Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbikra szavaznak,...

Akik a Jobbikra szavaznak, tisztában vannak azzal, hogy ők ki akarnak lépni az EU-ból?

Figyelt kérdés
Sem rövid, sem hosszabb távon nem kedvezne nekünk, illetve mi lenne a több százezer külföldi magyar munkavállalóval, valamint újra vám kerülne a külföldről bejövő árukra, termékekre.

2013. nov. 4. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Első: köszönjük miszter ész. Mondja ezt az, aki 23 év után is ugyanazokra a maffiabandára szavaz.


Kérdésre: Nem vagyok jobbikos, de az ígéret meg a cselekvés két külön álló fogalom, ahogy az eddigi pártoktól is megszokhattátok volna már.

De ahogy látom fejlődésképtelenek vagytok, és 4 évente ugyanúgy benyelitek ugyanazt.

2013. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok Jobbikos, de ellene vagyok az EU-nak.


Egységes Európa párti vagyok, de ha ezt az Eu keretei , Eu irányvonala , ideológiája mentén lehet csak, akkor euroszkeptikus vagyok.


Az Európai Unió, az egész egy szociálliberális katyvasz.

Két lábbal tipor mindent ami európai.

Itt most nem a tarsolylemezről , a hózentrógeres bőrgatyáról meg az egyházakról van szó, hanem másról.

Európa mindent elfog veszíteni, mindent amit elért a több száz éves történelme során.

Lassan eljön az idő, amikor Európát már nem lehet az európaiakkal azonosítani.


Tehát, vagy meg kell változnia az EU-nak, vagy Magyarországnak és az olyan államoknak melyek tényleg európaiak akarnak maradni kilépni.

2013. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A külföldi munkavállalóknak szerintem ebből gondja nem lenne.A haverom kint dolgozik hollandiába és a munkatársai nagy része ukrán meg arab:D.
2013. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként csak azt szokták mondani, hogy felül kéne vizsglálni, hogy mennyire is jó ez nekünk, és adott esetben NÉPSZAVAZÁSt tartani róla...
2013. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
...és be akarnak lépni a 2015-ben orosz vezetéssel megalakuló Eurázsiai Unióba.
2013. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez a baj a Jobbikkal.

Két fontos terület van, amiben teljesen különbözik a politikájuk a Fidesztől: a Jobbik szerint ki kell lépni az EU-ból és fel kell függeszteni az államadósság kamatainak törlesztését.

De a józan gondolkodású emberek belátják, hogy ez többet ártana, mint használna az országnak, ezért még mindig a Fidesz a legerősebb párt és a Jobbik igencsak bekorlátozza magát, már nem tud erősödni.

2013. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az EU politikája már jópár éve megbukott. Nyilván csak úgy kilépni nem lehet és butaság is lenne, de nem azért amit a kérdező mondott. A tagságból nem kell kilépni, de erőteljesen fel kell lépni az EU globalista és internacionalista politikája ellen. Ráadásul, mivel már az alapító országok (GB, F) lakói is ellenzik az uniót, így rövid időm belül ez a politika összeomlik és remélhetőleg egy normálisabb EU jön létre.


Egyébként a külföldről behozott árukra jó lenne vám, hogy így a hazai termékek kerüljenek előtérbe.

2013. nov. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikos szavazó vagyok, emiatt a sok demokrata és toleráns emberke nem sokára lepontoz. A kilépésről népszavazást akarnak tartani, és nemcsak úgy uccu neki kilépni. A kettő nem mindegy kérdező. Ha a nép megszavazná a kilépést, az nem a Jobbik hibája.
2013. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Jobbik még 4 évig nem lesz kormányon, 2014 a Fideszé, ez van már év eleje óta látható, ami a Gyurcsányos fiaskó után 1 millió elment az MSZP táborából, annak a 90 százaléka a Fideszé lett. Ha esetleg a fehér holló megnyerné a lottóötöst péntek 13.-án és a Jobbik nyerne jövőre, legalább 2 évig nem lépne ki. Egyenlőre túlságosan is függünk az Eu-tól. Először kéne csinálni egy rendes keleti nyitást, esélyt adni az orosz és kínai befektetőknek, ha ezek megvannak talán lesz egy népszavazás, bár 2 év alatt sokat változik egy párt.

Nem tudom láttátok-e, de a Jobbik már kicsit liberalizálódott az utóbbi időkben. Vona rájött, hogy az ő hű baráti köre, a bőrfejűek és turbómagyarok úgysem mennek el szavazni, így kicsit nyitott a Fidesz felé. Mondjuk, amikor megszavazták a földtörvényt és parádéztak az ülésteremben, na akkor vesztették el az értelmiségi szavazókörük felét. Kicsit visszavettek a radikális dolgaikból, így az Eu ügyet is jegelik jelenleg.

Amúgy vicces, hogy a pártokat mindig a keménymagjuk alapján ítélik meg. Ezt a "kiírtunk minden cigányt meg zsidót" dolgot felejtsük el.

2013. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!