Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Anyam nem akar...

Jobbikosok! Anyam nem akar szavazni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy ot egyaltalan nem erdekli a poltika.Hogyan tudnam eszhez teriteni?
2009. nov. 14. 15:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
67%

"Nem vagyok kivancsi mas velemenyere!"

Akkor ne itt tedd fel a kérdést!


Nehogy már te szabd meg, ki válaszolhat egy kérdésre! Ez egy szabad hozzászólású fórum. Az egy dolog, hogy elsősorban milyen válaszokat vársz!


És milyen alapon fölényeskedsz te bárkivel?!? Miféle tónus az, amit a kommentedben megengedtél magadnak!?!

Az visszataszító, arrogáns stílusú emberek miatt, mint te, pártolnak el potenciális el szavazók a Jobbiktól!


(Egy Jobbikos)

2009. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
Azert tettem fel igy a kerdest mert arra voltam kivancsi hogy a Jobbikos gyerekek mivel tudnak ervelni a szuleik fele akik elfordultak a politikatol.Latom semmivel!Ha te jobbikos vagy akkor legalabb ervelhettel volna normalisan ahelyett hogy te is itt okoskodsz!
2009. nov. 14. 17:40
 23/62 anonim ***** válasza:
48%

ha erőszakoskodsz, azzal csak lejáratod a jobbikosokat :(


én ilyenkor komolyan mondom, szégyellem magam helyetted is

2009. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
EGY HASZNALHATO VALASZ SEM ERKEZETT!SZERINTEM INKABB AZOK A JOBBIKOSOK JARATJAK LE MAGUKAT AKIK EGY ERVET SEM TUDNAK MONDANI HOGY MIERT SZAVAZZANAK A JOBBIKRA AZ EMBEREK CSAK FOLYAMATOSAN BELEKOTNEK AZ EMBERBE ES OKOSKODNAK MEG AKARJAK TANITANI AZ EMBEREKET "HOGY KELL VISELKEDNI"
2009. nov. 14. 17:48
 25/62 anonim ***** válasza:
68%
már ordítasz is...az ilyen erőszakos kis taknyos kölykök miatt tud minket lejáratni a média! fegyvert adsz a kezükbe...ne politizálj, amíg nem tanultál meg értelmes emberi nyelven beszélni és felfogni az érveket, amiket az erőszakos viselkedésed ellen mondunk, valamint az ellen, hogy a szüleidet te irányítsd... ha annyira értelmes lennél, magadtól is tudnál érveket mondani a jobbik mellett, de csak azoknak érdemes mondnai, akik érdeklődnek, de még tétovák...azokra, akik elhatárolódnak tőle, semmilyen körülmények között nem erőszakolhatod rá az akaratodat! akárhogy ordibálsz, toporzékolsz és dühöngsz, mint egy hisztis kiskölyök
2009. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:

1.Szegyellheted magad hogy jobbikos vagy es meg mindig nem tudtal egy francos ervet sem mondani.

2.ahelyett hogy meg mindig azon farasztod magad hogy bebizonyitsd milyen hisztis kullancs vagyok ERVELJ!

3.En egy normalis kerdessel fordultam ide senki sem tud adni egy normalis valaszt.

4.Ezek szerint te sem vagy kulonb!Beugrasz ebbe a hulye vitaba ahelyett hogy elmagyaraznad egy gyereknek hogyan vezessek vissza a szuleiket a politikaba.

2009. nov. 14. 18:02
 27/62 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a fentiekben írt, „ újságos” példánál sokkal többet nem igazán tudsz csinálni.

Talán a Tv, és egy egy megjegyzés, vagy komment ha pont kiadja a lépés, de ne légy erőszakos.

Egyrészt mert anyukád, másrészt mert nő, és mert nem szereti a politikát.

2009. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
73%
Állampolgári joga, hogy ne szavazzon ha nem akar. De gondolom már te elkezdted nála a kampányolást, hogy kire kellene szavaznia. Nekem soha nem mondták meg a szüleim, hogy kire szavazzak, mert szabadnak neveltek.
2009. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
64%
!
2009. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
46%

Ezek a válaszok jól tükrözik hogy kik az értelmesebbek.. :-)

Na sebaj.

Én legtöbbször FankaDeli zenéjévél érem el a legjobb hatást, ha a politikáról van szó. Remekül összefoglalja a dolgokat.. Itt van egy-két példa (az okoskodók is gondolkozzanak el rajta):


http://www.youtube.com/watch?v=1tBNwFngVcY


http://www.youtube.com/watch?v=XSswUSIDrEc


http://www.youtube.com/watch?v=lqfK93lpWp0


http://www.youtube.com/watch?v=5SoifGlqOxI



Még mindig tartom, hogy mutasd meg neki a Jobbik programját. Biztos van olyan gondja amire megoldást találhatna benne.

2009. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!