Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ettől a tömegtől tart a...

Ettől a tömegtől tart a Fidesz, és a hatalom, és attól ami az igazság?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 23. 22:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Tipikus magyar felfogas.Nem jon kesobb busz...nem erek ra mert fozok...beteg vagyok ...faj a fejem...messze lakom stb.Legalabb 3.000.000. ember kellet volna ott legyen.
2009. nov. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
nem unjátok?
2009. nov. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%

Szerencsére csak néhány bohóc volt ott Horthyt ünnepelni.A többség tisztában van Horthy dicstelen szerepével.Ezért nem volt ott 3 millió ember.A rendőrségnek az egész bagázst szét kellett volna zavarni.

Sajnos,erre a hülye törvények nem adnak lehetőséget.

Mellesleg nem vagyok sem Fideszes,sem más párt szimpatizánsa,csak épeszű,józanul gondolkodó,történelmet ismerő magyar.

2009. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Ne vitasd el másoktól a tájékozottságot. Legfeljebb te másmilyennel rendelkezel, valószínű olyannal, amit az előző rendszerben sulykoltak beléd.

Mert engem például megsértettél. Úgy érzem, bár nem ismerlek, hogy ebben témában biztosan tájékozottabb vagyok mint te, és szívesen meggyőznélek, ha nem tudnám, hogy felesleges. Hiányos és elferdített tudásod van csak, és ez nem történelmi szemléket csupán napipolitika, ami miatt elutasítod. A történelem nem a te személyes érzelmeidtől és a belédnevelt értékrendtől függ.

2009. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*szemlélet
2009. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"... A történelem nem a te személyes érzelmeidtől és a belédnevelt értékrendtől függ..."

ezt légyszíves magyarázd el azoknak is, akik nem tértek vissza a don- kanyarból...

2009. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
Huuu de hiteles forrás a barikád.hu.
2009. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

"Huuu de hiteles forrás a barikád.hu."


Írj nekem egyetlen HITELES hírforrást.

2009. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

Szerencsétlenek...

Csak az érzelmekre hatva, a múlt felé fordulva tudnak politizálni. Tudom, sokkoló, de sajnos már nem lesz újra nagy-Magyarország, nem fogjuk újra nyereg alatt puhítani a húst, és nem fél a nyilainktól Európa. Be kéne azt látni, hogy (Ady Endre szavaival élve) folyton csak "sietünk felkortyantani bizonyos ezeréves múlt kiszínezett dicsőségének édes italából", ahelyett, hogy a jelennel és a jövővel foglalkoznánk...

2009. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bizony, jobb lenne inkább abban erősíteni egymást, hogy legalább ezt a kicsi országot lakhatóbbá tegyük, ahogy tudjuk. Nem vagyunk mi elveszett gyerekek. Elég, ha ténykedünk harc helyett, és legfeljebb inkább azoknak adjuk munkánk gyümölcsét, akiket ismerünk és szeretünk. Hibás?
2009. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!