014. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"akkor vagy cuccolnék, és mennék "vissza" az országomba, vagy megpróbálnék alkalmazkodni, és az új országomban élni"


Istenem, az összes jobboldali csak ezt szeretné !


Valaki Indiába, valaki Izraelbe és semmi probléma nem lenne ebben az országban.

2014. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

progizo üdv :)


Le egyszerűsítenem a dolgot képzeld el hogy szomszédok vagyunk és a te feleséged megkérdi a családodat hogy mi legyen a vacsi ? halrudacskák vagy bundás kenyér ?


én meg át kiabálnák hogy halrudacskák pedig életembe nem ettem .

2014. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hülye példa, de most őszintén mi bajod neked velük?

Ha izraeli kettős állampolgár lenne, az rendben lenne?

2014. márc. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nem provokálni akartam.


Aki válaszolt a kérdésre, annak köszönöm.

2014. márc. 2. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!