Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi változna az...

Jobbikosok! Mi változna az országban, ha nyernétek jövőre?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2013. okt. 6. 14:05
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Asszem a fentinek írtam azt, hogy ne mondjon a nevemben semmi hülyeséget.

Ha nem, akkor most elmondom mondom még egyszer: Ne írkálj a nevemben hülyeségeket, ember!


Egyetlen válaszban sem írtam, hogy zseni vagyok, csak arra utaltam, hogy nem keresek rosszul -közgazdász a végzettségem egyébként-. Egyetlen válaszban sem írtam, hogy én iskolázott lennék, bár természetesen annak tartom magam. Mint kiderült egy gimnazista valakit illettem ezzel a jelzővel, és nem, most sem bánom, hogy leírtam, biztosan jólesett neki. Tény, hogy a kapott válaszok közül ő írta talán a legértelmesebbet, más kérdés, hogy elég fájó, hogy a -gondolom- 30 fölötti válaszolók többségének láthatóan gondot okoz két értelmes mondat megfogalmazása.


Én nem kérlek arra, hogy Te "viszonyulj", bárhogy is kell ezt érteni, sz.arok bele, hogy mit csinálsz, azon túl, hogy válaszoltál az oldalon feltett kérdésemre.

Ja, megkaptad az első negatívot, amit a kérdésem alatt eddig adtam.

2013. okt. 14. 08:18
 42/42 A kérdező kommentje:
"RéKuci84" ment a zöld kéz!
2013. okt. 14. 08:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!