Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztok az összefogásr...

Miért szavaztok az összefogásra azon kívül hogy kormányváltás legyen?

Figyelt kérdés
Mit vártok tőlük? Tehát nem arra vagyok kíváncsi hogy Orbánváltást akartok. Konkrétan mit vártok majd ettől a baloldaltól ha neadjisten oda kerülnek?

2014. febr. 19. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

"Tehát nem arra vagyok kíváncsi hogy Orbánváltást akartok."


Engem meg az hagy hidegen, hogy te mit akarsz, én kormányváltást, mert a kormányzás gyakorlatilag minden aspektusát lehetetlenség rosszabbul csinálni viktóriónál.

2014. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Én azt, hogy visszaállítsák (legalább megpróbálják) a régi választási rendszert, hogy végre szavazhassak valaki másra is ezeken a komcsi pártokon kívül.

A másik meg, hogy külföldi befektetők ne idiótaként nézzenek ránk, és itt fektessenek be.


Amúgy utálom az összefosást, de a diktatórikus viktátor elcseszte a választási rendszert, és csak az összefosás tud nyerni. A jobbik szerintem még 1 egyénit se fog tudni gyűjteni.

2014. febr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első! Mi a phasznak írsz ide?Szövegértési problémáid vannak? A másodiknak köszönöm.
2014. febr. 19. 13:22
 4/13 anonim ***** válasza:

Amúgy aranyos a részedről, hogy a két kérdés kiírása közötti 30 perces rendszerlimiten túl vártál még 5 percet arra, hogy kiírd ezt az előző után.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__539..


Még mindig buta troll vagy, egyes.

2014. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

- töröjék el,hogy dolgozni keljen a segéjért

- növeljék a gyerekek után járó segéjeket

- csökencsék az áfát

2014. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha már kormányváltás, akkor inkább a Haza Nem Eladó Mozgalom párt.
2014. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, mert az egész kampányuk arról szól, hogy "Pfuj Fidesz". Programot még nem adtak ki, így aki most úgy gondolja, hogy rájuk fog szavazni vagy utálja a Fideszt, vagy szereti valamelyik Összefogásos kulcsfigurát (van most ebből jó sok).
2014. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Evele123 ***** válasza:
0%

A balosok még nokiásdobozostul, libástól is "jobbak" voltak vittóriótól.

A trafikmutyi, földmutyi, nyugdíjak ellopása, TB megszüntetése, kaszinó-mutyi, iskolai támogatások megvonása és leszabályozása, a mérhetetlen központosítás (==>diktatúra), hogy belemásznak az ember életébe és "mindent csak a haveroknak adnak, a többiek meg dögöljenek meg" mond neked valamit???

2014. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert sokak szerint az elmúlt 20 évben kialakult egy mutyi rendszer és nehéz már váltani ...

Ezért fogott össze az elmúlt 20 év leggátlástalanabb politikai elitje.

2014. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért kell kormányváltás? Ha jól működik, nem kell. Tehát nyilvánvalóan aki az összefogásra szavaz, arra szavaz, hogy egy jobban működő kormány legyen. Továbbá jó lenne, ha arra is szavazna, hogy az a "jobb működés" a rossz szabályokat eltörli és helyettük hoz normálisakat. Ez már önmagában sok mindent megoldana, jobbá tenne, de persze ennyi nem elég.
2014. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!