Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik olyan kategória hogy...

Létezik olyan kategória hogy "biztos nem szavazó" a politikában? Hallani biztos pártválasztót, bizonytalant stb. de olyan kategória is van amibe én tartozom?

Figyelt kérdés

Én totál biztos nem szavazó vagyok. Elvből nem megyek szavazni se erre a bagázsra se arra.

Akkor én hova tartozom?


2014. febr. 17. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze létezik, a lakosság talán 40%-a (vagy mennyi nem emlékszem pontosan). Ők azok akik nyafognak az állapotok miatt, de annyit nem hajlandóak megtenni a változás érdekében, hogy a közel 200 bejegyzett párt közül valahova egy X-et behúzzanak, ezzel stabilizálva a jelenlegi kétpárti rendszert.
2014. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

én nem nyafogok. külföldön dolgozok, havonta 1x jövök haza 1-2 napra, de ha a szüleimnek végre megjön az esze és kiköltöznek ide hozzám, már 1x se fogok hazajönni.

én aztán magas ívből lesz***om a Felcsúti Törpétől kezdve Elqurón át az összes korrupt hulladékot.

tőlem meg is rohadhat ez a sz***halom amit Mo-nak csúfolnak a mini-diktárorával és az összes törött gerincű birkával együtt.


ajánlom másnak is az utamat. ki külföldre és ennyi. aztén aki meg marad az meg harapja át egymás torkát miközben a fél világ rajtuk röhög. (már az a fele akit érdekel egyáltalán egy ilyen kis porbafingó semmi ország)


Ők azok akik nyafognak az állapotok

2014. febr. 17. 11:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Részben igazad van, de mi nem a probléma elől való menekülésben, hanem a megoldásában vagyunk érdekeltek, az meg kintről annyira nem megy. A biztos nem szavazó éppen ezért egy gusztustalan állatfaj, mert a biztos nem szavazó igazából a jelenlegi rendszer és a jelenlegi helyzet mellett teszi le a voksát.
2014. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Büszke lehetsz magadra. Számodra csak 2 párt létezik, ha másik 20-ra szavazol, akkor biza elvisz a rézfaxú bagoly. Talán akkor változna valami. De te inkább:


A vesztes oldalról átállsz a győztes oldalra. A gyávák pont így szokták ezt csinálni.


Egyébként kit érdekel, hogy te mit akarsz? Ha ennyire nem érdekel, hogy mi folyik itt, akkor miért kérdezed meg, hogy van-e ilyen vagy olyan kategória?

2014. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem. a napnál világosabb lehetett eddig is, de akkor még 1x: számomra 2 párt SEM létezik.

számomra 1 párt sem létezik.

számomra a magyar politika mint olyan egy nagy sz**halom. nem válogatom hogy egy része tehénszar, a másik lószar stb

szar és kész.


és miért érdeklődöm?csak teoretikus érdeklődés.



és én nem menekültem itthonról, csak miután 2 diplomával vagy másfél éves eredménytelen álláskeresés után az asztalra csaptam mindent egy lapra és irány külföld.

előbb német aztán Anglia.

és láss csodát: a mekegő-makogó angol tudásommal 2 héten belül lett munkám.

a "hazámban" ebben a mutyiországban, a sógor-komaság birodalmában nem lett.

külhonban meg zéró ismeretséggel lett, és annyit keresek amiről itthon nem is álmodhatnék.

kb ennyi.


Számodra csak 2 párt létezik

2014. febr. 17. 11:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, én. Szerény véleményem szerint a mai politikai gondokat nem ilyen életképtelen selejt politikusok életképtelen selejt módszereivel kéne megoldani, és hatékonyabb eszközökre van szükség. In other words, golyót minden politikus fejébe.


10:57, newsflash: Ha a szavazástól BÁRMI megváltozna, azonnal betiltanák.

2014. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

így van. minden politikus helyből romlott aki meg még nem az (ld LMP) az majd az lesz ha odajut.



Ha a szavazástól BÁRMI megváltozna, azonnal betiltanák.

2014. febr. 17. 12:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, ha ez így működne, akkor "nyugat" se lenne nyugat.


Menjetek el a búsba, maradjatok akkor otthon gyávák, és rinyáljatok még 5 oldalt. Szégyen.

2014. febr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az volna az igazi, ha senki se menne szavazni
2014. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szeretném látni az arcodat amikor egy angol megkérdezi hogy miért jöttél hazulról?

Majd makogsz valamit hogy indokolatlanul sokat keresel itt, otthon meg semmit (de részben nem a saját érdemed miatt, hanem az angol gazdaság és politika miatt).

Jön majd a kérdés hogy miért nem maradtál otthon javítani a helyzeten, miért menekültél ide?

Te majd makogsz valamit hogy a magasabb fizetésért, akármit bevállalsz.

És akkor fogja kérdezni hogy neked ennyit ér a hazád iránti hűséged, hogy 2 ezüstért elmész külföldre?

És akkor mennyire lehetsz hűséges az angolokhoz?

Egyáltalán ismered azt a hűség fogalmát?

És akkor bizony rád is mondhatják majd azt, hazátlan, gyökértelen, hűségtelen cigány aki most az angolokon él, holnap a spanyolokon, aztán meg ott ahol nagyobb az ingyen pénz.


A külföldön dolgozókat szólítja meg a Jobbik egyedül, erre te mit mondasz? LMP? Úristnnn...

Akiben van egy kis becsület és külföldön él/dolgozik, az a Jobbikra szavazna hogy legalább valamivel szolgálhassa a hazáját.

Már ne is haragudj de evvel így nem is baj ha nem vagy itt, legalább ott rontod a levegőt.

Ide olyan emberek kellenek akik rendet akarnak tenni, nem pedig elfutni máshova.

Csak megsúgom neked te ott mindig is egy bevándorló leszel, egy hazátlan.

Ha esetleg az angoloknak is rosszabb lesz, akkor majd mész tovább? Végig kúszva mászva a világon ahol éppen jobb az élet?

A cigányok is ezt csinálták/csinálják...

2014. febr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!