Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van benne valami, hogy zsidó...

Van benne valami, hogy zsidó uralom van Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen erre a szélsőségesek által emlegetett zsidó uralomra gondolok, hogy el akarják foglalni az országot.

Nem hasonlítanám a diktatórikus uralomhoz sem a zsidó uralmat, inkább úgymond burkoltan vannak jelen, de jelen vannak elsősorban mint befolyásos vezető pozícióban lévő emberek.

De igazából egész Európában, és leginkább a liberalizmus szó mögé bújva helyezik előnybe a saját érdekeiket (nem állítom,hogy minden liberális zsidó) , de szerintem azért van benne valami.

Meg végül is , nem igen lehetett kimondani azt sem,hogy osztrák megszállás alatt vagyunk, meg orosz megszállásról sem volt szó, mert oké,hogy én most ezt feszegetem, de én egy kis ember vagyok, semmit sem ér a szavam, de ha egy politikus beszélne erről akkor tőle még a lemondást is követelnék,hogy burkolt antiszemita, és a zsidók ellen uszít.(de mint mondtam ez nem hasonlítható a korábbi megszállásokhoz, azok egyértelműbbek voltak)

Tudom, taknyos tini,kurucos,turbómagyar vagyok meg nem tudom mi marad még ki, de majd beírjátok, a lényeg,hogy próbáltam egyértelmű lenni és én a leírtakban nem hiszek, csak nem tartom hülyeségnek, viszont arra nem tudok rájönni,hogy mennyi az igazság ebben, tehát várom az ellenkezőjéről szóló, kulturált válaszokat érvekkel alátámasztva, és engem meg lehet győzni, de csak normális véleményekkel.


2013. dec. 12. 21:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

1. A Rockefeller moors zsido?

2. Hogy jon a milliardosokhoz a Rakosi?


Hagyjad mar a zsidokat. Ciki, amit csinalsz.

2013. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ugy ertettem: a Rockefeller miota zsido??
2013. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

a Rockefeller miota zsido ????? XDDD

az kemény

hát ha interjút készítesz vele akkor is bátran elmondja neked. Büszke rá hogy zsidó

Az a ciki hogy ilyen sötét bunkó vagy XDDD

Rockefeller nem zsidó

Mintha azt mondanád hogy barack obama egy albínó.

Rockefeller nem simán zsidó hanem cionista.

Ahogyan jacob rothschild is az.

Az elsők voltak akiknek úgy adtak nemesi rangot pénzért cserébe hogy megtarthatták a nevüket nem keltt angolszász nevet választaniuk.

http://www.youtube.com/watch?v=ZL5fRPzcubc

olvasgass mielőtt beszólsz b+

2013. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Rákosi hogy jön ide? Úgy hogy arról volt szó kik irányítanak.

eléggé vezető pozícióban volt

mondjuk igaz hogy nem szeretnek ennyire reflektort kapni mint Rákosi de attól eltekintve ő az volt.

Am szerinted kié a fed? Olvass utána.

[link]

szerinted milyen neve van?

Donald Kohn, alelnök na ne

hiába siránkozol hogy jaaj nem is mert de is

2013. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

jaj mert szerintetek kiknek a kezében van a világ? a cigányokéban? ne nevettesetek már

felsorolod itt a leggazdagabb embereket, de halvány lila fingod sincs róla, hogy egyáltalán nincs zsidó felmenője, aki részéről beleszületett a vagyonba, na meg persze az üzleti érzékbe

2001. szeptember 11-én is a WTC-ben dolgozó legnagyobb zsidó fejesek véletlenül pont akkor nem mentek be dolgozni

hihetetlen, ezeknek az embereknek nemhogy semmi köze a világpolitikához, de még látnokok is, fantasztikus...

2013. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

# 23

Kerek szepen egy hiteles forrast arra, hogy a Rockefeller zsido szarmazasu.

2013. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

igazad van róluk nincs bevallottan állítva viszont nagypapa még megülte a sabbatot szóval nincs leírva de az.

Meg van zsidó alapítványa ahova lementi a pénzt.

Szóval lehet "titkolja" vagy egyszerűen nem színtiszta de van köze hozzá a többi bankárcsalád meg ott van a linkben

mind wikipedia elismerik saját bevallásuk szerint zsidók

Am a többi linkről miért nem kérdezel? Ott is szimplám kiderült hogy a fed igazgatója és aligazgatója szintén zsidó nem furcsa? Ezek nem érdekelnek?

2013. dec. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

[link]

nem wikipedia de azt hiszem kicsit sem antiszemita a zsido.com

2013. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"igazad van róluk nincs bevallottan állítva viszont nagypapa még megülte a sabbatot szóval nincs leírva de az."


Hagyd abba a kapaszkodast. ezt mar megallapitottuk, hogy a rockefeller nem zsido. lassuk be, hogy tevedtel es menjunk tovabb.


"Am a többi linkről miért nem kérdezel? Ott is szimplám kiderült hogy a fed igazgatója és aligazgatója szintén zsidó nem furcsa? Ezek nem érdekelnek?"


Es akkor mi van? A Fed eddigi 14 elnokebol volt 4 zsido. Nagy ugy. Ettol meg nem ok iranyitjak a vilagot (tudom ez neked nagyon faj). Ezek kozott az emberek kozott van olyan aki pincerkent tartotta el magat az egyetem alatt, kesobb summa cum laude-vel doktoralt Stanfordi professzor (Bernanke). Van olyan geniusz, aki hat eves koraban a talmudot forditta ket nyelvre es kilenc eves koraban a szocializmusrol ertekezett, majd postai alkalmazottkent es cipobolti eladokent tartotta el magat a Columbia egyetem elvegeze alatt, majd egyetemi tanar lett (Burns).


Miert lenyeges, hogy milyen szarmazasuak?

2013. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Van benne valami, hogy zsidó uralom van Magyarországon?"


Hát persze!


Igaz, a száz leggazdagabb magyar között legfeljebb, ha 10 zsidó van és igaz, a vezetõ politikusok között alig, de azért az uralom a mienk. És addig örüljéé, amig így van, mer addig jó Neked.


Mer ha nem így lenne, még sokkal jobban el....nátok ezt a szerencsétlen kis országot, mint amennyire má el van.


"... lehetetlen a zsidókat, kiknek minden a kezükben volt, egy-két év leforgása alatt kikapcsolni, és hozzá nem értő, leginkább értéktelen, nagyszájú elemekkel helyettesíteni, mert tönkremegyünk." Tudod ez kitõl? A Kormányzó Úr, Vitéz Nagybányai Horthy Miklós ellentengernagy, lovastengerész Õfõméltóságától. ( [link] )


Hát ezé örüjéé, amíg így van. De ha nem örûnéé, akkóó se tehetnéé semmit, mer velünk, a Világméretű Zsidó Összeesküvés -sel ( [link] ) úgyis hijjába próbálnál ujjathúzni :DDD muhahaha

2013. dec. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!