Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak ezekhez a zsidókat...

Mit szólnak ezekhez a zsidókat védők?

Figyelt kérdés

[link]

De hogy ne csak kurucos legyen!

http://www.youtube.com/watch?v=rg4AEBXZWkg


2009. nov. 11. 12:59
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom értelmezni, kik azok a "zsidókat védők"?

Akik nem a kurucinfo-ról tájékozódnak a belpolitikáról? Tényleg, kik azok?

2009. nov. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenkor lapulnak.
2009. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom értelmezni, kik azok a "zsidókat védők"?

Akik nem a kurucinfo-ról tájékozódnak a belpolitikáról? Tényleg, kik azok?


Hogy kik?

Akik képtelenek a konzekvenciára.

Akik ha látnak valami még azt sem hiszik el, mert akkora rajtuk a média befolyás.

Én sem állítom hogy minden zsidó elfajzott állat, mert nem terjesztem ki az egész zsidóságra azokat a meggyőződéseket és mentalitást amit a vezetőik képviselnek. Csak b@ssza a csőröm hogy pontosan ők beszélnek mások nacionalizmusáról, káros értelembe ( kinek káros) miközben az ő nacionalizmusáról egy külön fogalom alakult ki, a cionizmus. A vallásuk, ami egy nép kultúráját a legmélyebben jellemez, már az alapjaiban a csírájában fajgyűlölőbb mint amit mi elbírunk képzelni. A vezetőik és a jeles képviselőik a kommunatív együttélést egyrészt elutasítják más népekkel, másrészt teljesen értéketlenek mások jogaival és érdekeivel kapcsolatban. Hol látsz te az Izraeli parlamentben akár csak egy goj-t is? És hogy felvannak háborodva hogy ha nem nézi más nép jó szemmel hogy náluk meg nyomulnak!

Nálunk van a 4. –ik legtöbb zsidó pozícióba az egész Európában, egy 10 000 000 országban.

Teli van velük, és a botrányos üzletelésükkel, az érintettségükkel a média, és még is ők azok akik bevágják a durcást, és rasszizmust kiáltanak, holott csak a tolvajokat nem tűri a magyar.

Felvannak háborodva hogy a világ kezd ellenük fordulni, és elítélni azokat a bűnöket, gyilkosságokat amiket elkövetnek a Palesztinok ellen, azokat a spekulációkat amikkel más nemzetek és államok szorgos embereinek hihetetlen károkat okozna. Tocsogósan benne van a kezük ebbe a világgazdasági válságban is, csak ha kipakolnának a világszervezetek akkor az emberek üldöznék őket.

Csak gondold végig, hogy kapták meg Izraelt, hogy foglalták el a Golánt, hogyan törnek mindenütt foggal, körömmel, könyökkel a hatalomra. És még mindig a holokauszt, csak erre hivatkoznak, de egyre többen mondják hogy „én még akkor nem is éltem” engem nem érdekel, és ne akarj e-mögé bújni , vagy külön jogokat szerezni. Kurucinfó!!!Nem csak a kuruc van teli velük, csak aki nem lár el 3.-ig az szereti emlegetni, pedig már teljesen nyilvánosak a bűneik, és egyre nagyobb nyilvánosságot fognak kapni.

Nem védi meg őket a CNN, ami szintén az övék. Felőlem élhetnek békében, akár itt is vagy otthon, de az én életemet ne akarják irányítani, mert abból elég volt 20 év.

Ennyi, és semmi több, ami szerintem nem rasszizmus, csak már elég volt.

2009. nov. 11. 14:01
 4/33 anonim ***** válasza:
49%

Eloszor is,


nem allitom, hogy Izrael szent lenne, sot valoszinuleg a legveresebb apartheid diktatura a jelenkor tortenelmeben amely sarban tiporja az ember jogokat es a genfi egyezmenyt. Artatlanok ezreit (mostmar lehet hogy tizezreit) gyilkoltak meg kegyetlenul es brutalisan es az Izraeli katonasagot joggal hasonlitjak egyesek az SS-hez.


De ha mar zsidozol, legalabb nezz utana a forrasoknak melyeket nezel. A kurucinfo.hu nem a legjobb forras mivel nem eppen az objektivitasrol hires (tehat ha megszeretnel gyozni valakit akkor jobb ha nem idezed). A youtube-ra is barki feltolthet barmit. Tovabba a Talmudnak tobb forditasa letezik, es amelyre azt a "hiteles" dokumentum filmet alapozzak az messze nem biztos hogy a helyes forditas (meg Talmud paragrafusai sincsenek jol rendezve). Tovabba akik csinaljak azoknak is biztos, hogy van valamilyen propagandaja (sajnos nem sikerult megtalalnom,hogy ki csinalta) es egyaltalan nem biztos, hogy hiteles torteneszek.


