Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Anyam nem akar...

Jobbikosok! Anyam nem akar szavazni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondja hogy ot egyaltalan nem erdekli a poltika.Hogyan tudnam eszhez teriteni?
2009. nov. 14. 15:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 A kérdező kommentje:
Ha nem tunt volna fel!Azt irtam hogy Jobbikosok!Nem vagyok kivancsi mas velemenyere!Mondhattam volna azt is hogy mas ilyen szanalmas,okoskodo barmokera!En a Jobbikosok velemenyet szeretnem hallani.Mivel ervelnek anyajaik fele akik mar megirtoztak a politikatol es nem akarnak semmi szin alatt szavazni>
2009. nov. 14. 16:08
 12/62 A kérdező kommentje:
Koszonom annak a keves normalis valszolonak!
2009. nov. 14. 16:10
 13/62 anonim ***** válasza:
56%

Nem szavaz? Mi az, hogy nem szavaz? Akkor hazaáruló! Hörr.



:)

2009. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
59%
Talán tiszteld anyukád döntését. Ha szavaz is akkor se lehet hogy jobbikos. NE szakisd szét a családot politika miatt barom.
2009. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
38%

Nem szavaz?

Biztos suttyomba az MSZP-re vagy az SZDSZ-re akar szavazni! Antimagyar, sőt nem lehet, hogy zsidó?

Szerintem küld el Izraelbe!

2009. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
Tud valaki adni valami hasznalhato normalis valaszt vagy folytatjatok ezt a marhasagot.nem azt kerdeztem hogy mi a velemenyetek arrol hogy anyam nem akar szavazni.
2009. nov. 14. 16:24
 17/62 anonim ***** válasza:
45%

normális választ?

ha nem akar szavazni, akkor nem szavaz.

tudtommal a választáson való kötelező részvétel immáron cca 20 éve megszűnt kishazánkban :)

2009. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
87%
szerintem hívd ki a magyar gárdát, majd jól masíroznak fel s alá a nappaliban, ettől édesanyád bepánikol és rohan szavazni...(csak aztán nagyon figyelj oda, nehogy má' majd a zemeszempét ikszelje be :)
2009. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
66%

nem tudom, miért épp a jobbikosokhoz szólsz, de hagyd békén anyukádat... nem tudom hány éves vagy, de ha gyerek, akkor ne szólj bele a dolgába, ő dönti el, mit akar csinálni, ha meg felnőtt, akkor menj el és szavazz, akire akarsz... de ne gyűlöltesd meg anyuddal még jobban a politikát, és végképp ne mond meg neki,hogy kire szavazzon, ha mégis elmegy... semmi közöd hozzá

én a párommal nyíltan jobbikos vagyok és eljárok a gyűlésekre is, de anyumék ezt nem nézik jó szemmel és nem is akarnak a családon belül politizálni, attól függetlenül,hogy a sazvazatukkal ők is a jobbikot támogatták és fogják támogatni remélhetőleg... de nem próbálom őket meggyőzni meg kényszeríteni...egyszerűen leteszem a havonta megjelenő újságot az asztalra és ha akarják elolvassák...nehogymár te dönts arról, mit csináljanak a szüleid!

2009. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:
Nem akarom megszabni neki hogy mit csinalhatnak es mit nem.Egyszeruen csak azt szeretnem hogy megertse hogy a szavazas fontos.Most legalabb van "mire szavazni" es nem ugy mint eddig,hogy "Arra szavazzuk aki kevesebbet lop" mig vegre az emberek ugy dontenek hogy egyaltalan nem mennek szavazni mert nics ertelme.
2009. nov. 14. 17:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!