Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ATV-vel miért nem csinálnak...

Az ATV-vel miért nem csinálnak valamit?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez már egy nagyon körberágott téma, s bár nem nézem rendszeresen, csak olyan szinten,hogy nagyjából lássam mi megy ott.

Szerintem a kuruc.infoval ők a két véglet, csakhogy a kuruc az "elszigetelten" és "illegálisan" működik ellenben az ATV-vel, holott az ATV szerintem már túllépte a liberalizmust, liberálisnak mondhatjuk az RTL-t és a Tv2-t, de ATV az...szerintem magyarellenes, bár ebbe van némi túlzás, de nagyon közel járnak hozzá.

Zsidó propaganda az egész, és nem akarok zsidózni, de az,hogy beszámolnak arról,hogy az ártatlan zsidókat micsoda sérelmek érik a hazánkban és szerte a világon, ugyan akkor mélyen hallgatnak az Izraelben azaz a zsidó államban történő elnyomásokról,gyilkolászásról, ez propaganda.

A lényeg,hogy az ATV működése szerintem maximum egy kuruc.info-hoz hasonló szinten lenne elfogadható.


2013. nov. 22. 22:44
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Az ATV-ben legalább olyan híreket is bemutatnak, amit a kormány tulajdonában lévő Tv2, RTL soha az életben nem fog, mert rossz fényt vetne a drágalátos jobb oldalra. A HírTV meg aztán főleg undorító. A betelefonálós műsorukban rögtön megszakítják azt, aki szídni meri a kormányt. Ennek saját fül-és szemtanúja voltam nem is egyszer.

Tudom, hogy bántja a Fideszek és Jobbikosok csőrét az ATV, de kell egy adó, ahol az embernek hagyják elmondani a véleményét, ha már máshol nem.

Ami pedig a zsidókat illeti, ha az emberek fele annyit foglalkoznának a valóban fontos problémákról, mint velük, akkor nem tartana itt ez az ország, ahol most.

2013. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%

"hogy bár a magyarságodat nem reklámozod, de azt,hogy egy alap dolgot tettél a társadalomért, azt reklámozod és büszkélkedsz vele" ÉS TE HOL VOLTÁL?!?!?!?!?! csak ennyit kérdezek!

"de igazából nem tettél olyan nagy dolgot, bár tény,hogy valaki még ennyit sem tett és hozzájuk viszonyítva valóban letettél valami az asztalra azzal,hogy kimentél, de egyébként nem." TE MIT TETTÉL A HAZÁDÉRT?!?!?!?! KINT VOLTÁL?!?!?!?!

...NEM...SZÓVAL NE OSZD AZ ÉSZT MIKOR A TE SZERINTED "egy alap dolgot tettél a társadalomért" TE MEG ALAP DOLGOT SE!!!!!!!

2013. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

/"ATV-ben legalább olyan híreket is bemutatnak, amit a kormány tulajdonában lévő Tv2, RTL soha az életben nem fog"/


Na ne!Az RTL abszolút Együtt-PM párti, korábban pedig 100%-ban MSZP pártiak voltak.

A Fidesz megakarta őket adóztatni, hát hogy a fenébe lennének ők Fideszesek?

Az ATV híreit pedig gyakran veszi át az RTL, most,hogy az öreg Kertész leesett a lépcsőről az egy bő félperces riport volt, de kit érdekel?!Az ATV-től vették át, mert ő ugye zsidó, és ezért fontos volt, na de ha egy magyar, esetleg jobboldalhoz közelebb áll író esett volna le, az hír lett volna?Ugyan...

2013. nov. 22. 23:24
 14/36 A kérdező kommentje:

Meg fogsz lepődni, de én ott élek ahol te önkénteskedtél, így ha nem akartam volna,akkor sem tehettem volna meg,hogy ne legyek kint.

Szóval ennyit erről, de nem az árvíz a téma, NEM ÉRDEKEL,hogy hol voltál és mit csináltál.

AZ ATV-ről van szó.

2013. nov. 22. 23:28
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
atvre vered vagy mit vagy kiakadva? keress más csatornát elég nagy váalszték van a mai világba:-D
2013. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz te kérdező? Az RTL-t és a TV2-őt is megvette a Fidesz. És igenis vannak olyan hírek, amiket nem mondanak be, mivel én az ATV-n, az RTL-en és a TV2-ön is megnézem a híreket.
2013. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
52%
Pl. Vágó Istvánnak is azért kellett elmenni az RTL-től, mert köztudottan nem Fideszes. Azért került annó a Legyen Ön is milliomos műsorvezetői székébe az a bohóc.
2013. nov. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam Atv-t nézni, és minden hétköznap este megnézem Kálmán Olga műsorát, és ha az Atv-vel van gondod írd meg nekik vagy keresd fel őket, ha ez miatt nem tudsz aludni és ennyire bánt a dolog!
2013. nov. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
A Hír tv meg egy Fidesz szócső. Én azért ilyen 20. század után óvatosabban bánnék a zsidózással.
2013. nov. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy mit mondanak be az ATv-ben, mert már egyesek elkönyvelték "zsidó csatornának" és addig nem nyugszanak, amíg be nem szüntetik.
2013. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!