Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Anyam nem akar...

Jobbikosok! Anyam nem akar szavazni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy ot egyaltalan nem erdekli a poltika.Hogyan tudnam eszhez teriteni?
2009. nov. 14. 15:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
59%

Ha képes vagy indulatok nélkül elmagyarázni, hogy a szavazatából hogy lehet számára KP akkor kíséreld meg, mert szerintem nagyon gyakorlatias lehet anyukád. Segíts neki és ne akard rávenni.

Ha nem megy meg fogadd el hogy ő ilyen.

2009. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Beletorodni semmikeppen nem fogok.Nyugottan es ertelmesen probaltam neki elmagyarazni de nem megy.tartja magat ahhoz hogy nem szavaz.Mivel tudnam ravenni hogy szavazni Kell!?
2009. nov. 14. 15:51
 3/62 anonim ***** válasza:
79%

Szeretem az ilyen okosságokat hogy "nem érdekli a politika", "egy szavazat úgysem számít" meg "minden politikus hazudik" stb. Én kötelezővé tenném minden embernek hogy sétáljon el szavazni.. négyévente egyszer igazán megtehetné nem? Igenis az ő szavazatán is múlik hogy ki fog az ország élére állni.. vagy neki teljesen mindegy mi történik majd négy évig az országban?

Mutasd meg neki annak a pártnak a programját amire te fogsz szavazni, és magyarázd el, hogy miért lenne ez jó neki ha arra szavazna..

2009. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
60%

lehet, hogy anyukádnak némileg több esze van, mint neked?

(értem ezt arra az esetre, ha nem akar a jobbikra szavazni...)

2009. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
60%

Persze szavazás alatt a Jobbikot érted, igaz?

Ha mondjuk valamelyik másik pártra hajlandó lenne szavazni, akkor már inkább maradjon otthon, mi?

2009. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
35%
Egy teljesen normális kérdésnél idejön személyeskedni.. ez nem épp a kérdező értelmi szintjéről árulkodik.
2009. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
63%
Ha az én gyerekem akarna rávenni arra,johy a Jobbikra szavazzak,mindent elkövetnék,hogy megértse miért lenne káros az országra (bel és külföldön egyaránt) egy ilyen párt győzelme.A nacionalizmus legalább olyan veszélyes,minta kommunizmus volt.Valószínűleg anyukád is úgy érti,hogy nincs olyan párt,akire szavazhatna.Én is legfeljebb a 2. fordulóban megyek el,és arra szavazok,akinek a legkisebb az esélye.Ha lehetne úgy szavazni,hogy kit nem akarok kormányon látni,akkor többen mennének el,mint így.
2009. nov. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
35%

Küldd rá az illegális kommunista pártot! Vagy az illegális magyargárdát...

(Ezt nem lehetett kihagyni.)


Nem gondolod, hogy élettapasztalat van a döntése mögött?

Szuverén joga! Tartsd tiszteletbed! Ő az _a-ny-á-d_!


Neveld át a cigányokat, hogy ne bűnözzenek, de ne az anyádat! Inkább gondolkozzál el rajta, miért döntött így, mert biztosan nem minden tanulság nélküli.

2009. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
58%

Már nem azért, de ha anyukád nem szavaz, az a Jobbiknak csak jó. Kevesebben mennek el szavazni, és a leadott szavazatok többet érnek.


Persze a legjobb, ha anyukád a Jobbikra szavaz! De statisztikailag vagy a Jobbikra szavazzon vagy maradjon otthon és inkább főzzön egy nagy adag mákos gubát!

2009. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
64%

Ha az én gyerekem akarna rávenni arra,johy a Jobbikra szavazzak,mindent elkövetnék,hogy megértse miért lenne káros az országra (bel és külföldön egyaránt)


Légy szíves magyarázd el hogy miért?

2009. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!