Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gárdisták ti jobbikra fogtok...

Gárdisták ti jobbikra fogtok szavazni?

Figyelt kérdés
Aki cigány ellenes az jobbikra fog szavazni? És mennyi az esélye, hogy nyernek? :/

2014. febr. 15. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Remélem semennyi. Nincs bajom a jobbikkal, rájuk is szavaznék, de ez az EU ellenessége kiverni nálam a biztosítékot.
2014. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el az EU nem fog bántani :) Elég nekik most Ukrajna egyenlőre. Ha bánt akkor lehet nagyobb gondot okoznak maguknak :)
2014. febr. 15. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem az Unió ellenségeskedéséről beszélek a Jobbikkal szemben, hanem a jobbik zászlóégető, ki kell lépni az unióból hozzáállásától félek.
2014. febr. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%

"Aki cigány ellenes az jobbikra fog szavazni?"


Nem szeretem a cigányokat, de a Jobbikra se szavaznék soha.


"És mennyi az esélye, hogy nyernek? :/"


Közel van a 0-hoz.

2014. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Elég valószínű, hogy a Gárda tagjai a Jobbikra fognak szavazni, elvégre a Jobbik a Gárda létrehozója, úgymond.Én is rájuk voksolok, de nem fognak nyerni.
2014. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem. Hát nekem is ők szimpik sajnos csak 17 vagyok :$

Én nem értem azokat akik fideszre szavaznak. lopnak,hazudnak,anyámnak nincs rendes munkahelye sem. Nekem is dolgoznom kell, hogy kisegítsem őket mert nincs pénz...Remélem azért mégis van kis remény hogy nyerjenek :S

2014. febr. 15. 13:55
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah bocsi a fele nem ide tartozott.
2014. febr. 15. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Miért félsz attól ha kilépnénk az unióból?

2004ig unio nélkül éltünk és megvoltunk akkor is

2014. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!