Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavar sok embert Magyaro...

Miért zavar sok embert Magyarországon, hogy a határontúliak kettős állampolgárságot kaptak, meg mellé szavazati jogot?

Figyelt kérdés

Valahol megértem, hogy sokan úgy gondolják, hogy azok ne szavazzanak, akik nem itt élnek. Viszont:

1. A Fideszt, aki ezt megadta, nem a határontúliak szavazták meg 4 éve.

2. Nem a határontúliak kérték a szavazati jogot.

3. A határontúliakat is érinti az, hogy milyen itt a politika.


2014. jan. 10. 12:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%

"másrészt azt sem, hogy miért hiszik, hogy rossz irányba befolyásolnák azt!"


Azért, mert a Fityeszre fogtok szavazni és nekünk elég volt belőle ez a 4 év. Mondjuk ha másra szavaztok, akkor sem lesz jobb a helyzet Magyarországon, szóval abban igazad van, hogy tökre mindegy...

2014. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kb. 5 éve itt tanulok Magyarországon, és közel sem olyan rossz itt a helyzet, mint amennyire sírtok! Érdekes, a pláza, tesco, szórakozóhelyek, fesztiválok, hotelek mindig tömve vannak, magyarokkal! Az emberek sokat költenek luxus holmikra is, utazgatásokra stb. Persze, sírni a legkönnyebb, meg szidni a kormányt, meg lesni nyugatot...
2014. jan. 10. 16:14
 13/20 anonim ***** válasza:
5%
Nem szeretném, hogy egy KÜLFÖLDI döntsön a sorsomról!!!
2014. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
Mindenki ott szavazzon, ahol adót fizet!
2014. jan. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes h tényleg van benne igazság abban amit mondasz. Egyszer volt h én is elkezdtem nézni h milyen kocsikkal mennek el mellettem illetve milyenek állnak a parkolóba és arra jutottam h túl sok az olyan jármű ami azért elég új, elég luxus. Tömve vannak a tesco, spár ami akár az is lehetne h mivel olcsóbb oda járnak, de amikor a plázák is teli vannak az már nem ezt mutatja. Tényleg nem hülyeség h a magyar ember mindig sír. Tudom lehetne jobb is, de én meg úgy gondolom h azért at átlag életszínvonal élhető kategóriába tartozik már és nem feltétlenül kell sírnia annak aki ide tartozik.
2014. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%

"Kb. 5 éve itt tanulok Magyarországon, és közel sem olyan rossz itt a helyzet, mint amennyire sírtok!"


Tipikus rizsa, amit csak azok nyomatnak, akik a Fidesz mellett akarnak szavazni. Igen, van egy olyan gazdag réteg, aki gyakran jár a plázába, a bevásárlóközpontot meg jó hogy tömve látod, amikor emberek milliói vásárolnak ott maguknak. Azért, mert valaki szegény, még vesz magának ennivalót - jobb esetben.


De eljöhetnél mondjuk ide, a keleti régióba. Na itt már tényleg nagy a nyomor.

2014. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Én sem értek vele egyet, ugyanúgy azok szavazati jogával sem akik kimentek külföldre és nem itt élnek, szívnak.
2014. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"másrészt azt sem, hogy miért hiszik, hogy rossz irányba befolyásolnák azt!"


Egyetlen szavazaton is múlhat az, hogy ki nyer. Én is kettős állampolgár vagyok, de mivel Magyarorzágon élek, ezért nem szólok bele a másik ország életébe. Pofátlanságnak tartanám.

2014. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem a témához tartozik de a plázák tele vannak zárt üzlethelységekkel, egyettértek hogy itt boldog boldogtalan rinyál mindenért de azt mondani hogy huuu de élhető itt a szinvonal azért az is túlzás.
2014. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
32%
Nincsen kétfajta állampolgár. Aki állampolgár, az szavazhat. Punktum.
2014. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!