Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire értesz egyet a...

Mennyire értesz egyet a videóban 14:44-15:20 között elhangzott gondolattal?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=T5d0emM7JuU&feature=c4-overvi..


kifejezetten azok véleménye érdekel, akik nem értenek vele egyet, és miért nem?


2013. nov. 12. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én egyetértek vele, de próbáld ezt megmutatni egy nézeteiből kizökkenthetetlen "azénnyugdíjambóltanulsz!" KOMMUNISTÁNAK. Meglátja Bokrost, és már üvölt valami olyat, mint azt egy nekem címzett válaszban is olvastam. Ott személyesen Bokros volt a hibás apuci betegségéért. Sajnos a társadalom nagyon nagy része képtelen az önálló gondolkodásra. Megtanulta, hogy Bokros a patás ördög, és ezt mantrázza. Nagyon kevesen képesek felfogni hogy ő egy okos ember...


Az általam leírt IQ-betyároknak nem az a jó, ha tenniük kell a jobb életért, hanem ha csökkentik a rezsijét (és az energiaszolgáltatókkal még ki is csesznek!) Az ilyen a csekély értelmének köszönhetően még szép, hogy nem ismeri fel, hogy egy birka, akit az osztogatásokkal kitűnően lehet terelgetni. Én meg ezzel nem értek egyet...

2013. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!