Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van benne valami, hogy zsidó...

Van benne valami, hogy zsidó uralom van Magyarországon?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen erre a szélsőségesek által emlegetett zsidó uralomra gondolok, hogy el akarják foglalni az országot.

Nem hasonlítanám a diktatórikus uralomhoz sem a zsidó uralmat, inkább úgymond burkoltan vannak jelen, de jelen vannak elsősorban mint befolyásos vezető pozícióban lévő emberek.

De igazából egész Európában, és leginkább a liberalizmus szó mögé bújva helyezik előnybe a saját érdekeiket (nem állítom,hogy minden liberális zsidó) , de szerintem azért van benne valami.

Meg végül is , nem igen lehetett kimondani azt sem,hogy osztrák megszállás alatt vagyunk, meg orosz megszállásról sem volt szó, mert oké,hogy én most ezt feszegetem, de én egy kis ember vagyok, semmit sem ér a szavam, de ha egy politikus beszélne erről akkor tőle még a lemondást is követelnék,hogy burkolt antiszemita, és a zsidók ellen uszít.(de mint mondtam ez nem hasonlítható a korábbi megszállásokhoz, azok egyértelműbbek voltak)

Tudom, taknyos tini,kurucos,turbómagyar vagyok meg nem tudom mi marad még ki, de majd beírjátok, a lényeg,hogy próbáltam egyértelmű lenni és én a leírtakban nem hiszek, csak nem tartom hülyeségnek, viszont arra nem tudok rájönni,hogy mennyi az igazság ebben, tehát várom az ellenkezőjéről szóló, kulturált válaszokat érvekkel alátámasztva, és engem meg lehet győzni, de csak normális véleményekkel.


2013. dec. 12. 21:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

"csak ahogy a 4-es írta, mindig kiderül egy-egy ilyenről,hogy zsidó, és elsősorban nem a zsidó vallásról van szó, inkább a származásról."


Szerintem neked is volt ám zsidó ősöd, tán még cigány is!

2013. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

tudom, én is hallottam erről a családról és azt hiszem van még egy pár ilyen család (mind zsidók) és az ő kezükben van az egész világ tulajdonképpen

csak úgy értettem, hogy ezt így beismerni, hivatalos személyek tényként közölni, iskolákban oktatni sosem fogják, hiába ez az igazság...

2013. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
őszintén? magasról teszek a zsidókra, mert nem érdekelnek
2013. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Ez a leggazdagabb magyarok listaja:

[link]

Ezek kozott ki a zsido???


Miert kell folyamatosan zsido hatterhatalmat fantazialni?


Az igaz, hogy a statisztikak szerint pld. Magyarorszagon vagy Amerikaban a diplomasok aranya a zsidok kozott magasabb a teljes lakossag atlaganal. Emiatt a zsidosag felulreprezntalt as ertelmisegi szakmakban. De a nagy kulonbseg, hogy erre Amerikaban felneznek, amig Magyarorszagon meg elkezdunk zsidozni. A sikerre fel kene neznunk es akkor talan jobban menne a bolt...

2013. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Az a gáz hogy a zsidók fasiszták. Egy szép szóval cionisták. Aki nem zsidó az dögöljön meg de minimum csak szolgaságra jó. Ez levan írva a szent könyvükbe. Izraeli jobboldal meg keményen cionista elmondom hogy a bankár családok szintén. Kinek a kezében amerika Fed bankja? Na szóval ezeknek hiába nyal be bárki mert csak a lábát lehet csókolni sosem fog egyenlőként kezelni. Lenézik aki nem zsidó.
2013. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

[link] am hol van benne zsidó? na ne már

ezért mert egymásnak adják a kilincset

[link]

2013. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

14#

1. honnan veszed olyan biztosra, hogy az említett emberek nem zsidók?

2. itt most nem a magyar zsidókról van szó

a zsidók kezében van a világ, ez tény, aki ezzel nem ért egyet az elhallgatja a tényeket

2013. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Tenyeket forrasokkal kell alatamasztani. Ha neked jobb abban a fantaziavilagban elned, hogy a zsidok uraljak a vilagot, akkor erezd magad jol.


De addig is itt van a vilag harminc leggazdagabb emberenek a listaja, aki ma a vilag gazdasaganak egy reszet uraljak. A 30-bol 7 zsido szarmazasu. A 7-bol 4 bevalottan agnosztikus vagy ateista.


Ennyit a nagy zsido osszeskuvesrol. Arnyekokkal harcolsz.


1. Carlos Slim - mexikoi katolikus

2. Bill Gates - angol, nemet, skot-ir szarmazasu, agnosztikus

3. Amancio Ortega - spanyol kereszteny

4. Warren Buffett - skandinav es eszt szarmazasu, agnosztikus

5. Larry Ellison - fel zsido, fel olasz. agnosztikus

6. Charles Koch - holland szarmazasu

7. David Koch - holland szarmazasu

8. Li Ka-shing - kinai

9. Liliane Bettencourt - francia, nem zsido

10. Bernard Arnault - francia, katolikus

11. Christy Walton & csaladja - amerikai presbiterian csalad

12. Stefan Persson - sved

13. Michael R. Bloomberg - zsido

14. Jim Walton - amerikai presbiterian csalad

15. Sheldon Adelson - zsido

16. Alice Walton - amerikai presbiterian csalad

17. S Robson Walton - amerikai presbiterian csalad

18. Karl Albrecht - nemet katolikus

19. Jeff Bezos - amerikai nem zsido

20. Larry Page - zsido szarmazasu ateista

21. Sergey Brin - zsido szarmazasu ateista

22. Mukesh Ambani - indiai

23. Michele Ferrero - olasz

24. Lee Shau-kee - hong-kongi

25. David Thomson - kanadai, nem zsido

26. Al Waleed bin Talal - szaudi

26. Carl Icahn - zsido

26. Kwok csalad - hong kongi

29. Dieter Schwartz - nemet

30. George Soros - zsido szarmazasu ateista

2013. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

[link]

3,5 milliárd ennél még bill gates vagyona is több. Ez nulla.

De ha igazi hazagokat akarsz nézd meg david rockefeller

vagy jacob rothschild ot

[link] #q=jacob+rothschild&tbm=isch

hangyányit nagyobb vagyonuk van 3,5 milliárd dollárnál a lista így hiteltelen.

2013. dec. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Jah és lehet hogy pl vannak olaj milliárdosok szaúd-arábiában de tudjuk hogy gőzerőkkel próbálják megszabadítani őket tőle. Szép kis drónokkal meg hasonlókkal. Csak sok idő míg a parttól elérnek oda. Végül is elég ha a világpiacra kihatással vannak.

De mondok egy másik nyalánkságot ki finanszírozta németország olajellátását a háborúban? Standard olaj O.O csak nem rockefeller. Ha nem segítik őket nem tudnak felszállni sem a gépekkel. Sőt nincsenek tankok semmi. Viszont akkor anglia meg franciaország sem adósodik el amerika felé. Jah tényleg a zsidóknak semmihez semmi köze mi? Rákosi is zsidó volt. Ahogy Lenin is zsidó volt. Stálin nem viszont őt megmérgezték.

Viszont ha neked jobb abba ringatni magad hogy körülötted az az igazság amit az rtl mond akkor ringasd a bank úgy is elveszi a házad hiába hajbókolsz.

2013. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!