Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet már végre...

Miért nem lehet már végre csinálni valamit a cigányokkal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen felháborító amit Szigethalmon történt! Sok helyen olvastam ezt, de persze történni nem fog semmi. Miért is történne? Szokás szerint kinyalják a cigányság fenekét és most is hajlonganak előttük. A cigány ember vérmérséklete egészen más, mint a miénk. Ők hevesebben reagálnak mindenre és, ha valami nem úgy történik, ahogy ők azt elképzelték, akkor előkapják a kést és szúrnak egyszer-nyolcszor. Elhiszem, hogy nekik ilyen a beállítottságuk, de azért miért mi tűrjünk? Vagy nekünk csak az a dolgunk, hogy számoljuk a hullákat és a sebesülteket?

Ők miért nem próbálnak beolvadni a társadalomba? Magyarország a hazánk elnevezése. Igazodjanak ők mihozzánk!

Az a baj, hogy a mai döntéshozók annyira félnek attól, hogy diszkrimináción kapják őket, hogy inkább nem tesznek semmit a probléma megszűntetése ellen.

Persze, ha én cigányozok akkor rögtön neonáci, antiszemita szemétláda vagyok. De, ha megkésel egy cigány, akkor az csak szerencsétlen körülmény.

Lassan már mi leszünk kissebségben és a Magyar elkerülhet az ország elől és egy C betűs szót fognak elé biggyeszteni.


2013. jan. 9. 11:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező, adjon az Isten!


Igen, tényleg felháborító, ami Szigethalmon történt, amikor láttam Újévkor a TV-ben, már egyből gondoltam, hogy cigányok megint. Meg amúgy az egész országban ez van, csak a TV-ben (retek klubban) keveset hallunk ezekről, mert direkt nem mondanak ilyeneket, kivéve egyet-kettőt, például amikor egy tanárt késeltek halálra A GYEREKEI SZEME LÁTTÁRA ÉS KÖNYÖRGÉSÉRE !!!

Ilyenkor elgondolkozok, hogy MILYEN ORSZÁGBAN ÉLÜNK MI? KIK VAGYUNK MI, MIÉRT NEM LEHET JOGOSAN, ÉLES FEGYVERREL VÉDEKEZNI A TETVEK ELLEN?

A Jobbik kellene ide, ők engedélyeznék a JOGOS ÖNVÉDELMET. És abszolút utálják a nem dolgozó cigányokat is, tehát NEM rasszisták, mert Vona Gábor is megmondta, hogy azt a cigányt, aki tisztességesen dolgozik, normális élete van, azt ő a testvérének tekinti. Csak a cigányok többsége rasszista! Ők utálnak minket! És csak azért nem mennek el innen, mert itt nálunk mindent megkapnak.


Megyek az utcán, 15 éves fiú vagyok, középiskolás, és éppen jövök haza az iskolából, az ismeretlen cigányok meg anyámat szidják, én nem hagyom magam (kivéve, amikor hullán jövök a buszmegállóból hazafelé, és annyira fáradt vagyok, hogy rájuk sem bírok nézni), és ha meg visszaszólok nekik valamit, még nekik áll feljebb, pedig azt sem tudom, hogy kik azok, és mit akarnak. Na pont itt a baj! Nincs uralmunk felettük! Akik dolgoznak, azokon élősködnek, ezért erősen lenéznek minket. A Fidesznek pedig kinyalják... Ezért kell tűrnünk őket. De reméljük, hogy lassan már nem a magyar, hanem a cigány áldozatokat, sebesülteket kell számolnunk.

Magyarország a magyaroké! Ez meg a másik, pont ezért kellene tenni valamit még jobban, mert ennek az országnak 1013 éve Magyarország, Magyar Köztársaság, Osztrák-Magyar Monarchia, vagy pedig Magyar Királyság a neve! A cigányok pedig idejöttek 500 éve, hogy majd mi eltartsuk őket és itt élősködjenek?



Írta az 5. válaszoló, hogy:

"Nézzük az ő szemszögükből. Mi is felháborodunk, ha megtiltják nekünk magyaroknak a románok, hogy Erdélyben magyarul beszéljünk, és elvárják, hogy feladjuk magyarságunkat, asszimilálódjunk, románná váljunk. "


Egyrészt, kedves 5. válaszoló!

Ez már megtörtént, csak Felvidéken. Ott már bevezették a nyelvtörvényt a mocskok.

Természenesen felháborodnánk, és fel is háborodtunk, DE! Nincs rá jó okuk, hogy miért tették ezt. Magyarországon pedig NAGYON JÓ okaink vannak a cigányok kiirtására!


