Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ATV-vel miért nem csinálnak...

Az ATV-vel miért nem csinálnak valamit?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már egy nagyon körberágott téma, s bár nem nézem rendszeresen, csak olyan szinten,hogy nagyjából lássam mi megy ott.

Szerintem a kuruc.infoval ők a két véglet, csakhogy a kuruc az "elszigetelten" és "illegálisan" működik ellenben az ATV-vel, holott az ATV szerintem már túllépte a liberalizmust, liberálisnak mondhatjuk az RTL-t és a Tv2-t, de ATV az...szerintem magyarellenes, bár ebbe van némi túlzás, de nagyon közel járnak hozzá.

Zsidó propaganda az egész, és nem akarok zsidózni, de az,hogy beszámolnak arról,hogy az ártatlan zsidókat micsoda sérelmek érik a hazánkban és szerte a világon, ugyan akkor mélyen hallgatnak az Izraelben azaz a zsidó államban történő elnyomásokról,gyilkolászásról, ez propaganda.

A lényeg,hogy az ATV működése szerintem maximum egy kuruc.info-hoz hasonló szinten lenne elfogadható.


2013. nov. 22. 22:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen erővel az chotv egy náci tv.
2013. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
e*
2013. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Az ATV magántulajdonban van.


A Kurucinfó szintén magántulajdonban van, méghozzá papíron amerikai kézben.Az USA törvényei vonatkoznak rá, és ott mindent lehet, szinte.


Az MSZP is megpróbálta, blokkoltatni a Kurucot, de nem sikerült nekik.

A Fidesz megpróbálta a Klubrádiót, ez sem jött össze.


Egy demokráciában nem egyszerű az ilyesmi, kivéve ha Vlagyimir Putyinnak hívnak.

2013. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%

az echo tv-ben semmi náci nincs!

az echo tv egy igaz magyar hazafias tv! minden tv olyan kellen legyen, mint az echo tv és akkor nem lenne baj az emberek lelkével!

2013. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés kimeríti a zsidózás fogalmát.
2013. nov. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar, nem nézed. Probléma megoldva!
2013. nov. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Én leszarom,hogy kimeríti a zsidózás fogalmát, nem ez a cél, az RTL-t és a TV2-t is liberálisnak állítottam be amihez azért szükség van a jóindulatra.

A klubrádió tevékenységét nem ismerem/tem csak mindig örömmel számoltak be róla za RTL-en,hogy pert nyert, innen tudtam,hogy az is valami hasonló kaliberű liberális dolog lehet.

De visszatérve az ATV-re, nem is azt mondom,hogy teljesen beszüntetni és eltüntetni, mert azt nem lehet, de maximum egy kuruc.infos illegális működési forma az ami megilletné őket.

2013. nov. 22. 23:05
 8/36 anonim ***** válasza:
0%

kérdező, teljesen igazad van, de én jobban örülnék ha meg is szűnne ez az orbánfóbiás, kommunista csatorna!

reggeltől estig Orbán Viktor és a magyar nép mocskolása megy az atv-n!

2013. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
érdekes én tudok élni az ATV nélkül mert nem kapcsolok oda és nem nézem! se Hírtv-t se Echo-t! Jééé és nincs bajom egyikkel sem. Leszarom őket mert úgyis tudom az összes hazudik! És ez a "nemzeti" meg "hazafi" nehogy már ez határozza meg mik vagyunk. Én MAGYAR vagyok de nem reklámozom. Viszont árvízvédekezésnél ott voltam Szentendrén! a Ajkára meg Devecserre vittük az adományt úgy hogy nem "hazafiskodtam" hanem segítettem! Szóval a kedves felsorolt csatornák bemondói meg, náciai, zsidói mind mehetett volna ÖNKÉNT lapátolni meg adományt vinni! És Te is kedves kérdező aki ilyenekre ráér hogy ilyen kérdést feltegyen....
2013. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

9-es


Te pedig aki ráér,hogy egy ilyen terjedelmes -és amúgy semmitmondó,demagóg-, szöveget beírj...

Sokan voltak kint az árvízi védekezésnél, és érdekes,hogy bár a magyarságodat nem reklámozod, de azt,hogy egy alap dolgot tettél a társadalomért, azt reklámozod és büszkélkedsz vele, mert úgy véled,hogy téged ezért dicséret illet?!

Nem tudom...de szerintem aki éppen nem Kaliforniában tartózkodott az kint volt, és gyakorlatilag az egész ország területéről érkeztek segítőszándékú emberek, szóval ha arról lenne szó,hogy 2-3 ember volt kint a gáton, és te voltál az egyik akkor azt mondom,hogy igen fasza gyerek vagy, de igazából nem tettél olyan nagy dolgot, bár tény,hogy valaki még ennyit sem tett és hozzájuk viszonyítva valóban letettél valami az asztalra azzal,hogy kimentél, de egyébként nem.

2013. nov. 22. 23:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!