Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a rabságban lévő...

Támogatnátok a rabságban lévő területeink visszacsatolását?

Figyelt kérdés
Remélem igen mert akinek nem fáj Trianon az ne beszéljen hogy mekkora hazafi.
2009. dec. 8. 19:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:

a magyar többségű területeket mindenképp, még ha csak 1-2 falu lenne, akkor is (tudom, h nem csak annyi- még néhány mélymagyar félre ért)

ezzel helyre is billenne a trainoni igazságtalanság

2009. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:

"te nyomi akk legyél mennyél i ki a határon kivül .... menekülj el nemkell segítteni az országon ááá véletlen se ...... utálom az ien népművészeti cserépedényeket"


Erre a 20:10 esre gondoltam, hogy ő vajon mit tesz.

2009. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
20:34: Jah, sorry, arra én is kíváncsi lennék.
2009. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
34%
Istenem mennyi majom. Komolyan nincs jobb dolgotok mint ilyen hülyeségekről beszélni? Aztán csodálkoztok miért utálják a határon túli magyarokat:( Ezzel az eszetlen szövegekkel csak ártotok nekik
2009. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 bumbi02 ***** válasza:
vajon ők akarnának e satlakozni? nem mi fogjuk meg szavazni, hanem max a külföldi államok akiké a föld jelenleg... amugy meg mi értleme lenne? lennénk 15 millióan aból ugyanugy 10 millió lenne magyar, többi szlovák,horvát, román,szerb, szlovén..aztán menne a rasszizmus meg hazafiaskodás hogy őket is tagadjuk mer csak magyarok legyünk... szal igazából fölösleges maga a kérdés.. (tudom h 20%ot fogok ezér kapni kb)
2009. dec. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
66%

NEM


Ezzeken a területeken már nem csak magyar lakosság él ha erőszakkal viszacsatoljuk a többi ország ugyanigy fogg gondolkodni kitör egy háború ők fegyverrel viszaszerzik a területeket, mi megint visszavágunk és sose lesz vége. Túl kéne ezzen lépni, trianonról megemlékezni kell hogy ne történnyen meg mégegyszer. De régi sérelmekért még ma is fegyvert ragadni álszentség.

2009. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
69%

Mint erdelyi magyar...NEM. Nagyon sokaig nagyon rossz eletunk volt es nem kellettunk csak a romanoknak akkor is meg most is. Erdely vagy autonomia legyen, vagy maradjon igy. A Romanok megvedenek Erdelyt az eletukkel, nektek meg gondolkodni kell rajta. Ugy erzem neha mintha egy zsak kukoricarol lenne szo. Ne feledjetek soha hogy nagyon sok erdelyi magyarra vagytok buszkek ugyanugy mint mi. Engem le lehet romanozni, de akkor legyen Matyas, Ady ...meg meg sorolhatnam is roman magyar!

Nem csak en gondolkodom igy, hanem a tarsasagunk 80%.

44/f

2009. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
00:28: Az autonómiával egyetértek, de megvédés alatt mit értesz? Áldozzuk életünket, azokért, akik amúgy sem akarnak hozzánk tartozni? A gondolkozás viszi előbbre a világot, az hősiességet meghagyom Dumas-nak.
2009. dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:

elozo:

Megvedenek Erdelyt ha haborura kerulne a sor. Az eletukkel fizetnenek erte hogy Romaniahoz tartozzon tovabbra is. Erre gondoltam.

2009. dec. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:

00:36: Megvédenénk, mi magyarok? Nem tudom, de nem hinném. Akiket ismerek Trianonnal sincsenek tisztába és igen, a határon túli magyarokat románozzák. Sajnálatos. Sok a buta ember.

A visszacsatolást viszont nem támogatnám. A tehetetlen politikusainkat csak még több feladat elé állítaná egy ilyen esemény, mely csak jobban fokozná az amúgy is szar helyzetet. Autonómia elérése lehetne a közös cél, bár az nem érdeke itt senkinek, mert azzal kevés szavazatot lehet nyerni.

2009. dec. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!