Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet megcsinálni...

Miért nem lehet megcsinálni az amit Izland, hogy nem fizetjük vissza az államadósságot?

Figyelt kérdés
Azóta Izland gazdasága fellendült,és senki sem csinál semmit.Azt mondták ,hogy ha bár mit is tesznek akkor ők lesznek "Európa Kubája"Majd fizetik a pénzt ha a gazdaság elér egy magas szintet,de addig semmit.

2013. dec. 22. 19:21
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,hogy igazam van.Azt is elmondtam ,hogy az Izlandi történetben tévedtem és belátom.A banki részét meg kizsákmányolásnak tartom,de teszek az egészre.Azért kíváncsi lennék élőben rád.Tod ha találkoznánk az történne ,hogy egymásra néznénk,röhögnénk utána innánk valamit.Jó fizikummal rendelkezem,de viszont nyugodt :)
2013. dec. 23. 01:04
 32/37 anonim ***** válasza:
9%

"Két primitív b*rom az uzsorázás azt jelenti hogy 50% nál nem lehet magasabb a kamat és ezt Magyarországon büntetik!"


Istenem... Az egész frusztrációdat az okozza, hogy fogalmad sincsen, mi az a kamat.


"Gondolom ti minimaxot néztek"


Gondolom te mez Ezo TV-t.


"Ti tipikusan azok vagytok akivel a bank kedvére játszhat."


ROTFL. Te bezzeg gondolom az asztalra csaptál úgy, hogy inkább sebtében semmissé nyilvánították a hiteled. ;)


Iszonyatosan komolytalan ember vagy. Mondd, a 8 általános azért megvan?

2013. dec. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Az írásodból az látszik,hogy inkább te vagy frusztrált.A kérdéshez köze sincs amit beszélsz,sőt sértegetsz folyamatosan.Feltettem 1 kérdést és ha nem tudsz válaszolni akkor kár koptatni itt a graviaturát,mert nem vagyok rád kíváncsi se a véleményedre.Gondolom te nagyon okos ember,és van három diplomád és azért ülsz itt.Ha valami családi problémád van ne itt vezesd le.Ha nincs meg a 8 osztályom?Megvan,de mi van ha nincs?Akkor már azzal úgy beszélünk mint a kutyával le hülyézzük meg lejáratjuk.Mert itt csak okos emberek tehetik fel a kérdést és te meg a hozzád hasonló itt ülnek és várnak valakit aki nem ért valamit,felteszi a kérdését,és ti meg lejáratjátok ha valamit nem ért.Vagány ember!Büszke lehetsz magadra.
2013. dec. 23. 02:14
 34/37 anonim ***** válasza:
0%
Tisztelt kérdező, kérem adjon nekem kölcsön 100 millió forintot. Igérem nem adom vissza önnek Kizsákmányoló Uzsorásnak. Amennyiben ön csóró és csak 10 milliója van azt is hajlandó vagyok kölcsön venni. Amennyiben ön szegény mint a templom egere és még egy tizese sincs én nem foglalkozom önnel. Vegyen államkötvényt legjobb ha görögöt választ
2013. dec. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Nem tudok kölcsön adni,mert nincs nyomtatóm.
2013. dec. 23. 09:54
 36/37 anonim ***** válasza:
22%

35: Szögezzük le, a konkrét kérdésre kaptál több értelmes választ, tőlem is. Azután kezdtél bele a sértegetésbe, amit kaptál, az pusztán visszaszurkálódás.


Vagy a 8 általánost firtató rész érintett ennyire rosszul? Erről is te tehetsz, a válaszaid alapján abszolút jogos felvetés. Nem azzal van a baj, ha valaki képzetlen, hanem ha valaki nem ismeri a korlátait és ez kivagyisággal társul. Te most gazdaságpolitika témakörben erőltetsz egy álláspontot, miközben még a kamat fogalmával sem vagy tisztában (ez kiderült).


Nevenincs honlapokat linkelgetsz megdönthetetlen bizonyítékként, és ha valaki nem hajlandó elfogadni, akkor azt lebarmozod. Ez nem vitakultúra.

2013. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye se képzetlen sem ki ha én típus.Tökéletesen ismerem a bank rendszert.Az eredeti kérdésem is erre irányul.A másik hogy nem tudom mit nem lehet ezen megérteni írtam nem 1 weboldalról beszélek,hanem tv műsorban és már nem először beszélnek erről,de mivel azt nem tudom megmutatni azt az oldalt csak azért mutattam h ti megértsétek miről beszéltem.Akkor az egyikőtök megosztott egy linket hogy hazugság ez a Izlandi történet.Ma délelőtt annak jártam utána hogy az a hamis amit ti itt mutattatok linket hogy az az igaz.Erről ennyit.Nincs bennem harag,de azt megtanultam,hogy egy ilyen oldalt ahol 16-20 évesek válaszolnak politikai kérdést feltenni nem szabad.Bár mit írok itt az emberek mint a hiénák kikezdik.Az ember nem is gondolná hogy mennyi tudálékos kötekedő fészkeli be magát erre az oldalra.Hányinger.Nézegettem más kérdéseknél is mit műveltek,és mit mondjak?Kritikán aluli.Egy dolgot mondanék .Nem itt kell kiélni magad.Be sem lépek erre az kérdésre kár írogatni,mert nem lesz aki elolvassa.
2013. dec. 23. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!