Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet megcsinálni...

Miért nem lehet megcsinálni az amit Izland, hogy nem fizetjük vissza az államadósságot?

Figyelt kérdés
Azóta Izland gazdasága fellendült,és senki sem csinál semmit.Azt mondták ,hogy ha bár mit is tesznek akkor ők lesznek "Európa Kubája"Majd fizetik a pénzt ha a gazdaság elér egy magas szintet,de addig semmit.

2013. dec. 22. 19:21
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de vége amit írtam az saját forrás :(
2013. dec. 22. 22:49
 22/37 anonim ***** válasza:
65%

"Okos itt mát hatszorosáról beszélek.De más oldalt is meg van ez az adat.Ha el tudod olvasni,mert ugye ezt is tanítják elsőben."


Jézusom! Te olyan szinten primitív vagy, hogy az már fáj. Matekórán nem figyeltél, és bár felhívták rá a figyelmed, szerintem nem vetted a fáradtságot, hogy utána nézz. De vagyok oly kedves, hogy megadom neked a képletet.


összeg*1.06^évek_száma


Tessék, lehet vele játszani, ez egy átlagosan 6%-os hitel összege. Nézd csak meg 30 évre!

2013. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
25%
A primitív egyedül te vagy. Hogy lenne már uzsorázás? Ezt hívják kamatnak. Ha nem tudnád, ez annak az ára, hogy a kölcsönadó neked adja a pénzt ahelyett, hogy befektetné. Azt is felfoghatnád végre, hogy a hülye ábráid nem számítanak... Én is tudok ilyen ábrákat szerkeszteni, azon meg majd a 100x-osát jelölöm be és tálalom kész tényként. Azt is elhiszed majd?
2013. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
83%
Azta rézfánfütyülőjét.... kérdező.. te valami medvedisznyó ember vagy a jupiter legmélyebb bugyrából vagy mi a szösz?? tanuljál még kicsit, se a politikához, sem a gazdasághoz, sem semmihez nem értesz! menj szépen és játszál még a age of empires-el, tudod ahol plusz bevételt 10 betüvel lehet teremteni...
2013. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
83%
Mától kezdve te vagy a nemzeti bank új elnöke!
2013. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 rémuralom ***** válasza:
83%
Tuti, hogy ez nem az első ilyen kérdés, mert határozottan emlékszem, hogy ezt már linkeltem itt: [link]
2013. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük hozzászólásodat, kaptál egy jelentést!
2013. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
27es köszi
2013. dec. 23. 00:49
 29/37 A kérdező kommentje:
Akkor legalább látják ,hogy kötekedtek és nem a kérdésre válaszoltok meg azt is ki kezdte ha ha
2013. dec. 23. 00:51
 30/37 anonim ***** válasza:
27%
jólvan jólvan, lassan ott tartunk hogy annyira igazad van hogy kiabálsz és megversz minket....
2013. dec. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!