Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik hatalmon lenne...

Ha a Jobbik hatalmon lenne újra bevezetné a kötelező katonaságot szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen formában és ti mit gondoltok alapjában véve a katonaságról? Kifejezetten pozitív tényező lenne, vagy inkább felesleges?

2014. jan. 15. 20:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
41%
Igazad van, félre időzítettem magam remélem majd reggel olvassák el a többiek :D
2014. jan. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
:)
2014. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszaitokat! igen, a pénz nekem is eszembe jutott, hogy nem kivitelezhető, ha azt nézzük, meg az adóságokat. de most őszintén, mikor hátráltatta ezen tényezők bármelyik pártunkat? oké, katona adó, lehet poénból írtad, de gondolj bele.. a jobbik lehet nem tartaná hülyeségnek. kitudja.
2014. jan. 16. 14:34
 24/26 anonim ***** válasza:
52%
Szerencsére megnyugodhatsz. Nem kerülnek hatalomra.
2014. márc. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
remélem de
2014. márc. 20. 19:07
 26/26 anonim válasza:

[link]

ÖNKÉNTES :)

( És mielőtt valaki nekem támadna, én pártatlan vagyok, nem is Magyarországon élet, csak olvasgatom a híreket és igyekszem PONTOS információkat keresni az engem foglalkoztató dolgokról, mielőtt a falra festeném az ördögöt :) )

2016. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!