Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, ha Magyarországo...

Támogatnátok, ha Magyarországon szépen lassan, lépésenként felszámolnák a dohányáruk forgalmazását, ezzel leszoktatva a lakosságot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 22:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Nekem legalábbis nem hiányoznának a dohányáruk...

Simán el tudnék képzelni egy olyan utcaképet, ahol senki nem gyújt rá.

2011. febr. 6. 22:19
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Gyűlölöm a cigarettát. Undorodom a bagófüsttől, rosszul vagyok a bunkóktól, akik nem bírnak ki húsz percet sem, hogy ne kezdjenek el füstölni. Ennél jobban csak egy olyan világot gyűlölnék, ahol megtiltjuk az embereknek, hogy élvezeti cikkeket fogyasszanak.
2011. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%

nem, mivel elég sokan dohányoznak

így csak az illegális kereskedelemhez járulnál hozzá

már a buszmegállókban sem lehet rágyújtani! mi kell még?

2011. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Jahogy még mindig van mit felszámolni! Akkor most lovagoljunk ezen.
2011. febr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%
édes istenem! hát nehogymár bárki is eldöntse hogy majd engem szépen lassan leszoktat. hát könyörögm!
2011. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Sőt ha majd ezzel megvagyunk, számoljuk fel az elektromos műveket. Én simán el tudok képzelni egy olyan városképet ahol senki sem gyújt villanyt. És számoljuk fel az élelmiszer árusítást is, mert én simán el tudok képzelni egy olyan városképet ahol nem zabálja mindenki degeszre magát.
2011. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Egyúttal tiltsuk be az alkohol árusítását is. Az sokkal több kárt okoz,mint a cigaretta. Vagy az autók által kibocsátott légszennyezés sem akármi. A drogokról már jobb nem is beszélni.
2011. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Ezzel dolgot érnének el.

1. Néhány százalékkal csökkenne a dohányosok száma. Azért nem lenne jelentős a csökkenés, mert a tiltott gyümölcs édesebb.

2. Az állam hatalmas adóbevételektől esne el. ( jövedéki adó, áfa ) De a dohányzásból eredő betegségeket továbbra is kezelni kellene.

3. A cigaretta is a kábítószer kategóriába esne. Megnövekedne a szervezett bűnözés.

2011. febr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%

amúgy hallottál már a szesztilalomról az USÁban?

ott sem működött, szóval...

2011. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

"amúgy hallottál már a szesztilalomról az USÁban?

ott sem működött, szóval..."


Működni működött. Jólmenő csempészhálózatok jöttek létre tiszta aranybányát eredményezve a benne tevékenykedőknek.

2011. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!