Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem elég a melegeknek...

Miért nem elég a melegeknek az élettársi kapcsolat? A házasságot miért akarják?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 13:30
1 2 3 4
 11/35 Andizsuzsi ***** válasza:
58%

Én egy dolgot nem preferálok, a melegek egyházi házasságát.

De utolsó! Van annyi eldobott hetero kapcsolatból született gyerek, akiket jó szívvel felnevelhetnek, hogy bőven jut minden párnak.

2014. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
35%
nem lennék annak a gyereknek a helyében akiről mondjuk az álltalános iskolában - azon osztálytársai akik egy szemüveg miatt is képesek csúfolni 8 éven keresztül valakit - megtudják, hogy két apuci neveli. Szerencsétlen egész gyerekkorában kapja majd az osztást.
2014. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
30%
Mert a liberálisok behülyítették őket. Azt hiszik hogy ettől bármi is változni fog akkor amikor már a heterók között is inkább nyűg a házasság intézménye
2014. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
54%

Örömmel hallom, hogy már gyereket is tudtok szülni. Oh wait!

Ha neked csak a gyerekcsinalasbol áll egy kapcsolat akkor elég rossz lehet az életed. Ugyanolyan jogunk van Isten előtt összeházasodni mint a heteroknak.

2014. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
51%
Én meg rád
2014. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
31%

"Ha neked csak a gyerekcsinalasbol áll egy kapcsolat akkor elég rossz lehet az életed. "


Jahogy a szövegértés sem megy. Megsúgom: egy házasság, egy szerelmi kapcsolat a gyerekvállalásban csúcsosodik ki, amikor a pár közös gyereket vállal majd együtt közösen szerelemben felnevelik. (A normális kapcsolatokban ugye, természetesen ez vagy összejön, vagy szétmennek és jön a csonka család) Na ez az ami egy meleg kapcsolatban nincs, ami miatt nem mondhatjuk, amire ragáltam, hogy egy meleg kapcsolat semmivel sem kevesebb. De igen, mégpedig ebben. A kapcsolat célja egy normális világban az, hogy a másikkal együtt legyél, családot alapíts, boldogságban leéljétek egymással és gyerekeitekkel az életeteket. Egy meleg kapcsolatban ilyen nincs. Persze szerezhet a pár valahonnan egy kidobott gyereket, elronthatják az egész tinikorát azzal, hogy fűtől-fától kapja majd az osztást és iskolába se mer majd járni, de azért az nem ugyanaz mint amikor a saját gyerekedet neveled.


Na ez az ami miatt nincs értelme a melegek házasságának, mert az élettársi kapcsolat tökéletesen elég arra amire egy kapcsolatban képesek, azaz szeretni egymást és egymással leélni az életüket, a házasság ennél többet jelent, a házasságba beletartozik az is, hogy a másikkal családot szeretnék alapítani. És ismétlem az olvasási és szövegértési problémákban szenvedők kedvéért: ez nem azt jelenti, hogy azért vagy valakivel, hogy felcsináld, de szerintem alapvető emberi természet része, hogy szeretnénk saját családot.

2014. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
72%
Aki már házasodott, tudja, hogy két házasság van. Állami és egyházi. Ha már valaki a szentségeket emlegette... A házasság is szentség, de csak az egyházi, az állami egy jogi szerződés. Egy jogi szerződés pedig nem diszkriminálhat nem szerint. Nagyon kevés meleg akar templomban esküdni isten színe előtt, nekik ugyanaz a jog kell mint a többi embernek. Az egyháznak joga van eldönteni összeadja-e őket, de az államnak nem. Neki össze kell. (előbb-utóbb, ha sikerül kitörnünk a sötét középkorból)
2014. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
28%

"nekik ugyanaz a jog kell mint a többi embernek."


Márpediglen míg én élek nem fogják megkapni. Arra mérget vehetnek.

2014. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
62%

Ja én meg nem vagyok boldogabb más boldogtalanságától mint Te, ugyanis hívő vagyok és meleg, nagyon boldog lennék ha Magyarország is a fejlett demokratikus orszagok közé tartozna, ahol lehet házasodni.

Sok boldogságot Neked. (a megsúgomosnak írtam) Tenyleg szívből kívánok sok boldogságot.

2014. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%

""Ugyanannyit ér a mi kapcsolatunk"


Örömmel hallom, hogy már gyereket is tudtok szülni. Oh wait!"


Miért ne tudnának? Ma is több száz leszbikus kapcsolatban van gyerek. Hogy szülni tudsz-e nem azon múlik hetero vagy-e, hanem a nemednél fogva dől el. (újat mondtam?)

2014. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!