Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan értékeled politikailag...

Hogyan értékeled politikailag a mai napot? Az elhangzott beszédek alapján.

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Blablablabla...

Mindenki ugyanazt mondta, de leginkább az nem derült ki, hogy mit is csinálna, miután (nagyon helyesen) eltörölte, amit Orbánék összegányoltak.

Gyurcsány Bajnait támogatja. (Szegény Gordi helyében elkezdenék komolyan aggódni.)


Szóval a balközép ellenzéki erő, bár még mindig homályos, de megkerülhetetlennek tűnik, a szélsőjobb viszont kezd kifáradni. Ennyi derült ki a mai nap.

2012. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Orbán 10/10 :)
2012. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel a mai napot kell értékelnem, ezért függetlenül az elmúlt két évtől, vagy az azelőtti 8 évtől: jó volt. Bár nem kéne egy nemzeti ünnepet politikai támadásokkal beszennyezni. Egye meg a fene azt, aki ilyenkor politikailag hadakozik!
2012. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Komplikato ***** válasza:
95%

Orbán beszédét össze lehetett volna vágni elmúlt 2 heti megszólamlásaiból.

És biztos van aki bekajálja ...


(Magyarországon véleményem szerint jelenleg egyáltalán NINCS se jobboldali, se baloldali párt, de még azokhoz hasonló sem. Ami van, azt meg nem minősíteném.)


Azért amikor Gordon a szélsőségesek kizárásáról beszélt a hatalomból és kimondta, hogy soha többet kommunistákat, akkor úgy kb. vágni lehetett a levegőt. Érdekes volt, ahogy a hírekben a majd' fél órás beszéd legkevésbé érdekes részeit villantották meg.


Jobbikos zsidózós, Izrael zászló égetős performanszát meg nem tudom szavakba önteni, talán az "ennyit tudtok" a legrövidebb rá.


MSZP meg valahogy olyan, mint jégkocka a forró vaslapon. Még úgy látszik van ott valami, de már nem sokáig.


DK-t meg hagyjuk, csak pofázással nem fogják ellopni a showt Gordontól.

2012. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Komplikato ***** válasza:

"Egye meg a fene azt, aki ilyenkor politikailag hadakozik!"


Hát én nem szeretem a Tarlóst, de nagy tisztelet neki, mert nagyon úgy nézett ki még nála volt a legkevesebb átpolitizálás.


És a legkevesebb erre kíváncsi ember.

2012. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Orbán beszéde, mint kommunikációs eszköz, tetszett. Néha még majdnem magam is elhittem, amiket mondott. Na jó, viccet félretéve, volt 1-2 igaz rész a szónoklatában, de nagy része csak szépen hangzó rizsa volt.

Bajnai beszéde annyira nem tetszett, a párommal azt találgattuk, miért beszél olyan furcsán: vajon részeg vagy beteg lehet?! Nem egy szónok típus, ez tény... márpedig egy miniszterelnöknek szerintem ezt is tudnia kell a szakértelem mellett.

Gyurcsány csak az idióta pilitikai, demagóg szöveget hajtotta, csak szította, hergelte a jónépet. A hallottak alapján őt más sem érdekli, mint hogy a Fidesz le legyen váltva. És hol vannak az emberek érdekei, az ő életük jobbátétele?! Persze, tudom, már bizonyította...

Orbánén kívül még Vonáé tetszett. A "takarodjatok" résszel tökéletesen egyet értek. Emellett szépen és jól beszélt, ahogy máskor is. A 16 pontjából viszont 1-2-vel nem értek egyet, 1-2-t túlzónak találok még jobbikosként is.

2012. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Komplikato ***** válasza:
100%

"Hol van itt a demokrácia és lövik szét végre az ávós és mszmp utódokat?"


Ez tök jogos, de akkor a FIDESZ is igen gyorsan megfogyatkozna és ez nem célzás akar lenni, hanem tény.

2012. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Komplikato ***** válasza:

"Bajnai beszéde annyira nem tetszett, a párommal azt találgattuk, miért beszél olyan furcsán: vajon részeg vagy beteg lehet?!"


Az egy dolog, de az a gáz, hogy ő meg TGM beszélt legérthetőbben, mindenki (még a "profi" színészek is) úgy beszélt, mint aki most jött fogdokitól lidokain injekció után, bedobott 3 felest vagy bevette a fogalmazás gátlóz. Eleinte betudtam a fura akusztikának, de nem az volt. A leggázosabb a Szolidaritás vezére volt, a legérthetőbb még mindig Bajnai. Az is ide tartozik, hogy egy idő után ő belemelegedett és egyre kevesebbet hibázott, mint ha lelkesítette volna a tömeg reakciója ...


Jobbikkal meg eddig sem az volt a gondom, hogy nem mondanak értelmes vagy követendő dolgokat, hanem az ezt ellensúlyozó sok egyéb ami zavaró. Meg a hiteltelenség, ami a kormány fű alatti támogató akciói okoznak.

2012. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

"Meg a hiteltelenség, ami a kormány fű alatti támogató akciói okoznak."


Mire gondolsz pontosan ezalatt?

2012. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Komplikato ***** válasza:
74%

Konkrétan a kormány elleni demonstrációk elleni demonstrációikról beszélek. Élő ember nem hiszi el, hogy véletlen egybeesés, és nem Fidesz megrendelés.


Persze vannak ronda pletykák némi orosz pénzek vándorlásáról némi bank és EU ellenes demonstrációkért cserébe ...

2012. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!