Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit nem szerettek az országunk...

Mit nem szerettek az országunkban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 21:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Azt hogy megvertek amikor futni mentem, többször beszólnak, hogy "mi van, nem megy?" az utolsó kilométeremnél(olyanok, akik letekerni sem tudnának 8 km-t), az életben pedig senki nem jön rá, hogy sokszor nincs egyetlen igazság, és attól hogy máshogy látok valamit nem őket bántom, utálom, hogy fel sem fogják, hogy szurkálódnak, aláásnak, szórakoznak a másikkal, és természetessé vált ez a fajta viselkedés. Utálom, hogy bármit tesz egy tisztviselő(120 milliós film pl.) hiába teljesen egyértelmű a korrupció semmi sem történik velük.
2013. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
7,8,10 te elmebeteg vagy.
2013. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"7,8,10 te elmebeteg vagy."


És a 9?

2013. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
én a trollokat szeretem a legjobban ... főleg azt szeretem mikor az ilyen topikon végre fröcsöghetnek és sajnáltathatják magukat.
2013. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A 6-os jól leírta.
2013. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
58%
higgyétek el vannak olyan helyek, hogy ha ott kéne élnetek imádkoznátok, hogy visszajöhessetek ide.
2013. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

" magyarorszag egy ferto europa kozepen"


Akkor miért írogatsz még ide kopaszbetűs féreg?

2013. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva vannak dolgok amiket nem, pl a komcsik alatt verbuvált sötét tömeget, a cifra törvényeket, a sipákoló, vernyákoló hungarofób idiótákat mint itt 1-2 ideokádó.


Pár dolog ha pozitív irányba változna nem lenne ez rossz amúgy.

2013. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Magyarország természeti adottságai egyedülállóan szépek és nagyon élhetőek. Olyannyira élhetőek hogy mindenki ide akar jönni. Amit nem szeretek az országban azok az emberek. Utálom a gáncsolós hátba támadó embereket akikből annyi van hogy szinte ők az átlag. Pedig amúgy gyönyörű ország lehetne. Bele lehet gondolni hogy nézne ki ha ausztria része lenne és osztrákok laknák. Vajon ilyen lenne?
2013. nov. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
45%

Igazából én szeretem ezt az országot, mert már kezdem kapizsgálni, hogy hogyan is lehet itt érvényesülni.

Nem szép ezt mondani, de én olyan lettem és maradok is, amilyen az a gáncsolós, hátbatámadós, gerinctelen emberek, akikről az előbb írtatok. Jó okom van rá, hogy ilyen legyen azt hiszem. Nem fogok én sem foglalkozni azzal, hogy a másiknak mi a jó, csak a saját érdekem figyelem és a családomét. Vagy is majd ha lesz. Mert most 24 éves vagyok, és gondolnom kell arra, hogy milyen lesz a családom, hogyan fogunk élni. Jól akarok élni. És ezt elérem akár annak az árán is, hogy 100 000 embert kell átvernem. És nem fogom szégyenli magamat, büszke leszek magamra. Mert itt élünk, itt farkastörvények vannak, akik a legerősebb, azok a leggazdagabbak.

2013. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!