Másrészt, még egy idézet Tőled:

"Az lenne az igazi megoldás, ha létrehoznánk nekik egy külön országot. Európában 10-12 millió cigány él. Mindenhol a gond van velük, sehol NEM AKARNAK beilleszkedni.

Adjuk meg a lehetőséget, költöztessük őket Cigányországba és ott mutassák meg, mire képesek önerőből.

Kezdetben kapjanak anyagi támogatást, szakembereket stb.

Utána már rajtuk a sor. "


Ez sem működne, mert szerinted MIÉRT MENNÉNEK KI dolgozni ebbe a "Cigányországba", ha itt megkaphatnak mindent, kedvükre gyilkolászhatnak közülünk, rombolhatnak, és bármit megtehetnek? Na miért?


"Kezdetben kapjanak anyagi támogatást" ??? Hahaha... az kéne még... szerinted nem kaptak még elég támogatást?


Deportálni kéne őket, mint Kanadában. Vagy pedig kivégezni (mint anno Hitler bácsi a zsidókat gázkamrákban), mert már szinte egyik országban sem szeretik őket.


És ez a "Cigányországos" dolog - ha jól tudom - az EU miatt sem sikerülhet. Ezért akar kilépni a Jobbik az Unióból, mert csak kihasználnak minket. Már sok ország fontolgatja a kilépést.



Kicsit visszatérve a kérdésre... írta a kérdező:

"Lassan már mi leszünk kissebségben és a Magyar elkerülhet az ország elől és egy C betűs szót fognak elé biggyeszteni. "


Na ezt nem fogjuk engedni! NEM, NEM, SOHA! Amúgy is, mit tudnának tenni? A kis segélyüket a kan cigányok elisszák, a nőneműek vesznek egy kis kenyeret, meg a "kis családra" kb. 4 évente "ruhát", a kölyök cigányok meg "menőű csillugó pörgentyűs világitós övet" vesznek.

Az viszont igaz, hogy lassan mi leszünk a kisebbség. Még mindig csökken a "magyar népesség", ezen belül a cigányok száma gyorsan nő, a miénk pedig (értelem szerűen) még gyorsabban csökken.



Szóval mindez a kormány hibája, és ha megtalálom, belinkelem azt a videót, ahol Vona Gábor, a Jobbik elnöke Orbánt megkéri, hogy őszintén mondja el, hogy mit gondol a cigánykérdésről. Vona részletesen elmagyarázza neki, hogy most ne térjen ki a téma elől mint máskor, hanem értelmesen válaszoljon, erre Orbán leb@ssza Vonát, hogy neki senki sem mondhatja meg, hogy mit csináljon. ORBÁN = NAGYKÉPŰ KOCSÖG. Persze Orbán már megint nem arra válaszolt, amit kérdeztek tőle.



Ez van, de már nem sokáig! Gondolkozzon el minden ép eszű ember, hogy melyik pártra éri meg szavazni.

Sokan írják, hogy a Jobbik lehet hogy még rosszabb lesz a Fidesznél, de egyrészt a programjai is jobbak, és amúgy is csak akkor tudhatjuk meg, hogy jó-e a jobbik, ha "kipróbáljuk". Nem kell előre találgatni. Ha a legtöbb ember ilyen okos, akkor azt már miért nem tudja, hogy a Fideszre vagy MSZP-re sem szabad szavazni, mert csak jobban lealacsonyítanak minket? Főleg erre a DK-ra nem szavaz ép eszű ember, Gyurcsányból már épp elég volt!


Tenni kell ellene 2014-ben, mert már ELÉG VOLT !!! A magyarok többsége lassan már utálni fogja a cigányokat, és jó lesz itt minden. Csak idő kell, meg normális emberek.


Tehát ez az én véleményem röviden, hogy mennyi bajom van a cigányokkal. Legalább is a többségével, mert nem vagyok rasszista, csak a tetveket utálom! De azt nagyon!


Adjon az Isten szebb, cigánymentesebb jövőt!

2013. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó!


Totálisan egyetértek, én is kinyírnám őket. Órán tőlem kérdezi a megoldást , Biológiaórán ki lettek zárva, mert nem lehet tőlünk tanítani. Fele osztály cigány.

2013. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Kedves előző, 12-es!

Én vagyok megint a 11-es, én is teljesen így voltam ezzel, pl. fizika órán (még általánosban).

Meg volt még rajtam kívül egy pár nagyon hülye magyar (most muszáj volt, mert természetesen a magyarok között is van nemnormális) , és miattuk nem tudtam figyelni fizikán, pedig a kedvenc órám volt, és teljesen mindegy volt, hogy hányszor hívják be az igazgatót, mindig folytatták.

