Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak ezekhez a zsidókat...

Mit szólnak ezekhez a zsidókat védők?

Figyelt kérdés

[link]

De hogy ne csak kurucos legyen!

http://www.youtube.com/watch?v=rg4AEBXZWkg


2009. nov. 11. 12:59
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Ja, és hogy vannak szélsőséges elborult zsidók? Nahát, összetörtem, és újragondolom az életem.

Bár annyi szélsőséges fanatikus magyar lenne mint szélsőséges fanatikus zsidó...


Te miről beszélsz!

Izrael a legnacionalistább ország a világon.

Náluk szélsőségesebb, egyszerűen nem létezik.

[link]

Ti teljesen naivak vagytok, vagy állatok akiknek más Arab vagy Palesztin nép semmit nem számít, csak a fasiszta SS zsidajok.

2 000 000 an élnek ma, folyamatos betelepedések mellett, miközben több mint 1 000 000 palesztint és Arabot üldöztek vagy öltek meg. Férfiakat, nőket és gyerekeket.

Min ezt azért hogy a már öntözött és belakott területeket tudják elbirtokolni, ingyen és bérmentve. Min tömeg gyilkos, mert nem csak az a fasiszta aki lő hanem aki szó nélkül elsiklik felette, mert neki „tisztogatják” a földet.

Aljas egy szemét emberek vagyok, mert ezt már nem lehet a médiára fogni.

De ha a világon bárhová mégy, mindenütt pusztítana. Nálunk már 20 éve vannak hatalmon, hiszen nem kell sokan lenniük hogy „ uralkodhassanak” elég a megfelelő pozícióba beülni és körbevenni magukat barátokkal. Nézz szét te állat, a 20 évből 16 évig zsidó volt a politikai elit döntést hozó és befolyásos része.


Ezt szeretném ha megjegyeznéd: NEM ÉRDEKEL HOGY MIT CSINÁLNAK, DE NE VÁRD HOGY SZERESSEM A GYEREK GYILKOS IZRAELIEKET.

ÉS AZ ITTENI ZSIDÓK SE ÉRDEKELNEK, AKIK BŰNÖSÖK AKÁR ZSIDÓK AKÁR MAGYAROK KAPJÁK MEG A BÜNTIT. ÉS EZEK A HAZA TÉKOZLÓK VAGY ÁLLJANAK ANNYIRA HÁTRA HOGY NE LEHESSEN ŐKET LÁTNI , VAGY MENJENEK EL. FELEJTSÉK EL A MAGYAROKAT ÉS MI IS ELFELEJTKEZÜNK RÓLUK.

2009. nov. 11. 19:59
 12/33 anonim ***** válasza:
61%

Te nem csak a zsidókat gyűlölöd, "kedves" kérdező, hanem mindenkit, beleértve a válaszolókat is. Miért kell mindenféle baromnak állatnak elmondani valakit azért, mert más véleményen van?

Te beteg ember vagy, nem érdemelsz a szánalmon kívül semmit.

Valószínüleg elég sikertelen az életed, de erről nem mi tehetünk.

2009. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Vajon miért is?


Ezeket olvastad? Tudod ezeket én kaptam. Ez a ti bajotok, a kettősmérce. Amit ti mondotok vagy csináltok az ok, ha a másik meg az adjon istenre fogadj istennel válaszol akkor elbaszta az életét.


Ez nem más vélemény!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


"NEm normális hü'ye fasszfej az aki ilyen kérdést feltesz"


"Jobbikos idiot'a roha'dék vagy"


Hogy kellene ezekre válaszolni? Nem én kezdem soha, de nem is hagyom magam egy sec re sem.

2009. nov. 11. 20:37
 14/33 anonim ***** válasza:
59%

Az nrg nevű héber lapot megnéztem a témával kapcsolatban.

Google fordítással itt nézhető meg:

[link]

Egy másik cikknél kommentek is vannak így olvashatsz véleményeket:

[link]


Remélem elégeett vagy!

2009. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
73%

[link]


[link]


A fenti linkek az eredetiek. google translatével magyará alakítható héberből

2009. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
20%
A nacionalizmus csak akkor probléma, ha zsidó?
2009. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

A nacionalizmus csak akkor probléma, ha zsidó?


Nem.

De mi magyarok, nem a múlt vagy a „jövő” , mikor gyilkolunk halomra embereket, gyerekeket?

Mikor telepedünk rá más országok lakosságára, erőltetve rájuk magunkat politikailag és gazdaságilag.

Hol láttál olyat hogy a magyar kisebbség hatalomra akar törni?

2009. nov. 11. 22:50
 18/33 A kérdező kommentje:

A fenti linkek az eredetiek. google translatével magyará alakítható héberből


Gondolkozz már!

Azon agyalnak hogy mikor lehet és mikor nem, embereket ölni.

Már maga a felvetés is állat, független a konfúziótól.

Eltorzult az elméjük, nálunk még a bíróság sem ítélhet halálra!

Nem érzed a lényeget? És mi vagyunk a rasszisták!

2009. nov. 11. 22:54
 19/33 anonim ***** válasza:
45%
Idiot'a seg'fej keres egy melót és ne terjeszd a beteg elméleteidet az oldalon. Nincs jobb dolgod mint itt pampogni?
2009. nov. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
4%
elozo...nezd meg a videot es kommentald. Vagy fogd be!
2009. nov. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!