Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Anyam nem akar...

Jobbikosok! Anyam nem akar szavazni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy ot egyaltalan nem erdekli a poltika.Hogyan tudnam eszhez teriteni?
2009. nov. 14. 15:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

A kioktatomnak....

Szerinted en elvakult es agressziv vagyok.Eloszor is azert lettem agressziv mert senki sem a kerdesre valaszol.(egy-egy kivetel}Masodszor pedig nem sarokba allitassal szeretnem meggyozni anyam hogy szavazzon a Jobbikra hanem megertetni vele hogy szavazni kell mert a nep igy nyilvanitja ki a "nemtetszeset"Na mar ha benne lenne abban

hogy egy halovanyat erdekli a politika akkor termeszetes dolog hogy a Jobbikrol meselek neki.Kivancsi voltam arra milyen szimpla hetkoznapi ervekkel teszik ezt az emberek.

Borzalmasan sajnalom azokat az embereket akinek ez nem jutott el a tudataig.Egyebkent a velemenyem az hogy azok akik a Jobbik ellen vannak sokkal bunkobban es agresszivabban kozlik a "nemtetszesuket"Engem pedig ne sorolj a "gozom sincs az egeszrol huliganok"koze mert az nem ulne itt temazni ilyen dolgokrol.

2009. nov. 15. 12:17
 52/62 A kérdező kommentje:
Egyebkent teljesen megertem a felhaborodasod,csak az a baj hogy a merget amit a "huliganok" irant erzel rajtam akartad kitolteni mivel azok nem hallgatnak meg.
2009. nov. 15. 12:38
 53/62 anonim ***** válasza:
61%
dehogynem ülnek ide...az,hogy valaki nem ért hozzá, vagy hülye hozzá, még nem zárja ki, hogy ideüljön és ossza az észt... mellesleg most elég kiadós választ írtam a kérdésedre is, az hogy tetszett?
2009. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
A baj az hogy te egy kalap ala veszed a "huliganokat"a "suhancokkal".A "suhanc"-nak ha elmagyarazod akkor felfogja es megerti.{Hall innen is meg onnan is valamit es igy nyilatkozik}A 'huligan"pedig akkor is huligan marad ha megorulsz bele is.Nekem ugyanaz a celom ami a tied csak egy halovanyat mas formaban.A kerdes valoban igaz,nem akar szavazni anyam de csak azert tettem fel a kerdest mert tudtam hogy ebbe beugrik nagy hirtelen minden kedves hozzaszolo.Elkeseritoek az emberek.Es te meg hosszantaro kiados beszedekkel szeretned oket belatasra birni??? Most nem arrol beszelek hogy rabeszelni azt aki nem akar Jobbikos lenni.
2009. nov. 15. 12:52
 55/62 anonim ***** válasza:

én suhancoknak azokat a fiatalokat hívom, akik felnőttet akarnak játszani és azt hiszik,hogy nagyon okosak és értenek a politikához is, aztán megy a túljátszás meg a félreinformálás...szerintem azok a huligánok, akik a vandálkodásban látják a megoldást, ilyen suhancokból lesznek....szóval nem veszem egy kalap alá, de éerzek közöttük összefüggést...bár kétségkívül van olyan, aki huligánnak "születik" és az is marad(tudod, akinek mindegy, hol és miért, de balhézhat)...és szerintem hogyha valaki nem akar szavazni, de meg akarod róla győzni, ugyanolyan, mintha meg akarnál téríteni valakit... ahelyett, hogy a családi kapcsolataidat rombolod szét a politikával, inkább erősíts meg három olyan embert, aki érdeklődik a jobbik iránt, de vannak benne letisztázatlan kérdések... így lehet, hogy egy szavazóképes embert elvesztesz(édesanyádat), de nyersz helyette három másikat mindenféle erőszakoskodás nélkül...nem? Én valóban a kiadós magyarázatokat tartom célravezetőnek, ezt jól látod, de azt is csak akkor, hogyha a másik fél végighallgat és érdekli,hogy miről beszélek. Mert az ember úgy van összerakva, hogyha úgy érzi,hogy valamit rá akarnak kényszeríteni, akkor még inkább viszolyogni kezd tőle, még akkor is, hogyha esetleg addig féligmeddig érdekelte a dolog. Lásd pl a melegfelvonulást... amióta ez folyik a csapból is, én meggyűlöltem a melegeket, pedig addig semmi bajom nem volt velük.

Te miben látod a megoldást? Hogyan lehet még felvilágosítani az embereket, hogyha nem így?

2009. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
Emberek!Anyam azt mondta hogy ...ma nincs ideje de holnap lesz es megnezi a Jobbik oldalat>>Hogy igazam van az emberek csak felre vannak informalva a "rasszista "dolgokkal kapcsolatban.
2009. nov. 15. 15:46
 57/62 anonim ***** válasza:

"Emberek!Anyam azt mondta hogy ...ma nincs ideje de holnap lesz es megnezi a Jobbik oldalat>>Hogy igazam van az emberek csak felre vannak informalva a "rasszista "dolgokkal kapcsolatban."


Remélem elolvassa, aztán megsimogatja a fejed, és azt mondja majd:


"Kislányom tudom, hogy jót akarsz, de az ilyen őrültek miatt egyszer már nagyon sokat szenvedett ez az ország, és rengetegen vesztek oda. Ne hagyd, hogy megtévesszenek. Van sokkal józanabb és értelmesebb politika is."

2009. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

Gratulálok!Remélem nem csak azért mondta, hogy végre békén hagyd :)


A kioktatód :D

2009. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 A kérdező kommentje:
En is meglepodtem..nagyon meghatott.Biztos hogy nem azert mondta hogy hagyjam beken.Annyira mar ismerem.
2009. nov. 15. 16:07
 60/62 anonim ***** válasza:

Kedves "kioktató" nagyon remélem ,hogy nem vagy egyedül meggyőződéseddel.

EZ A JOBBIK ÉS NEM AZ AMIT ITT GÁTLÁSTALAN STRÓMANOK KÖVETNEK EL A Jobbik nevében. Remélem ez lesz a jobbik arány közöttünk. Ismeretlenül is......

2009. nov. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!