Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik olyan kategória hogy...

Létezik olyan kategória hogy "biztos nem szavazó" a politikában? Hallani biztos pártválasztót, bizonytalant stb. de olyan kategória is van amibe én tartozom?

Figyelt kérdés

Én totál biztos nem szavazó vagyok. Elvből nem megyek szavazni se erre a bagázsra se arra.

Akkor én hova tartozom?


2014. febr. 17. 10:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Menjetek el a búsba, maradjatok akkor otthon gyávák, és rinyáljatok még 5 oldalt. Szégyen."


Te meg szavazd meg valamelyik bűnbandát,aztán hisztizz itt 4 évig, hogy "a csúnyarossz politikusbácsik hazudtak". Készülj fel rá hogy körbe leszel röhögve, de alaposan ám. De hát itten bazinagy jogállam van, állampolgári jogod ostobának lenni.

De sebaj, előbb-utóbb magad is rájössz, mekkora baromságot írtál.

2014. febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

sose kérdezi meg. ilyen kérdést csak sunyi szarországban (=Magyarország) tesznek fel, ahol mindenki a másik sikerére irigykedik a saját szar kis életét meg takargatja és feljelentgeti a másikat.


angliában már amcsi (nagyon helye!) mentalitás van senkit se érdekel ki vagyok honnan jöttem az érdekli őket mit tudok és mit vállalok.

ennyi.

ha minden török arab stb bevándorlónál a hátteret meg a múltat firtatnák ott tartanának ők is ahol mi. a béka segge alatt.



Szeretném látni az arcodat amikor egy angol megkérdezi hogy miért jöttél hazulról?

2014. febr. 19. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!