Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet már végre...

Miért nem lehet már végre csinálni valamit a cigányokkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felháborító amit Szigethalmon történt! Sok helyen olvastam ezt, de persze történni nem fog semmi. Miért is történne? Szokás szerint kinyalják a cigányság fenekét és most is hajlonganak előttük. A cigány ember vérmérséklete egészen más, mint a miénk. Ők hevesebben reagálnak mindenre és, ha valami nem úgy történik, ahogy ők azt elképzelték, akkor előkapják a kést és szúrnak egyszer-nyolcszor. Elhiszem, hogy nekik ilyen a beállítottságuk, de azért miért mi tűrjünk? Vagy nekünk csak az a dolgunk, hogy számoljuk a hullákat és a sebesülteket?

Ők miért nem próbálnak beolvadni a társadalomba? Magyarország a hazánk elnevezése. Igazodjanak ők mihozzánk!

Az a baj, hogy a mai döntéshozók annyira félnek attól, hogy diszkrimináción kapják őket, hogy inkább nem tesznek semmit a probléma megszűntetése ellen.

Persze, ha én cigányozok akkor rögtön neonáci, antiszemita szemétláda vagyok. De, ha megkésel egy cigány, akkor az csak szerencsétlen körülmény.

Lassan már mi leszünk kissebségben és a Magyar elkerülhet az ország elől és egy C betűs szót fognak elé biggyeszteni.


2013. jan. 9. 11:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%

Sose hittem hogy éltetni fogom az adóhivatalt de tessék:


[link]


Sok éve működő áfa csaló cigány család, akik állandóan a belvárosban jártak a 30-40 milliós bmw és mercedes autójukkal.

2013. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Mert az igazságszolgáltatás fél tőlük. Más meg különben sem fog segíteni. Ez van...
2013. jan. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
65%

Ez a neoliberalizmus.

Egy undorító eszme.

Mondok példákat:

Angliában , tilos a muszlimokat az iszlámot szidni mert büntetés jár érte ,de a muszlimok nyugodtan szidhatják , átkozhatják az őslakos keresztényeket.

Hasonló eset Belgiumban a karácsonyfa esete.

Vagy Franciaországban a Mikulás esete.

Ezek a kormányok is jobban szeretik a bevándorlókat , de kizárólag csak a nem európai , nem fehér bevándorlókat mint az őslakosokat.


Én ezt rasszizmusnak és fajirtásnak hívom.Fajirtás a fehér országok , emberek és kultúrák ellen.


Hasonló a helyzet a magyarországi cigánysággal.

A neoliberális emberek szerint csak fehér ember lehet rasszista.

Ezt még órákig lehetne sorolni.


A világ beteg és nincsenek orvosok.

Ha vannak orvos jelöltek azokat elnyomják , nem engedik kitörni ebből.

Nem engedik nekik hogy megszüntessék ezt a diktatúrát amely a világban folyik.


Hogy ki vagy kik húzkodják a szálakat?Az lényegtelen , bármilyen származásúak vagy vallásúak , egy nap felelniük kell a bűneikért.

2013. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
69%

Nem érdemes azon rágódni ami nincs és nem működik, alkalmazkodni kell, ahogy ők. Ha a cigány megélhetését(nehézipar) megszüntetik, majd a hiányt segélyekkel pótolják ki, akkor ez történik. Ha pedig a magyar népre rászáll ez az erőszakos, jövő nélküli és az emberi életet semmibe vevő banda, akkor az egyes állampolgároknak kell tenni azért, hogy megvédhesse magát, ki hogy tudja. Ha a cigánynál kés van, akkor a magyarnak is az kell.

Mostantól nem lehet úgy élni mint a kisbárányok, mindenki gondoskodjon a maga és családja védelméről.

2013. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%

"Ők miért nem próbálnak beolvadni a társadalomba? Magyarország a hazánk elnevezése. Igazodjanak ők mihozzánk!"


Sok hasonló című és témájú cigányos topicot olvastam, de mindenki egy oldalról közelíti meg a dolgot.


Senki sem veszi figyelembe, hogy a cigányság egy nép és őket ez az integráció duma inkább dühíti és ellenkultúrával válaszol.

Nézzük az ő szemszögükből. Mi is felháborodunk, ha megtiltják nekünk magyaroknak a románok, hogy Erdélyben magyarul beszéljünk, és elvárják, hogy feladjuk magyarságunkat, asszimilálódjunk, románná váljunk.


Fel kéne már fogni, hogy a cigányok nem magyarok. Ők maguk is cigánynak, romának nevezik magukat és magyarnak/parasztnak minket.


Az lenne az igazi megoldás, ha létrehoznánk nekik egy külön országot. Európában 10-12 millió cigány él. Mindenhol a gond van velük, sehol NEM AKARNAK beilleszkedni.

