Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a fidesz most azt mondja,...

Ha a fidesz most azt mondja, hogy a baloldal paksi fejlesztés elleni tüntetése kampányfogás, akkor maga a fejlesztés az nem az?

Figyelt kérdés

Miért nem jutott eszébe a kormánynak ez 2 évvel ezelőtt? akkor nem volt még akkora üzlet, mint most? :D

Aláírás: egy NEM emeszpés, és NEM is fideszes állampolgár(még mielőtt valamelyik azt találja mondani itt, hogy én csak egy mszp-s birka lennék...)


2014. febr. 3. 00:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
# 8/.Akkor az autópálya is,mert nekem autóm sincs,de a metró is mert vidéki vagyok?De az ingyenes pénz felvétel,150000-ig?Úgysincs nekem annyi, tehát a gazdag meg had fizessen,amit rajtam keres?Legyen inkább drága az áram, de a gazdag is többet fizet és ez megnyugtat?Keresdfel orvosod,persze SZTK-st, nehogy keressenek rajtad.
2014. febr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kampányfogás, de igazuk van.

Semmilyen hatástanulmány nem készült, hogy az új erőmű milyen hatással lenne a környezetre? Elegendő lenne-e a Duna vize, a reaktorok hűtésére? Milyen hatással lenne a Dunára, az élővilágára és a környezetére a visszaengedett meleg víz? A felesleges energiát el tudnánk-e adni? Nyugaton inkább az alternatív energiákat fejlesztik. Az ottani nagy erőművek sem tudják eladni a felesleges áramot. Vagy csökkentik a kapacitásukat, ami drágítja az árat vagy leállnak.

Ezekről a témákról még tavaly tavasszal olvastam külföldi tanulmányokat.

Nálunk is kellett volna ilyen tanulmányokat végezni.

A hosszú távú eladósodás pedig nem éppen jó hír.

Csak a Fideszesek nem akarnak gondolkodni.

2014. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

"az ingyenes pénzfelvételt is"


Ki miatt nőttek ezek a ktg drasztikusan? És az energia árak, a különadók.

Nézz vissza 2010-re. Bár tudom a fideszesek memórája csak egy évet képes benn tartani. De nézd meg, milyen árak voltak akkor és most. És ne felejtsd el a 15 új külöadót, és az áfa nővelést. Biztos ezt is a te érdekedben teszik. Szamár vagy, nem kicsi hanem nagy.

2014. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12%

Nagy a világtalanság a fideszesek részéről....

Bankadó? Ingyen készpénzfelvétel?

Még fél hónappal ezelőtt a takarékszövetkezet beszélt le róla, mert bevallotta, hogy ők nem tudják máshogy megoldani ezt, csak ha emelik a számvezetési díjat. És a többi bank se tudja nagyon máshogy megoldani. Na meg ki keres vidéken nettó 150-et... hülye pesti vagy te is...


Jól jártunk, ugye? Hihetetlen mennyi hülye van ebben az országban.

2014. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Aki lehülyézi a Fideazeseket, igazán leírhatná ő kire szavaz. így lenne fair. Persze ennyi vér egyik véresszájú bértroll pucájában sincs.
2014. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12%

Ja, aki nem fideszes, az csak bérkommentelő lehet :D Oltári.

Fidesz ellen szavazok, még nem döntöttem el kire:D

2014. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
hiába vitatkozunk a rezsicsökkentés fontosságán, hiszen nem fontos. hiába spórolsz 700 Ft-ot, ha a kétszeresét meg elviszi valami más...egy olyan dolog, amin viszont nem tudsz spórolni. ilyen a kaja például. a legtöbb átlagos keresetű család már úgy vásárol be, hogy jól megnézi mit vesz, és mennyiért, és természetesen minél olcsóbbat. na most teljesen mind1, hogy van-e otthon mondjuk fűtés, ha mondjuk nem tudsz megvenni télen olyan minőségű élelmiszert, meg mondjuk gyümölcsöt, és így mégis megbetegszel. a többi meg szinte kényelmi dolog. a tv-ben is 90%-osan olyan mocsok megy, amit felesleges nézni, de mégis be van kapcsolva mindenkinél, hogy zörögjön valami. pedig ha nem lenne bekapcsolva, akkor rezsicsökkentés nélkül is lehetne spórolni...kaján meg már nemigazán, és természetesen ezen a területen meg nőnek az árak.
2014. febr. 3. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!