Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megt|_|djátok cáfolni a...

Megt|_|djátok cáfolni a videóban elhangzott igazságokat?

Figyelt kérdés

A cáfolat jelentése:

Az érvek ellen felhasznált tények.

Ahhoz, hogy eredményesen és tisztességesen cáfolhassuk mások érveit, meg kell ismernünk és meg kell értenünk azokat, csak így tudjak megtalálni az érvelésük gyenge pontjait. Bírálnunk csak az érveket szabad, soha sem az ellenfél személyét. A bizonyítékok hiánya nem a hiány bizonyítéka.

Tehát nem véleményeket kérek, ahogy az itt lenni szokott!



http://www.youtube.com/watch?v=xQwpbCtnWNU&feature=relmfu


2012. júl. 21. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem nézem végig a videót, nem is fogom, mert egyszerűen nem érdekel. Belehalgattam egy-két helyen, de olyan bődületes butaságokat mondanak benne, hogy szerintem csak időpazarlás lenne őt és a "követőit" megpróbálni meggyőzni. Régen ha valaki publikációt akart írni ahhoz rengeteg mindent le kell tenni az asztalra. Ma elég egy mikrofon, internet-előfizetés meg egy youtube felhasználói-fiók és tízezreket meg lehet hülyíteni egy bolond százat csinál alapon. Mint már említettem, nem nézem meg a videót, de meggyőződésem, hogy tudományosan megalapozatlan az úriember mondanivalója. Persze attól hogy nincs tisztában a társadalom- valamint gazdaságtudományokkal még mondhat okos dolgokat, de az ilyen YT-forradalmárokat mint Molnár F. Áprád meg ez a gyerek (vagy a hívői) teljesen felesleges győzködni, szerintük úgyis mi vagyunk a hülyék és egy 45 perces videótól ők lesznek a tudósok, csakhát a világ nem így működik, mondom ezt anélkül, hogy bárkinek a személyét is megpróbálnám megsérteni. Mindenki nézzen nyugodtan önmagába aztán döntse el, hogy az mennyire áll összhangban a földi realitással.
2012. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én meg a te kommented olvasását hagytam abba az első mondat után, mert olyan böszmeségeket beszélsz, hogy az nem igaz. Látod? Erről írtam fenn! Meg sem próbálod érteni a dolgokat, de már egyből lehülyézed a dolgokat! Látszik hogy te is csak egy magyargyűlölő vagy!
2012. júl. 21. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Látszik hogy te is csak egy magyargyűlölő vagy!"


Ezt hol látod?

2012. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek valamire való gazdasági képzettsége van, az tudja, hogy ez marhaság.
2012. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A teljes önellátásnak egy előnye biztosan lenne. Az ilyen okoskodók, mint aki a videót feltöltötte, netezés helyett kapálhatnának a kertben, mert magyar gyártmányú számítógép olyan kevés lenne, és olyan horribilis áron, hogy csak a felső tízezer engedhetné meg magának.
2012. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a videót feltöltő "Atyaeg1" nevű YT felhasználó többi alkotását is. Szinte az összes a zsidókról szól. Nem vagyok meglepődve. Bolond lyukból bolond szél...
2012. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenekt nézel az a kritikus gondolkodás hiányára utal és általában akik ezeket süketdumákat elhiszik, azoknak a legkönnyebb eladni egy kis rábeszéléssel mindenféle szemetet. Ha valakivel szimpatizálsz, annak mindent elhiszel, a videó készítője pedig tesz róla, hogy szimpatizálj vele.
2012. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dick Esmen ***** válasza:
És arról hallottál már kedves kérdező,hogy Mao amerikai gengszter volt valójában?Benne van az Igazi Mao című filmben,tehát megcáfolhatatlan.
2012. júl. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi, hogy a videóban beszélő fiatalember hány tehenet, tyúkot, disznót nevel otthon, hány hold földön van gabonája, burgonyája, kukoricája. Szép dolog az önellátásról beszélni, de akkor ki fog a gyárakban dolgozni, ki fog az iskolákban tanítani, a hivatalokban munkát végezni, ha mindenki otthon a földet műveli, az állatokat neveli, sző, fon, varr, kosarat köt, kenyeret süt stb.
2012. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!