Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez mennyire igaz? Ezt honnan...

Ez mennyire igaz? Ezt honnan vették? Van valami igazság benne?

Figyelt kérdés

Itt lefórdítok egy svéd cikket ami MA szerepelt az egyik legnagyobb svéd napiújságban:

(elnézést kérek nyelvi-híbákért)

A gonozság munkarendje:

A magyar kormánypárt Fidesz egy javaslatott nyújtot be ahól azt javasólják hogy munkanélkülieket - főleg cigányokat- munkatáborokba küldjék. Ezekben három száz ezer munkakereső utakat és gátakat fog építeni, miközben nyugdíjas rendőrök vigyáznak felettük. "Kapával és lapátal" nyilvánotatta ki Orbán Viktor.

Leizatt emberek kik rendőr felügyelett alatt építkeznek kapákal talán úgy hangzik mint valami börtöni dráma a múlt évtizedből. De ennyire vékony a különbség régi idők büntetési munkákból és a mai világ európai munkapiac-politikája között.

[link]

ráadásúl a nevét is rosszúl írták... (victor orbánt írtak)


2011. aug. 19. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Kétlem, hogy ilyet mondott volna különösen e miatt "ahól azt javasólják hogy munkanélkülieket - főleg cigányokat" a Fidesz sose emelne ki ilyet, hogy főleg cigányokat, ez nem az ő asztaluk, hanem a Jobbiké. Tényleg f¤shat valamitől a nyugat, ha már a svédek is démonizálják a Fideszt.
2011. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ez az alap hangnem ahogy Orbánékról a nyugati lapok írnak. Cigányirtó, fasiszta náci, aki önkényuralomra tör. Nincs ebben semmi meglepő.
2011. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy kb, pár millió embernek elhitteték hogy magyarországon munkatáborokat lásd kényszer táborokat akarnak müködtetni.
2011. aug. 19. 23:49
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha már a témában vagyunk, sokat írogatnak arról is hogy magyarország beakarja tíltani az abortust, mivel hogy a alaptörvényben bele írták hogy a magzatott védeni kell a kezdettöl...


Nem tudom, a híradóban, (fogható itt a dunatv), nem halottam semmi ilyesmit mikor híradót néztem...

2011. aug. 19. 23:52
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"...nem halottam semmi ilyesmit mikor híradót néztem..."

a híradóban nem is fogsz ilyesmit hallani.

ha csak a híradó alapján tájékozódiki valaki, akkor megnyalja mind a tíz ujját, és vágyakozva sóhajt:

"ej, de boldog élet van abban az országban..."

szóval, ha azt akarod tudni, hogy mi a valóságos helyzet, akkor a híradót, mint hírforrást, sürgősen felejtsd el...

2011. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát akkor most hogy itt feltettem a kérdést, válaszóljál ha igaz hogy beakarják tiltani a abortust, és ha az a mondat benne van az új alaptörvényben?
2011. aug. 20. 00:00
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
nem, ez a mondat valóban nincs benne az alaptörvényben, de azért nem igazán komoly kihívás annak a kitételnek az értelmezése, miszerint "az élet a fogantatással kezdődik"...
2011. aug. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Furcsa, hogy Svédországban élsz és nem ismered a svéd napilapokat. Én ismerem. de olvasom a norvég és dán lapokat is. Elmondhatom, hogy ezek együttvéve sem ütik meg egy magyarországi megyei lap színvonalát. Meg aztán egész Skandináviában nincs csak kizárólag baloldali újságíró. Csak azt írják, amit az MSZP itthonról megrendel.
2011. aug. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

02:00- nak

hogy te milyen kis eccerű vagyol :)

nam is értem én esztet(sic!) a zemeszpét... itthon csak kinlódik, meg vergődik, miközben az egész világon csakis rájuk figyel az újságíróvilág, még a spanyolviaszt is ők találják fel, a melegvízről nem is beszélve...

kedves válaszoló!

szerintem tedd fel a vaterára az agyad, mostanában nagy kereslet mutatkozik a nullkilométeres agyra :)

2011. aug. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem értem mi a probléma avval ha a nem dolgozó cigányokat munkatáborba küldik.. :)

A másik aki már 5-10 éve nem dolgozik (és nem azért mert gyesről visszatérve már nem volt munkahelye etc) az nyugodtan menjen munkatáborba, és onnan nyugodtan jelentkezhessen más munkára, és amikor talál már nem kell a munkatáborban dolgoznia

és itt a munkatábor alatt nem az orosz munkatáborokra gondolok..

2011. aug. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!