Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a Trafikokkal ha a...

Mi lesz a Trafikokkal ha a baloldal kerül kormányra?

Figyelt kérdés
Bezáratják vagy mi?
2014. febr. 1. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Ne aggódj Viktorka, csak nagyon kevés olyan elmebeteg van, mint te. Esély sincs ilyesmire.
2014. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Új pályázatot írnak ki és az ő csókosaikat teszik oda, ha már vannak trafikok. (Ez 1 verzió.)


De egyébként nem biztos, hogy kormányra kerülnek.

2014. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
a trafikokkal semmi, na de az országgal mi lesz...
2014. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Engedélyezik az átlátszó kirakatüveg felrakását.
2014. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmi.


Ennyi pénz bele lett ölve, szerintem meghagynák őket.

2014. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz még semmi, mert nem ez az elsődleges megoldás. De biztos hogy ott is fognak változtatni majd valamit így nem kizárt hogy az egyéb kereskedők is újra árulhatnak dohánytermékeket, és akkor a trafikok vagy maguk zárnak be, vagy aki bírja még az kitart. De ha kormányváltás lesz, akkor a trafikoknak nem lesz már sok idejük hátra ha abba a dolgokba is belepiszkálnak. De szerintem legyen ez a legkevesebb mert nagyobb gondok is vannak annál mint a hülye trafikokkal. Jó én sem örülök a trafikoknak én nekem is közel másfél kilométert kell gyalogoljak vagy tekerjek ha dohányhoz akarok jutni szerencsére nem vagyok az a nagy dohányos sem, tehát én nem halok bele ha 1-2 napig nem jutok cigihez ott tojom le.
2014. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Az senkit ne zavarjon, hogy ezeket a koncessziókat 20 évre kötötték, szóval semmi esély rá, hogy csak úgy felrúgják.
2014. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

Engem nem az érdekel mi lesz a trafikokkal hanem az mi lesz az országgal egy esetleges kormányváltás után. Egy biztos jelentős megszorítás. Villany, gáz STB... emelés.


Újra kiszolgáltatva leszünk a nyugatnak és nem lesz egyetlenegy baloldali politikus sem aki az ország és a nép érdekében felemelné a hangját Brüsszelben csak meghajolni fognak az akaratuk előtt úgy ahogy azt már

tették kormányzásuk idején.

2014. febr. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ballib eladók fognak neked cigit árulni :)


semmi mást :D

2014. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!