Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik hatalmon lenne...

Ha a Jobbik hatalmon lenne újra bevezetné a kötelező katonaságot szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen formában és ti mit gondoltok alapjában véve a katonaságról? Kifejezetten pozitív tényező lenne, vagy inkább felesleges?

2014. jan. 15. 20:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
Jó volt, mert a nettó hatvan ezres fizetésemet cserélhettem le ötezer forintos illetményre. Kilenc hónapra.
2014. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 STIG999 ***** válasza:
41%
Szerintem nem ártana én benne lennék
2014. jan. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
35%
Egy biztos, hogy annál jobb dolog nincs ami egy emberrel élete során történhet, mint a katonaság.
2014. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%
Legalább az alapkiképzés az jó lenne(lőni,tárazni,fegyvert szét-összeszerelni,kézigránátot szét-összeszerelni dobás).6 hét és valami alap elképzelése és élménye lenne minden fiatal férfinek,hogy az a fegyver.Ha kell ilyet fogni ne nulláról kezdjék.
2014. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
71%

"lőni,tárazni,fegyvert szét-összeszerelni,kézigránátot szét-összeszerelni dobás"


Te ugye csak filmekben láttál még katonákat?


A kiképzés során ha lőhetnek tízszer (azaz 10 lőszerrel), akkor már szerencsésnek mondhatták magukat. Az meg, hogy kézigránátot dobni, istenem :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

2014. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%
Ha lövész szakasznál volt az alapkiképzés, mint nekem is, akkor ezeket mind megtehetted. De aki harckocsizó volt, az is egy élmény lehetett.
2014. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
41%
Biztos bevezetné. Sőt, még képesek lennének valami háborúba is belerángatni minket, amilyen elvakult fanatikusok. Kitalálnának valami pitiáner ürügyet, hogy visszaszerezzék a Trianon következtében elcsatolt területeket.
2014. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
31%
Én harckocsizó honvéd voltam a Klapka György gépesített lövészdandárnál Tatán(nem filmeken láttam csak katonákat,H.lye)Tapolcán képeztek ki 2000-ben,képzeld lőttem táraztam nem 10 lőszerrel + még kézigránátot is szét,összeszereltem dobtam.Bakonyban gépágyúztam és harckocsival is lőttünk.Hoppá.A java persze csellós volt persze meg őr és ők fanyalognak is,hogy unalmas volt,de őket sajnálom ij.
2014. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
59%
Ennek a legnagyobb akadálya az egyetlen egy dolog még hozzá a PÉNZ. ÉBRESZTŐŐŐ miből is finanszíroznánk pontosan ezt? Vagy jönne egy új adó h katona adó vagy vmi?
2014. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ekkora ébresztőt kiabálni így este na hallod:)
2014. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!