Tehát a magyarok között is van kivétel. Ezért nem vagyok rasszista.


Többször majdnem (szerencsére mindig csak majdnem) tömegverekedésbe kerültem a cigányok miatt, mert tudták, hogy utálom őket, és mindig provokáltak... Nem sikerült nekik legtöbbször.


Szebb jövőt! :)

2013. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Eurőpában úgy aposztrófálnak, hogy a hülye, koszos magyarok. Akkor most tünjünk el a föld szinéről, vagy akinek nem inge ne vegye magára, vagy kérjem én is ki ,hogy nem minden magyar hülye és koszos !
2013. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

"Eurőpában úgy aposztrófálnak, hogy a hülye, koszos magyarok."


???

2013. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

"Eurőpában úgy aposztrófálnak, hogy a hülye, koszos magyarok"


De Európában, más országok most mit fognak tenni? Ha nem tetszünk más országoknak, akkor nem kell rólunk beszélni, és kész. Nincs jó okuk, hogy kiirtsanak minket.

De Magyarországon egyrészt BENNE AZ ORSZÁGBAN laknak a cigányok, másrészt jó okaink vannak a kiirtásukra, harmadrészt ezek a MI törvényeink.

2013. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
59%
Gyönyörűszép eszmefuttatás, egy óriási logikai bukfenc van benne. Szigethalmon cigányok támadtak cigányokra. Bizony ám, léteznek cigány boxolók is. Akkor most hogy fogja bekategorizálni a csökött, rasszista agyatok? Vannak "jó" cigányok és "rossz" cigányok? Genetikailag? Vagy a színtiszta magyarok értékítélete alapján? Elég szánalmas elgondolás...
2013. jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó Azért mert mindegyik bűnöző. Ne is próbáld őket védeni. Talán azért mert még nem találkoztál velük.
2013. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#17


a kommentedről süt az ostobaság. szerinted ha cigányok vernek össze/késelnek meg/ölnek meg cigányokat az nem bűnözés?


van jó cigány rossz cigány? te melyik országban élsz? ha magyarországon, akkor gondolom nem észak-keleti részben... szívesen befogadlak ide egy hétig, hogy tanulmányozhasd a genetikájukat. garantáltan élményekkel telin mész haza.


tisztelet a kivételnek ismerek egy két rendest is igen 100-ból 2.

2013. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"Szigethalmon cigányok támadtak cigányokra. Bizony ám, léteznek cigány boxolók is."


Angyalom, az a helyzet, hogy volt egy magyar társaság és volt egy cigány társaság a szórakozóhelyen.

És ahogy lenni szokott cigányéknál, főleg italozás után szó szerint kinyílik a bicska, de nem a zsebben, hanem a kézben és attól nagy rajok, ha negyvenen nekiesnek egy vagy két embernek.

A megtámadottak pedig magyarok voltak, nem tudom honnan veszed ezt a marhaságot, hogy cigányok.


A szigethalmi ügy ugyanaz, mint a Marian Cosma-eset.

Ott is megpróbálták a hozzád hasonló libsik a kézisekre kenni a felelősséget, hogy szegíny ártátlán romákokát betámadták a rássisztá magyarokat.

Ahogy mohácsi viktória cigányfajvédő mondotta volt:

"Cosma biztos cigányozott", azért támadtak rá...

Érted? Ha valaki (szerinted) rossz szemmel néz rád, akkor meg lehet ölni. Na ez a cigánybűnözés.


Az pedig egészen elképesztő, hogy a kiérkező rendőrök csak EGY személyt vettek őrizetbe a társaságból és még akkor is folyt a késelés, mikor a rendőrök a helyszínen voltak.


Ilyen esetben példát kéne statuálni és nem mentegetni őket. Ezzel csak azt éritek el, hogy megszűnjön minden félelmük a retorziótól és felbátorítva érzik magukat a további lincselésekre.


Érdekes mód egy békés gárdaavatáson, ahol még soha nem fordult elő erőszak, meg tud jelenni több száz droid...



Amúgy nem állítja senki, hogy a magyar nemzet hibátlan és minden cigány aljadék. Ez a libsik szándékos csúsztatása.

A probléma itt az ARÁNYOKRÓL szól, és ezt te is nagyon jó tudod.

A szerencsenmosdatással pedig azt éritek el, hogy sokkal több hasonló lincselés lesz és ez már - többek között - a ti lelketeken is szárad!

2013. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!