Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Anyam nem akar...

Jobbikosok! Anyam nem akar szavazni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy ot egyaltalan nem erdekli a poltika.Hogyan tudnam eszhez teriteni?
2009. nov. 14. 15:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
Ez a dolga a Jobbikos kis emberkeknek!Toborozzanak es kampanyoljanak!Ez a kotelesseguk!Sajnalom hogy a tied nem ez!Egyebkent nem a kerdesre valaszoltal!
2009. nov. 14. 22:18
 42/62 anonim ***** válasza:
67%

"Ez a dolga a Jobbikos kis emberkeknek!Toborozzanak es kampanyoljanak!Ez a kotelesseguk!"


A párt tagja vagy, vagy csak lelkes kisdobos?

2009. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
Felvilagosodott Magyar ,lelkes kisdobos!Egyebkent pedig 27/L
2009. nov. 14. 22:29
 44/62 anonim ***** válasza:
80%

27 évesen nincs jobb dolgod?..

mindegy majdcsak meggyógyulsz

2009. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:

Volna mas dolgom!Boven!!!

Sajnos ezt sokan igy gondoljak!"Foglalkozzunk inkabb massal"

Megalkuvo nepseg a Magyar!

2009. nov. 14. 22:33
 46/62 anonim ***** válasza:
37%
Szeretem ezeket az értelmes antimagyar hozzászólásokat.. csak úgy árad a kultúra és a tájékozottság.. Kérdező, ne foglalkozz velük.. nem tehetnek róla... majd felébrednek. Remélem sikerül elérni a célod.
2009. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
45%
Menj haza, ha van hová!
2009. nov. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 bumbi02 ***** válasza:
74%

Volna mas dolgom!Boven!!!

Sajnos ezt sokan igy gondoljak!"Foglalkozzunk inkabb massal"

Megalkuvo nepseg a Magyar!



hogyha volna sok más dolgod mér nem azt teszed?:)) és mi ez a megalkuvo népség a magyar? ezt egyre többen irják Jobbikosok... ti akkor msot szeretitek a magyarokat vagy nem?:) vagy csak azok a magyarok akik jobbikra szavaznak? többi meg "megalkuvo magyar"?

2009. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
81%
Tiszta kabaré.Nagyon jó.Ezért nem lesz itt soha semmi.
2009. nov. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! A "kioktató" vagyok. Nem bújtam ki a válaszadás alól, mint ahogy azt kedvesen a fejemhez vágtad a kérdésemben, pusztán nem szoktam a nap 24 órájában a számítógép előtt ülni, ahogy itt jónéhányan. MOst olvastam el az új válaszokat, kommenteket.


Szóval még mindig nem érted, miről van szó. Ha te jobbikos vagy, tudnod kellene, hogy miért vagy az, nem? Magyarul saját magadtól is tudnod kellene érveket. Én pedig nem azért nem mondok érveket, mert nem tudok mondani, hanem azért, mert nem értek egyet azzal, hogyha egy gyerek erőszakkal akarja a szüleit meggyőzni valamiről, amihez semmi köze. Sőt, egyáltalán nem vagyok híve annak, hogy valaki politikai,vallási,és egyéb nézeteit rá akarja erőszakolni valakire. Mindenkinek joga van saját magának eldönteni, hogy mit vall ezekről a dolgokról. Te örülnél neki,ha odamenne egy fideszes vagy mszp-s hozzád és órákon át piszkálna, veszekedne veled, hogy de igenis te szavazz az ő pártjukra? Bizonyára rövid úton melegebb éghajlatra küldenéd őket. Ez kb. ugyanolyan undorító szokás, mint amikor a vallásomat akarják eldönteni helyettem :) Gondolom vasárnaponként te is találkoztál már ilyen emberekkel. És sajnos a válaszaid alapján nagyon elvakult és agresszv vagy, és ez az, ami tényleg elszomorított, mert az ilyen emberek miatt bélyegeznek meg minket. Az embereket nem megerőszakolni kell, hanem lehetőséget kínálni nekik. Tegyél le néhány jobbikos újságot az asztalra és ha anyukádat majd érdekli, elolvassa, és akkor tájékozódni fog. Mellesleg nagyon egyszerű megoldani az érvelést is, de mint mondtam, nagyon csúnya dolog, ha úgy érvelsz,hogy a másik nem kíváncsi rá. De tessék, elárulom neked a nagy titkot az érveléshez:


[link]


itt az összes kérdésre választ kaphatsz, ami esetleg a jobbikkal kapcsolatban felmerül anyukádban és válaszolhatsz neki. De ezt csak akkor illik megtenni,hogyha kérdez is... valamint ezt eljátszhatod minden más kételkedő emberrel is, aki hozzá dfordul információért a jobbikkal kapcsolatban. Ez a kis kérdezz-felelek oldal helyettesíti a 2010-es választási programot, ami néhány hónap múlva elkészül.


