Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti miért mentek szavazni?

Ti miért mentek szavazni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 21:38
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
Hát...éjszaka fél egykor téged még ilyen kérdések foglalkoztatnak, akkor tényleg eléggé elcseszett és unalmas lehet az életed. Sajnálom... őszintén...ja persze, ha meg politikus vagy akkor megértem.
2013. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

"Hát...éjszaka fél egykor téged még ilyen kérdések foglalkoztatnak, akkor tényleg eléggé elcseszett és unalmas lehet az életed. Sajnálom... őszintén...ja persze, ha meg politikus vagy akkor megértem."


A mai napon:

-Dolgoztam

-Tudományos képzésben vettem részt

-Testmozgást végeztem

-Megnéztem egy rövidfilmet

-Szeretkeztem

-Főztem

-Játszottam egy videojátékkal

-Olvastam

-Dolgoztam rövid ideig egy saját munkán


Van akinek ez unalmas élet lehet de a jelenlegi helyzetemben erre futja. Mellesleg sejtem, hogy te mennyire nem unatkozhatsz, ha ilyen válaszokat küldesz a kérdésemhez.

2013. nov. 1. 00:26
 23/55 anonim ***** válasza:

hogy jelenlegi ismereteim szerint olyan pártot támogassak, ami remélhetőleg a legkevesebb bajt okozza.

már ha olyan helyzetben leszek, hogy szavazok.

2013. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

Hmm... ez most rengeteg embert érdekelt :D

Nekem nem kell dolgoznom kicsiszivem, mer egy napra jut annyi pénzem, mint neked egy hónapra :) Ha már itt tartunk. Igen, van időm unatkozni, de fel is vállalom. És miért érdemes elmenni választani? válaszolok: Nem tudom, de menni fogok.. :))

2013. nov. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

"Nekem nem kell dolgoznom kicsiszivem, mer egy napra jut annyi pénzem, mint neked egy hónapra :) Ha már itt tartunk. Igen, van időm unatkozni, de fel is vállalom."


Ez remek. Mondjuk, biztosan nem Magyarországon élsz, ha "megkeresel" napi 300.000 forintot. Azon csodálkozom, hogy honnan van, ha ennyire unatkozol. Biztosan örökölted, vagy házastárstól is kapod, de akárhogy is, kicsi az esélye hogy Magyarországon élsz. Találkoztam, beszélgettem már olyan emberekkel, akik napi 300-500 ezer forintot kerestek meg alkalmazottként, de egyik sem volt magyar. (Partnerek)

2013. nov. 1. 00:57
 26/55 anonim ***** válasza:
Mint említettem, nem, nem dolgozom és nem is kell.. Párom dolgozik :)) Budán élek... ezt benézted :)
2013. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegtelen erről beszélgetni, hiszen nincs közünk egymás életéhez. Én azért következtettem arra, hogy unalmas az életed, mer közhelyes, tömeg, és elég durván uncsi kérdést tettél fel. És ált. a tudatlan kis tinik szoktak ilyen kérdésekkel dobálózni itt, bár nem gyakran járok fel,de mikor bekukkantok, akkor a Magyar Politika témakörben eléggé vicces kérdéseket olvasgatok. Honnan tudhattam volna, hogy te nem egy unatkozó konfliktus szító tojáshéjjal a popóján logó emberke vagy? Mindegy, legalább megtudtam, hogy mit csináltál ma :DDDD nem baj próbálkozz, hátha kapsz erre a kérdésre értelmes választ.
2013. nov. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Hogy elbasszam egy vasárnap délutánomat? Nem,inkább itthon maradok.amúgy sincs értelme ennek a "melyik zsidó szabadkőműves mellett törjek pálcát" témakörnek.És még emberek azt hiszik,ettől jobb lesz...
2013. nov. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:

A választásokban mindenki részt vesz, akár akarja, akár nem. Ilyen a rendszer logikája. Demokráciában mindennek az a jogalapja, azért kell engedelmeskedned bármely törvénynek, mert Te akartad, Te fogadtad el. Közvetve Te kérted, hogy így legyen. Ha nem szavazol, azzal nem azt kommunikálod a rendszer felé, hogy nem érdekel, meg tökmindegy, hanem azt, hogy Te mindent szeretsz, veled bárki bármit megtehet, nem fogsz haragudni érte.


Ezért ha van olyan párt, ami egy kicsit is szimpatikusabb, mint a többi, már hülyeség nem szavazni.

2013. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Hogy Magyarországnak végre magyar kormánya legyen. Bár valószínűleg nem lesz, de azért megteszem, amit tehetek érte.
2013. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!