Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnaira az üres szólamai...

Bajnaira az üres szólamai miatt szavaznak az emberek, vagy azért, mert olvasták a tervezeteit is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 22:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Gyurcsány után már nem lep meg semmi.
2013. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvasták már?! Egyébként ugyanez érvényes a többi táborra is, pofa alapján szavaznak igen nagy tömegek, a többi meg le van sz.rva, vagy ami mégjobb, "valaki ellen szavazok".
2013. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Shai-Hulud ***** válasza:
Bajnaira inkább Orbán demagógiája miatt szavaznak.
2013. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igazából tökmindegy, jövőre nyer a Fidesz ha pedig őt leváltják akkor már az emberekben annyi düh lesz, hogy bevállalják a Jobbikot új esély reményében Bajaniék 2022-ig esélytelenek, de lehet, hogy még tovább is...
2013. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azért szavaznak a Bajnaira, hogy az Orbánra ne kelljen. Ennyire egyszerű...


Magyarországon soha sem valakire szavazunk, hanem inkább valaki/valami ellen.

2013. aug. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Orbán demagógiája miatt szavaznak Bajnaira. Ez ilyen egyszerű.
2013. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Az emberek többsége nem merül bele a politikába, egyszerű szimpátia alapján szavaznak. Ezeknek az embereknek Bajnai egy szimpatikus figura, megjelenésre, beszédre. Valóban üresek a mondanivalói, programja pedig túl általános. Nem várjatok sokat tőle, mert bár okos ember és jó politikus, sajnos nem a hazai érdekeket képviseli.
2013. aug. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bárkire, csak nem orbánra. /Nem elírás a kisbetű!/
2013. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

# 7:

Szimpatikus és okos ember, de egyáltalán nem politikus, hanem üzletember. Egy üzletembertől pedig nem nagyon várom, hogy engem képviseljen...

2013. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam azt a körülbelül 2 oldalnyi programot, ami van, az tetszett, valamint tetszett a 2009-es megszorító csomagja is, az utóbbi ad némi hitelességet az előbbinek is. Az akkori irány nekem tetszett. Jöhet a libsizés, zsicizés, agyhalottozás, kommunistázás, meg ami ilyenkor kell.
2013. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!