Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért általánosítanak a...

Miért általánosítanak a cigányokkal szemben az emberek?

Figyelt kérdés
Az hogy 99%-uk egy munkakerülő bűnöző parazita az nyílt titok... De aki meg normális, és ki akar törni ebből a körből, azzal szemben ez igazságtalan... Pl. nagymamám falujában (nem akarom a nevét leírni) egyetlen egy cigány lakik, teljesen szép házban, van rendszeres munkahelye, és mellesleg a helyi Jobbik (!) vezetője...
2013. okt. 10. 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%

Ez meg milyen debil, önmagának ellentmondó kérdés? :D

Szerintem a 99 elég nagy százalék ahhoz kijelenthessük egy nép olyan amilyen. Azaz 1% belefér a hibahatárba, vagyis igen, kijelenthetjük hogy a cigányok olyanok mint amilyennek a kérdező leírja őket.


Én személy szerint rendes cigányt talán csak egyet ismertem úgy ahogy, őt se alaposan.

Az összes többi olyan amilyen...

Nem akarom azt az 1%ot bántani de azért belőlük is előtud jönni a cigányvér ha olyan van, ha pl összekülönbözik vele a munkahelyén akár a főnöke, akár a kollégája, még ha nem is elsőre, de másodikra biztos előjön belőle a cigány mentalitás.


1 nagyon pozitív tapasztalatom volt avval az 1%-al, amikor a cigány származású villamos vezető nem engedte felszállni az üvöltöző bliccelő szintén cigány párt, ki is jelentette azoknak kérdésére hogy ő nekik nem testvérük és tanuljanak meg kulturáltan viselkedni.

2013. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyemen is dolgozott cigány (már kiment külföldre), de az annyira normális volt, hogy gyakorlatilag nem is gondoltam a származására sohasem. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért csak a kisebb részük ennyire normális?
2013. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
mert ha 1000 ből 999 ugyan olyan az az egy nem is számít
2013. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
a cigányoknak csak a szájuk nagy. Mindig annak szólnak be, akin látni hogy kerüli a bajt és nem tudná megvédeni magát. És a cigányoknak az a 99%-a csak a normális, rendes, becsületes Magyarokat szokta szivatni, bántalamzni. Gyáva férgek akik nem mernek a saját súlycsoportuk ellen kiálni. Így nincs 99%, csak azok az emberek akik utálják a Magyarokat, és a magyarok mit tesznek? Törvény módosítás, amiben a cigányak több joga van mint egy Magyarnak! De ezen mit kell csodálkozni? mindenki más fajnak tekinti a cigányokat, a sárgákat, a négereket..... nem ők nem egy másik faj, hanem emberek! A tyúk is minden félében létezik mégis ugyan olyan az ízük, ha szeretitek a csirkét de a piacon már csak oylan van aminek fekete a tolla, akkor nem veszitek meg mert az már nem is csirke?? IGAZ! az egy másik faj......
2013. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az ízük egyforma, mint ahogy az anatómiánk is ugyan az, de mégis lehet különbség csirke fajták között, akár hozamban, viselkedésben, méretben.

Akkor egy sokkal fejlettebb lénynél mint az embernél ezek a különbségek csak még jobban kitudnak érződni.

Van az úgy nevezett hozott viselkedés forma, ami genetika.

És itt vannak nagy különbségek. Nézd meg a négereket Amerikában, gyakorlatilag úgy viselkednek mint ha Afrikában lennének csak 21. századi köntösben. Ugyan az a kultúra, a szokások, az életvitel.

Csak itt nem dobok vannak hanem Ipod, nem törzsek hanem bandák, nem íjjak hanem pisztolyok, nem banánfa hanem segély vagy rablás.

2013. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Mert: Rondák, büdösek, gusztustalanok

Nem emberek ők és nem is állatok

Férgek ivadéka, undorító nép

Takarodjal haza, itt minden a miénk! ;)

2013. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gázkamrába az összessel!!!!!
2013. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy most már nekik kellene tenni azért, hogy elfogadják őket, mint ahogy például egy falusi roma polgármester tesz is, sajnos nem tudom a nevét, hogy hol, de tudom, hogy rájuk parancsolt a cigányokra, hogy büdösek vagytok, és igazuk van, aki nem építtet fürdőszobát, vagy nem fürdik, bajbakerül, és tessék dolgozni - mint a parancsolat, úgy szót fogadnak neki, ha sok ilyen lenne, nem lenne annyi általánosítás.

De amíg méregetnek és kötekedve néznek rád az utcán a cigányhordák - azért a horda szó, mert nagyhangúak, nem intelligensen mennek, hanem szétszórtan és pöffeszkedve, félelmet keltve másokban - addig mindig lesz általánosítás.

És ez a személyes véleménytől függetlenül is igaz.

2014. febr. 12. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
"A normális cigányokat nem szokták diszkriminálni" Amúgy szerintem épp hogy őket szokták terrorizálni (arra gondolok, amikor pl. cigányokat vernek agyon, cigánygyereket hátrányosan megkülönböztet a tanár, stb.), mert ők nem agresszívak, és az ilyeneken vezetik le a feszültséget, mert a problémás cigányokat nem merik bántani.
2016. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!