Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ATV-vel miért nem csinálnak...

Az ATV-vel miért nem csinálnak valamit?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már egy nagyon körberágott téma, s bár nem nézem rendszeresen, csak olyan szinten,hogy nagyjából lássam mi megy ott.

Szerintem a kuruc.infoval ők a két véglet, csakhogy a kuruc az "elszigetelten" és "illegálisan" működik ellenben az ATV-vel, holott az ATV szerintem már túllépte a liberalizmust, liberálisnak mondhatjuk az RTL-t és a Tv2-t, de ATV az...szerintem magyarellenes, bár ebbe van némi túlzás, de nagyon közel járnak hozzá.

Zsidó propaganda az egész, és nem akarok zsidózni, de az,hogy beszámolnak arról,hogy az ártatlan zsidókat micsoda sérelmek érik a hazánkban és szerte a világon, ugyan akkor mélyen hallgatnak az Izraelben azaz a zsidó államban történő elnyomásokról,gyilkolászásról, ez propaganda.

A lényeg,hogy az ATV működése szerintem maximum egy kuruc.info-hoz hasonló szinten lenne elfogadható.


2013. nov. 22. 22:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Azon a csatornán legalább olyan hírekhez is hozzájut az ember, amit minden más csatorna elhallgat vagy nem mer leadni. Én meg szoktam nézni a Hír tv és Echo tv híreit is időnként. Az ATV-n én sem értek mindennel egyet, de olyan csatornát még nem találtam, ahol 100%-ban az én véleményemet közölnék, tehát ez normális. A Klubrádiót pedig még jobban szeretem, főleg mert sok kulturális eseményről számolnak be, amit manapság nem szokás. Vannak érdekvédelmi műsorok és a Megbeszéljüket napi szinten hallgatom. Oda is mindenfélék betelefonálnak és ott sem értek minden véleménnyel egyet, de ha nem csak az egyféle (fideszes) híreket akarod hallani, akkor jó hallgatni.
2013. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Az ATV-t a Kurucinfoval összehasonlítani hatalmas butaság.
2013. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Mert gyűlölködő liberálnácik tv-csatornája, és ők irányítják a fél világot! Ezért!!
2013. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"de én ennek örülök mert ez azt jelenti,hogy igazam van."

el vagy tévedve, igazság meg odaát van, keresd ott :) és ki mondta van rivóm? :D nincs mert az olyanok szedik mint te!

2013. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Pedig igazam van mert nincs olyan érved amivel megcáfolnál csak mellébeszélés meg a személyeskedés ami megy, ez pedig azokra jellemző akik nem tudnak megcáfolni valamit, amit pedig nem lehet megcáfolni az az igazság.
2013. nov. 23. 13:27
 36/36 anonim ***** válasza:
Mert a Fidesz csak szavakban más az ATV-nél. Ott is sok a komcsi és a megélhetési politikus.
2013. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!