Adjuk meg a lehetőséget, költöztessük őket Cigányországba és ott mutassák meg, mire képesek önerőből.

Kezdetben kapjanak anyagi támogatást, szakembereket stb.

Utána már rajtuk a sor.


A demográfiai mutatókat nézve előbb-utóbb létrejön a cigányország, de itt a Kárpát-medencében.

Már most is három milliós a cigánypopuláció!


Szóval, ha nem akarunk cigányország megtűrt kisebbségeként élni, most kell cselekedni.


NEM LEHET ŐKET INTEGRÁLNI, MERT NEM AKARNAK INTEGRÁLÓDNI!


Csak a saját környezetükben érzik jól magukat, ezért kell nekik egy ország.


(Elvileg India az őshazájuk, de kétlem, hogy ott szívesen látnák őket...)

2013. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
3-as kommentelőnek üzenem, hogy majd akkor is fejtsen ki ilyen és ehhez hasonló okosságokat, ha valamelyik szerettét vagy őt magát megkéselték a cigányok. Akkor majd megkérdezheti magától, ki is a hülye? :))
2013. jan. 9. 13:15
 7/30 anonim ***** válasza:
50%
És ha egy magyar késeli meg?Utáljam majd azokat is?
2013. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Kedves 1/7 .Amit mutatsz az mindennapos és remélem megkapják a magukét ugyan ugy,mint mások. Van még más? Nem kell ezt kikarikírozni.Csapjon oda a btk és a háromcsapás törvény és le van rendezve.
2013. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de már tényleg jó lenne csinálni valamit.De ahogy elnézem,mindenkinek csak a szája jár,de cselekedni már senki nem hajlandó.Amit valahol meg is értek,mert én pl nem tudok lesüllyedni arra a szinte,hogy bárkit is megverjek,vagy megkéseljek,mert szerintem ez undorító és nem állatok vagyunk.Itt a nagyoknak kéne tenni valamit,de ők nem fognak.
2013. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%

senki nem csinál semmit és mindenkinek csak a szája jár??


nem is kellene semmit se csinálni, elég lenne nem olyan pártra szavazni folyton aki eteti őket, meg a vérünkkel itatja őket, miközben aljasul minden lehetséges módon kiszipolyozza/szétlopja az országot és a polgárait.


elég lenne olyan pártra szavazni aki egy kicsit is normális. 22 éve mszp - fidesz. ugyan az. senki nem csinál semmit. jó a fidesznek volt nemrégiben egypár jó megmozdulása de mellette 2x annyi rossz.


aki foglalkozik a problémával, az a jobbik, most is remek törvénymódosításokkal, javaslatokkal álltak elő, amit nyilván nem fog megszavazni a liberális baloldal, mert a budai villában nincs ilyen gond, a parlamentben nincs ilyen gond, és a merci hátsó ablaka nagyon lelehet sötétítve, mert az utcán se látják a gondot, a sofőr meg nem beszél róla ezek szerint:D


más párt nemigazán foglalkozik ezzel problémával. szerintük/nekik nem ez legnagyobb problémájuk vagy nem tudom. de ahol én élek ez a legnagyobb gond, és egyre több ilyen terület van, és lesz is, és arra a pártra kell szavazni aki hajlandó a magyarokkal törődni, az ő érdekeiket is nézni, és az egyik legrégebbi, és jelenlegi legnagyobb problémájával foglalkozni.


nem vagyok se egy erőszakos ember, se egy hatalmas nagy darab, nem is igazán tudnám magam megvédeni, tekintve hogy sosem egyedül járnak hanem többen, és így a "vérmérsékletük" is feljebb megy ahogy a kérdező is írta.

így nem merek kimenni sötétedés után évek óta, és elszomorító hogy a saját országomban nem merek kimenni nem tudok normálisan élni, mert meglehetetlenítik az életem.

(és mielőtt kritika érne, mint ahogy fent is írták hogy legyen nálunk kés, én nem vagyok hajlandó bármilyen fegyverrel is járni, nem olyan a beállítottságom sem, és használni sem tudnám, és szerintem egy európai országban 21.században ellehetne képzelni hogy lemegyek kések nélkül, vagy túl sokat kérek?)


én ezért szavazok a jobbikra, még sosem voltak hatalmon, így a többi párttal szemben rosszat nem tudok róluk mondani, úgy érzem ők tényleg az én érdekeimet nézik, nem pedig egy olyan párt/kormány, akinek a "rendőrei" egy rablás után közlik velem, hogy úgyse tudnak mit csinálni még ha elkapják is az elkövetö(ke)t, mert csak elvették az értékeimet, és halálosan megfenyegettek, szóval másnapra kint van(ak)

2013. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!