Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak ezekhez a zsidókat...

Mit szólnak ezekhez a zsidókat védők?

Figyelt kérdés

[link]

De hogy ne csak kurucos legyen!

http://www.youtube.com/watch?v=rg4AEBXZWkg


2009. nov. 11. 12:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Megnézztem a videot és attól függetlenűl a kérdező egy nagyon beteg idióta. Minden választ külön komentál kinek van erre ideje. Egy beteg otthon ülő bal'fasz véleményét ne vegyük már alapnak.
2009. nov. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
szoval ez a velemenyed a videorol...hmmm
2009. nov. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
igen ez kedves kérdező mert hát ezt is te kérdezted. Ne hidd hogy olyan okos vagy seg'fej. Nem mindenki örült nacionalista.
2009. nov. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Imádom nézni amikor marjátok egymást. És pont ti vagytok azok (zsidó/nem zsidó) akik miatt soha nem lesz rend. De én nem vagyok rabszolga, ezért imádom nézni, és élvezem.
2009. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"Nem mindenki örült nacionalista."

Nem,de nem is ilyen szar komcsi/zsidaj, akinek még az is fáj,hogy a kérdező tovább boncolgatja az általa felvetett kérdéskört, a saját szabadidejében, amihez senkinek semmi köze nincsen.

Látod,T. kérdés felvetője,ilyen a zsidaj/komcsi mentalitás, ha valamire válaszolsz elveid szerint, avagy nem értesz egyet azzal,amit ellenérvként sorakoztatnak szemben a tiéddel,máris -takarodj dolgozni,seg¤fej,stb- jön a támadás,az elhallgattatni vágyás,a nem érvekkel,hanem verbális orgazusokkal gyalázkodás.

Szebb Jövőt,parazitamentes életet!

2009. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

A nacionalizmus önmagában nem válik kárára egy országnak sem egy bizonyos szintig.

A nácik és a fasiszták világuralmi törekvésekkel egészítették ki a nemzeti esméket. Izrael gazdaságilag akar világuralomra törni. Ahogy Simon Perez fogalmazott: a világ államainak van költségvetése de nincsen pénzük.

A többi itt: [link]

Egy régi zsidó közmondások így szólnak:

"Nem aki vesz, hanem aki takarékoskodik, lesz jómódú."

"Aki takarékoskodik, uralkodni fog azok fölött, akik pazarolnak."

forrás: [link]


Bár nem érdemes minden zsidóra harogudni, csak a politika nagykutyáira. A zsinagógákba járó rasztaszakálúak nem tehetnek sokmindenről.

2009. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

"Aki takarékoskodik, uralkodni fog azok fölött, akik pazarolnak."


és ugye milyen nagy igazság ez..?

a pazarlók teszik tönkre a világot, nem a zsidók!

2009. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Engedjetek meg János evangéliumából egy idevágó részletet:

Jézus a benne hívő zsidókhoz fordult: "Ha kitartotok tanításomban, valóban tanítványaim lesztek,

Jn 8.32

megismeritek az igazságot, és az igazság szabaddá tesz benneteket."

Jn 8.33

"Ábrahám utódai vagyunk - felelték -, s nem szolgáltunk soha senkinek. Miért mondod hát, hogy szabadok lesztek?"

Jn 8.34

Jézus így válaszolt: "Bizony, bizony, mondom nektek: Mindenki szolga, aki bűnt követ el.

Jn 8.35

A szolga nem marad ott mindig a házban, a Fiú azonban mindvégig ott marad.

Jn 8.36

Ha tehát a Fiú szabaddá tesz benneteket, akkor valóban szabadok lesztek.

Jn 8.37

Tudom, hogy Ábrahám utódai vagytok. Mégis az életemre törtök, mert nem fog rajtatok a szavam.

Jn 8.38

Én azt hirdetem nektek, amit Atyámnál láttam, ti azt teszitek, amit atyátoktól tanultatok."

Jn 8.39

Erre közbevágtak: "A mi atyánk Ábrahám!" Jézus így folytatta: "Ha Ábrahám fiai vagytok, azt tegyétek, amit Ábrahám tett.

Jn 8.40

De ti az életemre törtök, bár az Istentől hallott igazságot hirdetem nektek. Ábrahám ezt nem tette.

Jn 8.41

Azt teszitek, amit atyátok tett." De tovább erősködtek: "Nem házasságtörésből születtünk, egy atyánk van, az Isten."

Jn 8.42

Jézus ezt válaszolta: "Ha Isten volna az atyátok, akkor szeretnétek engem. Mert az Istentől való vagyok, tőle jöttem. Hisz nem magamtól jöttem, hanem ő küldött.

Jn 8.43

Miért nem értitek a beszédemet? Azért, mert nem vagytok képesek meghallani a szavamat.

Jn 8.44

A sátán az atyátok, és atyátok kedvére igyekeztek tenni, aki kezdettől fogva gyilkos, nem tartott ki az igazságban, mert nincs benne igazság. Amikor hazudik, magából meríti, mert hazug, és a hazugság atyja.

Jn 8.45

Mégis, bár az igazságot hirdetem, nekem nem hisztek.

2009. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
38%
Tudod te mit csinálsz? Beteszel ide idézetet a Bibliából?
2009. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Baj? Tiltja a szabályzat? Zavar? A talmudból idézzek inkább szerinted? A Mein_Kampf-ot meg talán mégsem fogom ide idézni,mert ki¤aszarintanak innen. Mivel tudok irni-olvasni,teljes mértékben tudom,hogy a bibliából idéztem,de köszönöm a tájékoztatást,legközelebb figyelmesebb leszek. Aki meg AKAR,az olvas a sorok között...

Szebb Jövőt!

2009. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!