és hogy én mit mondok, amikor megkérdeznek,hogy miért vagyok jobbikos? Nagyon egyszerű dolgokat. A jelenlegi kormány teljesen ellehetetleníti az átlag ember életét. Csak a csalóknak és az ingyenélőknek kedvez, azoknak nem, akik hasznos tagjai akarnak lenni a társadalomnak. A saját országomban nem kapok semmiféle támogatást ahhoz, hogy minőségi felsőoktatásban tanulhassak(mert legalább én akarok), hogy fiatal pályakezdőként elhelyezkedjek, valamint azt, hogy családot alapíthassak, és ne kelljen ehhez legalább 3-4 gyereket szülnöm. Jelenleg a normális körülmények között nevelkedett és tanult emberek semmilyen támogatásban nem részesülhetnek... a felsőoktatásba bejutók közül pl pluszpontokat és szociális ösztöndíjat is az kaphat, aki vagy terhesen megy oda, vagy már van gyereke, vagy a szülei elváltak/meghaltak/vagy csak a 8 általánost végezték el... az nem érdekel senkit sem, hogy hogyan tanulok és hogy a szüleim el tudnak e tartani és tudnak e iskolába járatni engem és a testvéremet havi 100 ezer forintból.Ja, én mostmár nem is vagyok anyám gyereke...hiába tanulok még, valahogy elfelejtettek neki még családi pótlékot is küldeni. A fiataloknak is szüksége lenne a normális nevelésre, mert a szüleik vagy egész nap a megélhetésért güriznek, vagy egyszerűen magasról tesznek arra, hogy a gyereket nem megszülni, hanem nevelni is kell. Meg lehet nézni a mai fiatalokat. (pedig én sem vagyok öreg). A legfőbb ok, amit most nem fogok részletezni, mert akkor sosem fejezem be: a cigánysággal való kivételezés. Engem nem zavar a bőrszínük, sőt még az sem,hogy milyen barbár körülmények között élnek(amíg nem kell bemennem oda). De az zavar, hogy rendszeresen meglopnak, akár legális(segélyek), akár illegális úton(sima lopás). Az nagyon zavar, hogy azért nem merek még mindig gyereket vállalni, mert nem tudná eltartani, de azért az ő gyerekeiket tartsam el. És az is nagyon zavar, hogy annyira nem akarjuk őket kirekeszteni, hogy lassan mi vagyunk kirekesztve. Szeretném ugyanazokat a segítségeket megkapni, amit ők, és szeretném, ha nekik is meg kellene dolgozniuk a kenyerükért. Én nem akarok kiirtani itt senkit, de azt elvárom, hogy mindenki ugyanolyan esélyeket kapjon a boldogulásra és ne legyen olyan, akinek pusztán etnikai hovatartozása miatt több jár, mint nekem. Ezekre a problémákra mind mind megoldást kínál majd a Jobbik. Én ezért választom.


Remélem mostmár elég kimerítő voltam és nem ér az a vád, hogy nem tudok érvelni a választott pártom mellett (veled ellentétben, aki itt kérdezi meg...szóval nem értem, miért zavart volna, hogyha én sem mondok érveket)


És amit te kioktatásnak véltél, az felvilágosítás... hogyha el akarjuk kerülni a minket ért vádakat, akkor nem szabadna úgy viselkednünk, mint ahogy azt a félretájékoztatott emberek "elvárják". Hanem épp ellenkezőleg, azzal tudod leginkább meggyőzni az embereket, hogyha mindenféle erőszakoskodás nélkül, kultúrált hangnemben és szóhasználattal beszélgetnél mindenkivel. Remélem, mostmár végre megértetted, miért zavar, hogy ilyen agresszívan válaszolgatsz. Ne viselkedj így, mert az az ellenzők malmára hajtja a vizet, mert rád tudnak mutatni,hogy nézd meg, itt az élő példa, tényleg erőszakosak és szélsőségesek vagytok! Mutassuk meg nekik,hogy nem vagyunk azok!

2009. nov. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!