Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ATV-vel miért nem csinálnak...

Az ATV-vel miért nem csinálnak valamit?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már egy nagyon körberágott téma, s bár nem nézem rendszeresen, csak olyan szinten,hogy nagyjából lássam mi megy ott.

Szerintem a kuruc.infoval ők a két véglet, csakhogy a kuruc az "elszigetelten" és "illegálisan" működik ellenben az ATV-vel, holott az ATV szerintem már túllépte a liberalizmust, liberálisnak mondhatjuk az RTL-t és a Tv2-t, de ATV az...szerintem magyarellenes, bár ebbe van némi túlzás, de nagyon közel járnak hozzá.

Zsidó propaganda az egész, és nem akarok zsidózni, de az,hogy beszámolnak arról,hogy az ártatlan zsidókat micsoda sérelmek érik a hazánkban és szerte a világon, ugyan akkor mélyen hallgatnak az Izraelben azaz a zsidó államban történő elnyomásokról,gyilkolászásról, ez propaganda.

A lényeg,hogy az ATV működése szerintem maximum egy kuruc.info-hoz hasonló szinten lenne elfogadható.


2013. nov. 22. 22:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg nem a zsidók vitték gázkamrába az embereket, köztük csecsemőket.
2013. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
"A lényeg,hogy az ATV működése szerintem maximum egy kuruc.info-hoz hasonló szinten lenne elfogadható." nagy elvárásaid vannak, közlöm nem fog megtörténni ilyen!
2013. nov. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Az ATV 1989 – azaz a magyarországi rendszerváltás – óta folyamatosan működő kereskedelmi televíziócsatorna. Az ATV az országos közszolgálati csatorna mögött a második legjelentősebb hír- és közéleti csatorna, s a teljes lakosság körében az ötödik legnézettebb televízió.
2013. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is magyarellenes! Ne nézzétek! Hagyjátok a hülye médiát! Sok embertelenséget megcsináltak! Amugy meg az amerikai zsidók bérelték fel Hitlert h irtsa az eu zsidókat mert gazdasági konkurencia volt. Akik védik a zsidókat azok nem tudják hány Ávo-s meg tömeggyilkos van még mindig vezető pozicióban akik magyarokat kínoztak öltek meg! Az nem zavar?
2013. nov. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
65%
A tv-k mind mind manipulálni akarják az agyat. Azért kiváncs lennék hány ember dől még be a híradóknak, hányan hiszik el azt a sok maszlagot amit leadnak,meg milyen rétegek csócsálják be. Beeeeeeeeeeee beee:)
2013. nov. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 ConnectCare ***** válasza:

A csatornák értékétōl függetlenül, a sajtószabadság, mint alapérték vagy alapjog, az smafu?


"Kívánjuk a sajtó szabadságát, a cenzúra eltörlését!"

1848 pontjainak egyike

2013. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

"NE nézd"

Ezért bizonyos "liberálisok" ma kollektív bűnösnek tekintenek bizonyos népeket mert azoknak sem tetszettek a deportálások, de "nem nézték".

Jó ötlet nem mondom, de akkor egyesek miért nézik a kuruc.info-t ha "nem tetszik"?

Vagy tudjátok mit?Ha nem tetszik a kérdésem miért írtok ide?

Na?A kérdésemre veritek a farkatok?

Attól még,hogy valamit nem látunk az ott van.

A Holokauszt 70 éve!!! történt, visszahozza a családtagokat a milliós kártérítés?NEM!Úgy néz ki a helyzet,hogy meg fog ismétlődni?NEM! Akkor miért kell ezt nyomatni?Kit érdekelnek a zsidók?

Izraelben MOST történik a "népirtás" és nem 70 éve történt.Mi közünk van hozzá?Az amerikaiaknak mi közük volt a náci Németország által elkövetett népirtáshoz?

Az ATV-n beszéltek már arról,hogy a palesztinok nem szállhatnak egy busszra a zsidókkal?Nem?Akkor ez nem propaganda?Van egy nép akit megpróbáltak kiirtani, nem sikerült, sajnáljuk őket, segítünk rajtuk, de az hogy ugyan ez a nép napjainkban egy másik népet ha nem is olyan nyíltan de tulajdonképpen kiirtana, azt el kell titkolni.

Akkor mitől különbek ők?

2013. nov. 23. 10:39
 28/36 A kérdező kommentje:

Jaj, most mindjárt,jön,hogy az nem népirtás,hogy nem szállhatnak zsidókkal egy buszra, persze nem is ez a népirtás, csak mielőtt valaki megragadná a lehetőséget a kezdetleges népirtás pl [link]

Tény,hogy nem olyan nyílt és szervezett népirtás történik Izraelben mint ami a Holokauszt idején történt, de attól még ez is annak számít.

2013. nov. 23. 10:43
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
szerintem vegyél be egy rivót azt nyugodj le.:)
2013. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Kérhetek tőled?

Amúgy nekem nincs rá szükségem, abszolút nyugodt vagyok, csak manapság ha valaki nem tud reagálni a másik érveire akkor egy ilyen személyeskedő hozzászólást ír be (még mindjárt jön a tini,meg turbómagyar) de én ennek örülök mert ez azt jelenti,hogy igazam van.

2013. nov. 23. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!