A cionizmus mely egy 19 szazad vegi - 20 szazad eleji eszme (nem feltetlenul csak zsido) csakis az antiszemitizmus hatan tudot letre jonni. Egy akcio reakcioja, szoval az korai arjai nezeteket valo intelektualisok valamilyen szinten felelosek a kesobbi Izrael letrehozasahoz.


Amit mondani probalok, hogy ne utald az atlagos zsidokat akik nem tettek semmit (foleg ugy,hogy meg bizonyitani vagy ala se tudod tamasztani az allitasodat). Inkabb utald a judeo-kerszteny kolonizaciot mely Afganisztanban, Irakban es Izraelben folyik. Nem kell mondva csinalt indok ahhoz hogy Izraelt utald, eleg ha nehany hiteles szakember es professzor konyvet elolvasod. (Pl Neil Smith, Derek Gregory, Edward Said)... Viszont toluk nem fogsz antiszemita retorikat hallani (ok tenyleg a tenyeket probaljak objektivan leirni (tobb kevesebb sikerrel, de legalabb rendesen jelolik meg a forrasaikat)) szoval ha antiszemitizmusra faj a fogad akkor azt nem fogod hiteles forrasbol megkapni.

2009. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

objektivan leirni (tobb kevesebb sikerrel, de legalabb rendesen jelolik meg a forrasaikat)) szoval ha antiszemitizmusra faj a fogad akkor azt nem fogod hiteles forrasbol megkapni


Mint már megírtam, engem nem a zsidóság mint etnika érdekel, és a talmudot is le…. .

De ne akarják már a magyarságot irányítani, mert ennek az eredményeit jól látjuk.

Nem vagyok Fideszes, de akkora különbség volt a két mentalitás között hogy az hihetetlen.

Lehet hogy a Fidesz nem osztogatott, de csak abból osztott, amit elértünk és igyekezett nem elkötelezni minket magyarokat. Nekik is meg voltak a botrányaik és a korrupt ügyeik, de az hogy csak abban érintettek és másról nem szól a regnálásuk, az túlzás. Nézz végig a 8. éve regnáló politikusainkon és a kötődéseiken, az érdek csoportjaikon. Nem említek nemzetiségeket és mindenki tudja hogy kik osztották és kiknek a lapokat. Úgyhogy nem az antiszemitizmus beszél belőlem amikor azt mondom magyar-zsidók vagy lépjetek mélyen hátra, vagy menjetek haza, mert nem kérek belőletek ahogy a nemzet egy jelentős része sem. Legyen végre egy igazi balos érzelmű baloldal, és egy igazi liberális értékeket képviselő liberális oldal. Ahogy egy erős nemzeti és a jó értelembe vett nacionalista oldal. De nem kérek ezekből az emberekből és érdek csoportokból élükön a magyarság zsidó származású és etnikájú illetve kötődésű, elkötelezettségű hazudságaiból és törekvéseiből. És bár Jobbikos vagyok, de nem mint Jobbikos hanem mint magyar állampolgár.

2009. nov. 11. 15:07
 6/33 anonim ***** válasza:
34%

NEm normális hü'ye fasszfej az aki ilyen kérdést feltesz?

Nincs jobb dolgod mint egész nap ezzen az oldalon loggni bar'omságokat beszélni és mindenkit lehurrogni aki nem ért veled egyet.

2009. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
41%
Jobbikos idiot'a roha'dék vagy.
2009. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Semmi baj barátaim, de akkor pénzeljétek ti az élősködő zsidókat és az üzlettársaikat, mert én nem akarom tovább! Vállaljátok?


A "ro.adék"

2009. nov. 11. 19:10
 9/33 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy vagy ro'hadék, csak kicsit ideges.

Mi történt? Neked is megjött a gázszámla?

2009. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
19%

Teljesen egyet értek az előttem szólókkal. A kurucinfó a szememben kábé akkora hitellel bír, mint ha Gyurcsány Ferenc írna blogot az őszinteségről.


Ja, és hogy vannak szélsőséges elborult zsidók? Nahát, összetörtem, és újragondolom az életem.

Bár annyi szélsőséges fanatikus magyar lenne mint szélsőséges fanatikus zsidó...

2009. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!